Drukuj
Odsłony: 319

   Po nabożeństwie wieczornym do Serca Pana Jezusa z błogosławieństwem Monstrancją zdziwiony słuchałem czytania (2 krl21, 1b-16), gdzie izraelita Nabot miał winnicę „przez płot” z pałacem Abacha, króla Samarii.

    Nie chciał jej sprzedać ani zamienić, bo była dziedzictwem po przodkach. Król załamał się jego decyzją, ale sprawę w swoje ręce wzięła żona Izebel. Napisała w imieniu króla urzędowe pismo, opieczętowała i wysłała do starszyzny oraz dostojników z zaleceniem oskarżenia Nabota przez dwóch nikczemników z jego ukamienowaniem! Tak uczyniono i niewinny zmarł. Król natychmiast przejął winnicę...

    Zapoznałem się z tym w mojej rodzinie, gdzie skoczono na spadek po rodzicach. Nie czynią tego obcy, ale siostra i bratanica (moja córka chrzestna). Przecież nie będę chodził po sądach...

   To jest też moja sprawa zawodowa, bo 4 miesiące przed przejściem na emeryturę wyrwano mi prawo wykonywania zawodu lekarza (za obronę naszej wiary i krzyża)...dokonano zabójstwa cywilno-zawodowego. Uczyniono to w perfidnej zmowie, a jest to jawny przykład dyskryminacji religijnej.

    Takich sprytnych „żydków” mamy dzisiaj wszędzie, bo;

- przeczytaj „Tajny Plan Trzaskowskiego” (dwadzieścia punków), który jest w aktualnej „Gazecie warszawskiej”

- każdy pamięta obecnego nauczyciela Donka próbującego piąstkować z Putinem po udanym zamachu w Smoleńsku...z jego oczu płynęła pochwała; „dobra robota”!

- oraz Bronka, który natychmiast przejął Belweder

- trwa „dzika reprywatyzacja”, a właściwie mafijna - z pozbawianiem dachu nad głową rodaków - przez dalej urzędujących bezkarnie okupantów. Taki cham-właściciel uzyskuje „własność” i przegania mieszkających tam od wojny.

- zajęcie Krymu było wynikiem przeprowadzonego referendum!

- są ludzie pozbawiani wszelkich praw; jak byłeś w sądzie lub u prokuratora, a nie jesteś z „samych swoich” to wiesz o co chodzi.

- to wszystko widać podczas przesłuchiwania „tych, co nie z nami” u „Stokrotki”, gdzie jest wręcz wymóg prowokowania, przerywania i krzyczenia na zaproszonego biedaka...

- trwa zorganizowana inwazja tęczowej zarazy z krzykiem o nietolerancji.

    Na ten czas Pan Jezus w Ew (Mt5, 38-42) zaleca, aby zerwać z zasadą; „Oko za oko i ząb za ząb!” Nie dochodzić swego, przyjmować cierpienie, oddawać szaty i pożyczać, gdy proszą, nie oponować zmuszającym nas do czegoś...

    W mojej łasce pragnie tego dusza, ale ciało chce dochodzić sprawiedliwości. Nawet dzisiaj szatan podsuwał pisanie odwołania od dwukrotnej decyzji pani prokurator, która nie widzi, że komisja lekarska była bez przewodniczącego, ale jako psychiatra amator zaleca mi leczenie się. Nie wiem gdzie i na co, bo nie wydano skierowania (obowiązek)...

    Po Eucharystii serce zalało pragnienie mówienia o tym Cudzie Ostatnim, co zostało spełnione, bo trafiłem na grupę młodych rekolekcjonistów. Przez sekundę wyobraź sobie wiedzącego, że Bóg Ojciec jest i wszystko wie o nas...nawet zna nasze myśli.

   Podczas zapisywania tej intencji w TVN24 przesłuchiwano posła z PiS. Cicho siedział i wtórował redaktorce Paweł Kowal, który wszędzie ma fuchy...nawet mendzi w lekarskim „Pulsie” („prezesówka” OIL w W-wie przy Puławskiej 18) oraz włóczy się po pogańskich szczekaczkach.

    Właśnie pani redaktor w „Super expressie” tłumaczył, że; wybory to niesłychane zamieszanie, rząd to złodziejstwo, a prezydent jest pazerny na władzę. Może ktoś zliczy jego wszystkie zajęcia, bo obecny wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł miał w OIL i NIL jednocześnie...25 funkcji! 

   Po chwilce pojawiała się babcia Agnieszka Holland, która w demonicznym amoku wygłosiła monolog o „spółkujących inaczej”, a przy tym ujawniła, że jej córka jest w takim związku.

    Przy tym śliniła się wymieniając jednym tchem Prawa Człowieka, chrześcijańską UE(!) i KrK, który nie uczy dzieci „miłości”. Wskazując na Rafała Trzaskowskiego zawołała; ”O! Jezu! Matko! podpisał kartę LGTB!”

    Stwierdziła też, że prezydentowi Andrzejowi Dudzie brak moralności, a strach przed przegraną sprawił, że wywołano ten problem z zarzutem seksualizacji dzieci i nauką masturbacji. Ta sama pani redaktor nie przerwała jej nawet na sekundę... 

   Po chwilce powtórzono przesłuchiwanie biedaków z PiS przez naczelną prokuratorkę o ksywie „Stokrotka”. Trudno jest zrozumieć tej bezbożnicy, że trwa inwazja opętanych bożkiem seksu, a wyżej Apokalipsa. Gdzie trafi taka „cwaniara”, gdy umrze nagle dzisiaj. Przywitają ją w Piekle, bo grzeszy nawet jak śpi; „witaj, ty też tutaj"! 

    Błyskawicznie odczytałem intencję i przez godzinę wołałem do Boga Ojca za ofiary perfidnej zmowy, a w tym czasie przepłynęły przykłady różnych zdarzeń na całym świecie (zamach na Johna F. Kennedy’ego dokonany 22 listopada 1963, na Jana Pawła II oraz bestialskie zamordowanie ks. Jerzego Popiełuszki)…

                                                                                                                         APeeL