Drukuj
Odsłony: 180

„Nie ma Boga oprócz Jahwe”…

Dzień ojca...

    Trzeci dzień jestem ledwie żywy z powodu masakrycznych upałów...zalewany potami nie miałem chęci nawet na kawę, a bez tej używki nie mogę normalnie żyć.

   Pojechałem odebrać stary komputer, gdzie w czasie wgrywania Google Chrome mówiłem o mojej łasce wiary. Zostałem mile zaskoczony, bo prowadzący zakład nie chciał zapłaty za diagnostykę i instalację programów. Z serca podziękowałem, bo zawsze odbierałem go jako oschłego, a to jego styl w nawale problemów: szybka i fachowa diagnostyka (blickdiagnose)...

    Po wyjściu z komputerem popłakałem się, bo przypomniałem sobie, że w ten poniedziałek o 3.00 w nocy padłem na kolana i zaprosiłem Boga Ojca do mojej świętej izdebki. Wyraźnie czułem podarunek z wcześniejszym ostrzeżeniem, abym nie trafił do zakładu w którym mnie skrzywdzili.

    Jednak prawdziwa niespodzianka spotka mnie po nabożeństwie do Serca Pana Jezusa w intencji tego dnia (jeszcze nieznanej) podczas Mszy św. słuchanej w miłym wietrze na placu kościelnym. Kapłan przypomniał, że dzisiaj jest dzień ojca, a właśnie Bóg Ojciec powie do Abrama (Rdz 15,1-12.17-18)...jakby do mnie:

- Nie obawiaj się (…), bo Ja jestem twoim obrońcą; nagroda twoja będzie sowita...

- O Panie, mój Boże, na cóż mi ona, skoro zbliżam się do kresu mego życia…

    To był początek naszej wiary, a z działania Abrahama korzystam bezpłatnie...codziennie otrzymuję Chleb Życia dla mojej duszy. Psalmista zawołał w Ps 105, że „Pan Bóg pamięta o swoim przymierzu”. Mamy wzywać Jego Imienia i głosić Jego dzieła wśród narodów, co czynię przez internet. Śpiewać i grać Mu rozsławiając Jego Cuda!

    Natomiast Pan Jezus wskazał w Ew. (Mt 7,15-20), abyśmy strzegli się fałszywych proroków, „którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami”. Wszystko poznajemy po owocach.

   Ja w tym czasie wołałem ze środka serca, że moim Prawdziwym Ojcem jest Stwórca mojej duszy, bo ziemski dał mi tylko ciało. Ludzkość nie wierzy w istnienie Boga Wszechmogącego (Omnipotens Pater), w Jego Opatrzność i prowadzenie wg „bądź Wola Twoja”.

   Niewierni, a nawet niektórzy katolicy sieją zwątpienie, bo gdyby Bóg istniał to nie byłoby wojen, okrutnego ludobójstwa i demonicznych zbrodni (Państwo Islamskie). Może Pan Bóg karze nawracać przy pomocy miecza? Przecież dał nam wolną wolę, a szatan ją zabiera.

    Na ten moment powie: „(…) byłem zmuszony zesłać na świat nieszczęścia , aby oczyścić człowieka poprzez cierpienie, zniszczenie jego dóbr czy nawet utratę życia. Był potop, zniszczenie Sodomy i Gomory, wojny, itd. (…) Dlatego dałem Mojżeszowi przykazania, żeby mimo wszystko pamiętali o Bogu, ich Ojcu (…) nieskończenie dobrym, całkowicie zatroskanym o ich zbawienie (…)”.*

   Czy nasz Tata odpowiada za wyczyny państw totalitarnych, gdzie jest zabierana jedyna nasza własność: wolna wola! A może za państwo kimolskie (KRLD), gdzie aktualnie grozi całemu narodowi śmierć głodowa! Czy Bóg Ojciec kazał mu budować rakiety międzykontynentalne? Może odpowiada też za obsceniczne Parady Grzeszności, gdzie w ostatniej „mężczyzna” prowadził na smyczy kobietę idąca na czworakach.

   Inne łaski nic nie znaczą: możesz mówić jak o. Robert Biedroń - co po nim zostanie? A co po tych, którzy czytają Pismo Święte, ale nie uznają Pana Jezusa jako Syna Bożego i Ducha Świętego oraz Eucharystii? Od kogo to? Przecież szatan wie, ze wszystko jest prawdziwe w wierze katolickiej.

   Nie daj się nabrać na istnienie państwa pogańskiego (wzór dla SLD z przystawkami)! Ostrzegam Cię trzy razy. Gdzie dojdziesz bez Boga? Przestań martwić się starością, bo dobiegasz do mety z napisem: „Życie Wieczne”. Klapniesz któregoś dnia i po drugiej stronie za złoto nic nie kupisz...będziesz błagał o wsparcie, a zdrowe babcie modlą się o swoje zdrowie!

    Nie wierzysz w posiadanie duszy równając siebie z karaluchem, szczurem, a nawet z małpą (niby naszym przodkiem, a mają inny kod genetyczny). Ewolucja jest prawdziwa, ale w ramach naszego gatunku (wykorzystujemy dopiero 5% możliwości naszego mózgu). Po co Pan Bóg dał nam rozum? Po to, abyśmy widząc cuda...odnaleźli Jego Istnienie!

    Moje serce zalała radość, bo wszyscy się chwalą: żoną, dziećmi, samochodami, domami, stanowiskami, podróżami, itd.)...także samych siebie! Ja chwalę się Bogiem Ojcem…

                                                                                                                                   ApeeL

* „Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci”