Drukuj
Odsłony: 63

   Podczas nocnej pracy na Poletku Pana Boga (od 23.00 - 5.00 rano) udało się edytować sześć zaległych zapisów i aktualny...sprawiła to prośba do Ducha Świętego. Wówczas otrzymujesz potrzebną wytrwałość oraz prowadzenie w samym opracowywaniu świadectw.

   Pan sprawił, że później spałem jak niemowlę do 10.00. Emerytura to wielka łaska dla ludzi uduchowionych, bo masz czas dla wiary i Boga. Miałem duży plan, ale straciłem czas na segregowanie starych zapisków, a później - w ramach jeszcze nieznanej intencji – zaspałem na Mszę Św. wieczorną!

    Przed wyjściem na modlitwę miałem do wyboru jej powód; za tych, którzy zaspali, zagapili się, stracili szansę, nic lub nikt ich nie budzi, przespali swój czas.

   Już na początku wołania do Boga moje serce zalał ból, ponieważ napłynęły obrazy trwających w grzeszności, nie budzących się i tak umierających. Wielu takich zapraszałem do kościoła, a nawet proponowałem im podwożenie. Pojawiły się też całe formacje;

1. Opozycja totalna żądna władzy, która udowadnia teraz, że działania rządu powodują zagrożenie związane z chińską zarazą (niby nic nie robią)...u „Stokrotki” pojawiła się dr Ewuś, która odkryła Amerykę stwierdzając jako pediatra, że infekcja rozszerza się, a w telewizji publicznej nie pokazują jak myć ręce!

   Natomiast ulizany o. Biedroń radził prezydentowi, co ma czynić, wystawiona babcia MK-B bełkotała po swojemu, a kolega Kosiniak Kamysz po umyciu delikatnych dłoni macał się z wyborcami.

2. Cicho-ciemni z poprzedniej formacji dalej szkodzą po swojemu; na poczcie zatrzymano nasze dwa ważne pisma; rozliczenie żony z ZUS-u oraz rachunek z Netii, gdzie opłacam telefon stacjonarny z internetem. Nie zapłacisz, wyłączą i jak z takimi wygrasz? Po zgłoszeniu odnalazły się natychmiast. Sam widzisz, że Szatan nie chce, abyś czytał moje urojenia.

3. Wróciły trwające już 10 lat matactwa w Izbie Lekarskiej. Nie przyznają się do zastosowania sowieckiej psychuszki. Dzwoniłem do prawniczki „samorządowej”, ale napadniętych przez siebie nie bronią…

   W dobrze zorganizowanej akcji brał udział nawet konsultant krajowy w dziedzinie psychiatrii prof. Mark Jarema - do którego na komisji lekarskiej w 2013 - nie docierała ocena dyrektorki (męża zaufania), która odpowiadała za moją pracę!

   24 stycznia 2014 r. z miłością mówił o chorych psychicznie. Wpisz w wyszukiwarce; Prof. Jarema podczas debaty w PAP: nie stygmatyzować chorych psychicznie, a zobaczysz jego fałsz...

   <<Krajowy konsultant wyraził oburzenie medialnymi doniesieniami na temat Mariusza Trynkiewicza - pedofila skazanego w 1989 r. za zabójstwo czterech chłopców na karę śmierci zamienioną potem na 25 lat więzienia, o którym mówi się "chory psychicznie">>.

4. Zostałem zbyty także przez senacką Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji, gdzie zaocznie „skonsultował” mnie chirurga, b. marszałek Stanisław Karczewski.

5. Wrócił obraz rodzinki, która „zasiedziała się” w spadku po rodzicach…

6. Powtórzyłem też list - do patrona duchowego IX Konferencji Ochrony Zdrowia - ks. prof. dr hab. Dariusza Patera, którą organizuje Izba Lekarska z UKSW w Warszawie. Na zarysie serca dano tytuł; „Ból i Cierpienie. Ognisko światła i ciemności” z informacją, że dotyczy staruszków. Sprawiają takim cierpienie, a później debatują...

    <<Pisałem już do Państwa, bo sprawa jest żenująca. Kolega Mieczysław Szatanek, który jako prezes OIL brał udział w napadzie na mnie (stanął po stronie psychiatry anty-krzyżowca) dalej jest zastępcą prezesa w OIL Łukasza Jankowskiego, który potwierdził, że uchwała z 2008 r. zawieszająca mi pwzl 2069345 jest prawomocna.

   Nie sprawdził, że byłem przesłuchiwany przez dwie koleżanki specjalistki - ateistki z psychiatrii...w komisji lekarskiej bez przewodniczącego, który później podpisał, że mnie badał, ale już „bez zainteresowanego”!

   Mistyka do psychoza, a "duchowość zdarzeń" ("mowa Nieba") to choroba psychiczna. Wpisz w wyszukiwarce; Rozmowy o słuchaniu Boga. Niedziela, 10 luty 2008. Tam w wywiadzie z Mileną Kindziuk o. dr. Andrzej Ruszała OCD, teolog duchowości wyjaśnia moją łaskę. Przy okazji można zauważyć jak dużo jest stron na ten temat. Szkoda, że nie dano mojej; Jak odczytać Wolę Boga Ojca?

   Moja sprawa pasowałaby do ukazania cierpienia, które zadaje człowiek człowiekowi, a tu banda lekarska w stosunku do niewolnika i to 4 miesiące przed przejściem na emeryturę. Nic nie obchodziło ich zaginięcie naszego syna i to, że mogła mi umrzeć żona>>.

   Podczas odmawiania mojej modlitwy chwilami oczy zalewały łzy, a ból ściskał serce. Na jej zakończenie, gdy odmawiałem koronkę do 5-u św. Ran Pana Jezusa napłynęła osoba Tomasza Lisa (prawdopodobnie po udarze niedokrwiennym), który kiedyś na okładce Newsweeka dał obraz Matki Bożej i Pana Jezusa z Sercami z tytułem; Jezus! Maria! Żydzi!

   Pojawiła się też tow. Senyszyn, Goebbels stanu wojennego, całe masy bezbożników i bluźnierców, ulizany o. Robert...guru parad grzeszności z profanacją Mszy Św. i procesji z Eucharystią. Serce chciało mi pęknąć. Wprost byłem przy Panu Jezusie umierającym na krzyżu.

  Następnego ranka Pan sprawi, że będę na dwóch Mszach Św. porannych...drugą ofiaruję za ten dzień.

                                                                                                                                    APeeL

Aktualnie przepisane...

21.08.1989(p) Wątpliwości w czynieniu dobra…

   Jako ludzie nie widzimy otrzymywanych łask...w tym posiadanie lekarza. Każdy rozumie to, gdy ma jakiś problem (przebita dętka, fryzjer, szklarz, elektryk, itd.). Najmniej docenia się posiadanie namaszczonego sługi Pana.

   Wynajduje się w nim różne wady, ale one nie mają nic do jego posługi, bo skalany nie kala tego, co czyni w Imię Boga. Ludzie pragną jego świętości, a nie wiedzą, że jest przez nich atakowany...od Szatana. Co ma moje życie prywatne do spełniania posługi medycznej?

   Dzisiaj jest zwiększone zgłaszanie się po „lewe" zwolnienia lekarskie (poniedziałek). Ja jestem nastawiony na pomoc i dawanie, ale nie mogę też łamać obowiązujących przepisów.

   Właśnie odmówiłem stwierdzenia, że młody człowiek jest chory...„na remont domu”. Przypomniał się jego ojciec, który był bardzo dobrym człowiekiem i w wielkiej cierpliwości umierał na rzadki nowotwór. To sprawiło dodatkowy ból, bo nie lubię odmawiać, a często ludzie mają jeszcze niewykorzystane urlopy. 

   Od czasu przebudzenia duchowego wiem, że Bestia nienawidzi nas, dzieli i „cieszy się” z każdego naszego niezadowolenia. Mnie w tym czasie judzi; „nie daj i odmów!” często ze złością. Wychodzi taki ode mnie bez „pomocy”, która mu się nie należała i złorzeczy, a nawet przeklina (w myślach)...

   Jeżeli wchodzisz na ścieżkę prowadzącą do Boga to stajesz się „obiektem” skazanym na wzmożone ataki demona. Dobrze, abyś wiedział o tym, bo będziesz realizował „dobre” pomysły, które nie wydadzą żadnego owocu (po tym poznajemy od kogo pochodzą natchnienia).

    Na wszystko trzeba patrzeć ze świata nadprzyrodzonego, ujrzeć bój, który toczy się o naszą duszę, bo ciało na nic się nie przyda! Strona Boża to dawanie, bezinteresowna pomoc z serca, ułatwianie życia szczególnie słabym, pocieszanie z miłością, a w moim przypadku dodatkowo kierowanie do Boga...

   Natomiast strona demoniczna to; szkodzenie jeden drugiemu, „kochanie” tylko swoich (szczególnie jawne wśród komunistów), odmawianie pomocy, żądanie nienależnej zapłaty, żartowanie ze słabych, pragnienie władzy, posiadania i używania, bo żyje się raz, nienawiść aż do zabijania „wrogów”...

    To jest miks w którym normalny człowiek – bez Światła Bożego - porusza się jak w ciemności lub jak niewidomy. Stąd mój konflikt wewnętrzny!

                                                                                                                                 APeeL

 

19.10.1989(c) Gdzie znajdziesz moc duchową...

    W drodze do pracy uprzytomniłem sobie, że Pan Jezus wyszedł na moje osobiste spotkanie. Jakże Pan tęskni za takimi chwilami...na rozstajach dróg, na naszych ścieżkach, a my przechodzimy bez słowa.

   Tak było dotychczas ze mną. Żyłem jak większość...tylko tym światem, nawet przez chwilkę nie pomyślałem o posiadaniu duszy i o tym, co będzie z nami po śmierci. Przez sekundkę wyobraź sobie duszę (czyli prawdziwą osobę) zaskoczoną życiem po życiu.

   Jak ciężko jest Panu Jezusowi, gdy widzi naszą ślepotę do końca. Jak dotrzeć do takich ludzi? Chorzy szukają mocy we mnie, w różnych zaburzeniach u psychiatry, a pragnący sprawiedliwości w sądach, itd. Gdzie znajdziesz moc duchową?

   Oglądałem film z pogrzebu ks. Jerzego Popiełuszki...jego matka powiedziała, że oprawcy walczyli z Bogiem, niech się nawrócą. Dzisiaj, gdy to przepisuję popłakałem się patrząc na zdjęcie ks. Jerzego Popiełuszki zamordowanego 19 października 1984 r.

   Byłem w miejscu, gdzie wyłowiono worek z jego zwłokami obciążony kamieniami (przy tamie we Włocławku). Nadal żyją oprawcy; Grzegorz Piotrowski i Adam Pietruszka.

    Teraz mam czas ciężkiej pracy, ale co to oznacza wobec cierpienia Zbawiciela, który czynił dobro podczas trzech lat wędrówki przez Izrael...wiedząc, że zostanie bestialsko zamordowany. Dopiero teraz zaczynam się tym interesować.

   Nawet wypisałem najważniejsze wydarzenia w życiu Pana Jezusa; Chrzest w Jordanie, Wybór Apostołów, Kazanie na Górze, Ustanowienie prymatu Piotra, Przemienienie, Agonia na Golgocie, Zawołania na Krzyżu…

    Tak się składa, że właśnie dzisiaj (05.03.2020) przekazałem naszemu proboszczowi ułożoną przeze mnie Drogę Krzyżową, gdzie zaznaczyłem przesłanie siedmiu Słów Syna Bożego na krzyżu...

                                                                                                                          APeeL