Drukuj
Odsłony: 139

    Wchodząc na Mszę Św. o 6.30 - ze względu na chińską zarazę - przeżegnałem się własną wodą święconą. Tyle lat domagałem się, aby zawsze była w czystych pojemnikach. Teraz Pan wprost mówi; nie chcieliście tej łaski, to całkiem ją zabieram.

   Przepłynęło 30 lat mojego zapraszania emerytów mających czas na codzienną Mszę Św. ale udało się skusić tylko dwie panie. Pan mówi; nie chcecie przyjść do Domu Boga, zamkniemy...na zgniłym zachodzie robi się w tych miejscach kawiarnie, a u was drzwi będą zamknięte.

    Ludzie uważają, że robią łaskę Bogu Ojcu przychodząc tutaj. Przenieś to na odwiedzanie ojca ziemskiego, wielu czeka na śmierć takiego, aby bić się o spadek. To nic nowego, bo nawet naród wybrany zlisił się i stał się gorszy od pogan. Bóg wspomniał o tym wczoraj (Ez18, 21-28); przecież takich będzie czekała większa kara (spoganienie się).

   W kościele usiadłem pod figurą MB Fatimskiej, która wyraźnie uśmiechała się, a z jej różańca odbijały się promyki światła skierowane w moją osobę.

    Teraz Mojżesz przekazał od Boga Ojca (Pwt 26, 16-19), abyśmy byli ludem świętym. To do nas, bo jesteśmy obecnie narodem wybranym. Na ten czas Pan Jezus w Ew. mówi (Mt5,43-48): „Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują", bo Bóg „sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych". Dzisiaj faktycznie jest piękny dzień ze wschodzącym słońcem nad wszystkimi.

   Uśmiechałem się podczas zapytań Pana Jezusa; jaką nagrodę otrzymasz za pozdrawianie i miłowanie przyjaciół i „samych swoich”? Przecież poganie też tak czynią! Eucharystia ułożyła się w zawiniątko, a to oznacza dzień pracy na Poletku Pana Boga. Wszystkiego dopełniła pieśń; „Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo”...

   Przed Monstrancją - w litanii do NMP - wołałem za moich nieprzyjaciół; „Matko Boża módl się za nimi”. . 

     Teraz podczas zapisu tego świadectwa…

1. Wzrok padł na wielki tytuł książki „GUŁAG”, a Pan dał do ręki „Świadectwo skazanych na śmierć” Pia-Kristina Garde zakupione 13.06.2009 r. z relacjami tych, którzy przeżyli obozy.

   Każdy rozumie, że to było dzieło wyznawców Czarnej Bestii o której nie usłyszysz w Kościele Świętym (zakaz agentury w hierarchii). Tak czyniłbym na miejscu Buntownika dzięki któremu spadliśmy do raju. Raju, bo tak cudownie stworzona jest ziemia. Piszę to zjednany z Panem Jezusem.

2. Trwa już Apokalipsa; poganie jawnie atakują nasze granice...zapłacili za przybycie do nas, a tu zasieki. Z nienawiści rzucają kamieniami w gospodarzy! Tak proszą się o ich przyjęcie. Żadną pracą się nie zhańbią, bo oni są panami tego świata (Allah abgar)...od kogo to?

3. Natomiast w TVN Style pokazują ortodoksyjnych Żydów, którzy tańczą po pijanemu z okazji ich radosnego święta (Purim, Purym, Święto Losów). Ustanowiono je w połowie II wieku p.n.e. na pamiątkę wyswobodzenia z rąk perskiego namiestnika Hamana i jego syna, których zabito.

    To trochę żenujące, bo dalej trwają w nienawiści do zgładzonych wierząc w niezniszczalność narodu żydowskiego. Na dźwięk imienia Haman, wszyscy tupią, klaszczą i potrząsają grzechotkami, by zagłuszyć znienawidzone imię. Przy tym nie widzą, że trwają w nienawiści do Syna Bożego, naszego Zbawiciela! Takie święta, z przebierańcami podobają się poganom, czego przykładem jest Halloween!

4. Pan zaprowadził mnie na blog masona prof. Jana Hartmana, który stwierdził, że obecna panika po wybuchu bomby biologicznej jest wynikiem udziału od dziecka „w archaicznych obrzędach magiczno-religijnych, a edukacja korzy się przed mitem i rytuałem” (moja uwaga; jest to wiara katolicka). Napisałem tam komentarz;

   <<Panie Profesorze! Powtarzam, że cierpimy na tę samą chorobę; życie w świecie nierealnym (psychozę), a po rusku schizofrenię bezobjawową. Ze strachu przed brakiem łóżek dla umierających (reżim nawet nie myśli takich ratować) zażyłem wszystkie krople jakie miałem w domu.

   Po ochłonięciu napłynęła prosta rada; każdy zgłaszający się do szpitala zakaźnego ma przybyć z własnym łóżkiem. W wypadku śmierci będą służyły następnym ofiarom reżimu>>!

5. W TVN popłynie relacja o zbrodniach fanów drużyn piłkarskich (kimoli)...tak kochasz swoją drużynę, że bijesz się z innymi, a nawet popełniasz zbrodnię i to w gangu.

   W tym czasie Bóg Ojciec w „Dialogu” św. Katarzyny ze Sieny wskazał mi na ohydę naszych grzechów i to, że należę do ustrzeżonych, a przez to - żarliwiej od innych pragnę zbawiania grzeszników - modląc się za nich i prosząc Boga Ojca o miłosierdzie.

   Dzięki „resztce Pana” powściągana jest sprawiedliwość Boża; nie kamienuje się winnych, nie woła, aby pochłonęła ich ziemia...nie rzuca ich na pożarcie zwierzętom i nie pozwala diabłom na porywanie ich dusz.

   Intencja zostanie potwierdzona po wyjściu do kościoła na Mszę Św. wieczorną i w wielkim bólu popłynęła cała moja modlitwa...

                                                                                                                                 ApeeL