Drukuj
Odsłony: 209

     Mimo 4 godzin snu zerwałem się na Mszę św. o 6.30 z późniejszym nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W drodze do garażu śpiewałem: "niech żyje bal" z poczuciem radości...wracających do Niebieskiego Jeruzalem.

    Tego nie może znieść Buntownik, którego wypędzono z Królestwa Niebieskiego, bo chciał zająć miejsce Boga Wszechmogącego. Jest to pokazane na odsuniętych od władzy, skazanych na niepamięć, a nawet więzionych i zabijanych.

    Bój toczy się nad nami: nie o ciała, ale o nasze dusze. Bestia wie jak Tam jest i to, że zadaniem naszego życia jest powrót do Boga Stwórcy. Dlatego sprawił tak okrutne męki Zbawiciela, czego zaznał także ks. Jerzy Popiełuszko "badany" przed śmiercią przez specjalnie sprowadzonego specjalistę od "naszych partnerów" ze Wschodu. 

    Nigdzie nie mówi się o szatanie, a ja wychodzę na wariata (jego spryt). Wyobraź sobie badanie takiego przez psychiatrów: "i to mówi pan, lekarz, człowiek wykształcony?"

   Później będę słuchał pieśni: "Dzień zwycięstwa" śpiewanej w mundurach wojskowych przez chór Aleksandrowa. Zamieniłem to na śpiew Andrzeja Cierniewskiego, że: "Mam dzisiaj dobry dzień", a wszystkiego dopełniła piosenka Krzysztofa Krawczyka: "Abba, Ojcze"...

   Łzy zaleją oczy, bo ten naród jest mi bardzo bliski, przecież to bracia i siostry...dzieci Boga, kochane bardziej ode mnie. Powinniśmy żyć w miłości i to świętej. Zostali przejęci i zniewoleni przez Przeciwnika Boga z pragnieniem napadania na słabszych, aby szerzyć ustrój sprawiedliwości społecznej z budowaniem raju na ziemi. Te pragnienia mają dotychczas i chcą je zrealizować razem z towarzyszami chińskimi...

    Każdy polityk odpowie, że takie są prawa przyrody, mocniejszy pragnie panować, itd. Ja wówczas rzucę, że takie są prawa u zwierząt, a my mamy odkryć, że jesteśmy stworzeni na wzór i podobieństwo Boga Ojca...

   Napadasz na innego, a on też niszczy twój dom. Jesteś zwycięzcą bez oka, nogi i ręki (jako przykład), nie wspomnę o zamianie koloru duszy z białej na czarną. Zrozumienie tego wymaga zamiany naszych serc.

    To wyjaśni dzisiejsza Ew. (Mt 9, 9-13) w której Pan Jezus powoła na Apostoła...celnika Mateusza, a później "biesiadował" z grzesznikami, bo zdrowi nie potrzebują lekarza! Czy wiesz jak pragnę być wśród takich, a nie podobnych do mnie. Zetknąłem się z mającym podobną łaskę, ale nie jest mi potrzebna wymiana doświadczeń, bo ja mam swoją ścieżkę.

   Pierwszy Piątek dla mnie jest wspomnieniem bestialskiej śmierci Świętego Świętych, Syna Boga zesłanego i wcielonego na przewidziane zamęczenie. Zarazem jest to początek mojego życia wiecznego...po słowach Umiłowanego: "Wykonało się" oraz "W Twoje ręce oddaję ducha Mego".

   Serce Pana Życia i Śmierci zatrzymuje się, zanika oddech, zamykają się powieki i opada św. Głowa. Niebo zostało otwarte: wracajcie. Piszę to ze łzami w oczach i ze ściśniętym sercem...wprost znalazłem się na Golgocie. Przekazuję na czym polega Słodycz Krzyża...

     Psalmista wyjmie mi z ust słowa (Ps 106): "Przyjdź nam z pomocą,abyśmy ujrzeli szczęście Twych wybranych,cieszyli się radością Twego ludu, chlubili się razem z Twym dziedzictwem".

    Postanowiłem być na nabożeństwie do Najświętszej Krwi Pana Jezusa oraz na ponownej Mszy św. z jej przekazaniem Bogu Ojcu jako podziękowanie za bezmiar łask. Uwierz, że jest Niebo dla naszych przemienionych ciał, bo podobne do zwierzęcych stają się prochem, a zarazem kultem dla "umarłych" (niepotrzebne pomniki, nazwy ulic, itd.).

    Wszystko będzie pokazane każdemu po śmierci. Gdzie są mocarze, którzy chcieli rządzić światem? Stalin umarł i trzy dni leżał w swoich odchodach, bo bano się wejść do jego gabinetu.

   Odczyt intencji miał następujący przebieg: w kościele otworzyłem wyłożone "Apostolstwo Chorych", które otworzyło się na art.; "Duchowy siłacz". Później pomyślałem o mocarzu, a wzrok zatrzymał plakat "Umocnieni Duchem Świętym". Natomiast w modlitwie wyszła ostateczna...jako wynik uczestnictwa w boju duchowym. 

    Gdybyśmy ubrali się w wory pokutne i wołali o odmianę losu ludzkości, ale to nie interesuje zaaferowanych codziennymi sprawami. Takimi błagalnymi modłami moglibyśmy sprawić nawrócenie...nawet pragnących być bogami.

    Nie wierzysz w moc Boga Ojca? Zobacz jak zmalał Kim Jong Un? Nic o nim nie słychać, bo jego rakiety pokonał głód i zaraza wyprodukowana przez przyjaciół z Chin...

                                                                                                                        APeeL