Drukuj
Odsłony: 148

   Podziękowałem za obudzenie na Mszę świętą o 6:30, a w kościele usiadłem naprzeciwko świecącego krzyżyka. Kapłan wspomniał, że Pan Jezus przychodzi do nas jak do Swoich uczniów po Zmartwychwstaniu.

    Bezpieka Sanhedrynu  (Dz4,13-21) widząc ewidentny cud dokonany przez Piotra i Jana oraz stojącego z nimi chromego od dziecka...w sposób „ruski” kazali im wyjść z sali i po naradzie zabronili „przemawiać i nauczać w imię Jezusa”. Zatkało ich pytanie Apostoła Piotra:<<Rozsądźcie, czy słuszne jest w oczach Bożych bardziej słuchać was niż Boga?>>

   W sercu pojawiła się tragiczna sytuacja bezbronnych ludzi oraz rannych żołnierzy w Mariupolu, gdzie metropolita kijowski Onufry, zwierzchnik Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego pragnie wyruszyć tam z procesją, by ewakuować cywilów, rannych żołnierzy i zabrać ciała poległych. https://stacja7.pl/ze-swiata/jest-gotowy-isc-z-procesja-do-mariupola-metropolita-onufry-tak-chce-ewakuowac-cywilow/

   To jest realizacja mojego pomysłu o którym pisałem wcześniej określając go: p r o c e s j ą straceńców. Idziemy z Panem Jezusem niech nas zabijają na oczach świata!

    Eucharystia ułożyła się w zawiniątko, a podczas przejazdu pod „mój” krzyż - zjednany z Panem Jezusem - odczułem w sercu krzywdy ofiar cierpiących w bezsilności z powodu czerwonych ważniaków, bonzów i mafiozów. Pokazują to w programie „Państwo w państwie” Polsatu.

    Znajdź się na miejscu rodzin pań zabitych przez czerwonego mecenasa w Mercedesie oraz rodziców młodzieńca, motocyklisty, zepchniętego przez samochód Małgorzaty Gersdorf na barierki ochronne. Tacy nie wiedzą, że Bóg Ojciec wszystko widzi, a nawet zna ich myśli. Czas płynie i każdy zostanie rozliczony.

   Ja z płaczem wołam do Boga Ojca o ocalenie naszej ojczyzny, a oni mają nadzieję w powrocie do władzy. Ich nadzieją, co - możesz przeczytać na blogu Jana Hartmana - jest nadal Donald Tusk, uczestnik zamachu w Smoleńsku, miłośnik starej panny o nazwisku Rosja, którą trzeba kochać taką jaka jest.

   Pasują tutaj słowa listu czytelniczki w aktualnej „Gazecie warszawskiej” (22-28 kwietnia 2022), że mamy podobnych wrogów jak Ukraina. „Niemcy z Polską prowadzą wojnę wyniszczając nas finansowo (…) chcą nas zagłodzić, bo mają w Polsce separatystów":

1. Donalda Tuska – zdrajcę opłacanego Niemców i UE. Powinien być rozliczony przez tych, którzy stracili pieniądze w Amber Gold oraz w dodatkowym ubezpieczaniu się w OFE.

 Na przykładzie tego POolaka możesz zobaczyć jak mami ludzi Mefistofeles (władza i posiadanie). Dzisiaj bierze wcześniejszą emeryturę w wieku 65 lat, a nie 67. Dobrze, że stracili władzę, bo mogliby w ogóle skasować emerytury stwierdzając, że pieniądze są władzy ludowej.

2. Sędziów jeżdżących do Niemiec i UE ze skargami na brak u nas praworządności.

3. Zdrajcy dostali się do Parlamentu Europejskiego i zawsze głosują przeciwko Polsce (PO i PSL oraz lewica)...przykładem separatysty jest Radosław Sikorski, RPO i wielu innych.

    Czerwona sitwa ma się dobrze także w Izbach Lekarskich. Mało takim być lekarzami, ale pragną władzy nad innymi, moralizowania i mataczenia. Panuje tam zawodowa nomenklatura bolszewicka. Można być samorządowcem przez dwie kadencje, a tam siedzą aż do śmierci.

    Przykładem ich nędzy jest karanie lekarza za stwierdzenie, że szczepionki szkodzą, a przecież mogą przeczytać książkę:  „Pandemia Kłamstw” Judy Mikovits Kent Heckenlively. 

                                                           Panie Tusk!

  Niech pan wspomoże naszą umęczoną ojczyznę i sprawi, aby nie zamykano Turowa, nie karano nas także za  odsunięcie od funkcji przestępców w togach. 

   Przykładem takich jest pani prokurator Katarzyna Głowacz z Grójca, która utrzymała w mocy zrobienie ze mnie głupka przez NIL i OIL w W-wie. Nie widziała mnie na oczy, ale podjęła decyzję „o braku podstaw do wszczęcia postępowania”. „Sprytnie” ominęła łamanie prawa, którego szczytem była treść z tej decyzji:

-  W związku z ustaleniami komisji z dnia 25 stycznia 2008 r. został Pan ponownie wezwany do stawienia się na spotkanie 16 czerwca 2008 r.”

- Na komisję stawiłem się 16 czerwca 2008 r. ale nie było na niej przewodniczącego, lekarza Medarda Lecha (dodatkowo szefa Komisji Etyki Lekarskiej)! Brak słowa o tym!

- Komisja zebrała się w pełnym składzie 24 lipca 2008 r. ale już beze mnie...w piśmie z OIL brzmiało to, „bez zainteresowanego”. Brak wzmianki o mojej nieobecności!

    Nie skarzę się, ale ujawniam ruskie metody, które dalej trwają w naszej ojczyźnie, a w tym czasie separatyści skarżą na nas, że chce się ukrócić bezkarność władzy sądowniczej z ich samorządami.

   Bezpieka w Sanhedrynie, później Trybunał Rzymskiej Inkwizycji z niedoszłą ofiarą Galileusza, który zaczął głosić pogańską teorię: „ruszył ziemię, wstrzymał słońce”. Wyparł się i uratował swoje życie! Teraz mamy bożków tego świata z diabelskiej łaski. Nie wiedzą tacy, że w swoich ciemnych przybytkach czeka na nich Mefistofeles (Kłamca i Niszczyciel).

   Jak odczytałem tę intencję? Miałem już ustaloną: za ofiary mocarzy, ale napłynęła podpowiedź; za ciemiężonych, ponieważ to słowo zawiera wszystkie bezeceństwa popełniane na ofiarach...

                                                                                                                    APeeL