Wielka jest ludzka bezkarność z brakiem świadomości, że mamy nieśmiertelne dusze i będziemy musieli rozliczyć się ze wszystkiego. „Sąd Ostateczny” to błyskawiczna ocena całego naszego życia, które przepłynie w naszym sumieniu. Przecież nie możesz tuż po śmierci trafić do Czyśćca, gdy masz wpaść do Czeluści! Wyroki są wydawane natychmiast i są nieodwołalnie. Przy tym trzeba zauważyć, że Miłosierdzie Boże trwa do ostatniego uderzenia naszego serca!

    Na tym tle zobacz marazm naszych sądów, gdzie pani w todze raz załatwia krzywdy spadkobierców, za chwilkę skomplikowane wypadki komunikacyjne, sprawy stalkingu lub molestowania pracownicy. Jak tak można!? Przecież ran nie szyje dermatolog, a ciężarnych nie kontroluje psychiatra.

     We władzach samorządu lekarskiego świeżo wybrani stają się prezesami (bez pojęcia o prawie) lub sędziami Naczelnego Sądu Lekarskiego. Tacy wydają wyroki z podpisywaniem różnych dokumentów nie mając zielonego pojęcia o tym, co czynią.

                                               Sędzia OIL 

   Na tym tle zobacz cwaniactwo nieświętej pamięci Jerzego Urbacha. Jakie siły stały za nim, że jeszcze „w wolnej” ojczyźnie bluźnił naszej wierze, a przy tym pobierał wysoką emeryturę.

     Na Mszy św porannej będzie przekazana zagłada egipskich rydwanów i dzielnych wojowników goniących uwolnionych Izraelitów (Wj 14,5-9.10-18). Psalmista wołał ode mnie (Ps 95): „Śpiewajmy Panu, który moc okazał”. Natomiast Pan Jezus skarcił oczekujących od Niego znaku czyli potwierdzenia, że jest Zbawicielem (Mt 12,38-42): „Plemię przewrotne i wiarołomne żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany (..)”.

     Wróćmy na ziemię, bo całkowitą bezkarność mamy na wyciągniecie ręki…

1. Ludobójstwo na Ukrainie z szykowaniem się Białorusi do zaczepiania naszej ojczyzny. Co zrobiliśmy im złego? Dziadek Łukaszenka nawet pochwalił nasz salceson i flaki, ale przed odejściem z "tego łez padołu" obejmuje się z W. W. Putinem pragnącym władzy nad światem. Obaj nie wiedzą, że wykonują natchnienia od Mefistofelesa (Kłamcy i Niszczyciela).

2. W programie "Państwo w państwie" Polsatu pokażą "dzikich lokatorów", którzy za nic nie płacą, wymienili zamki, nie odzywają się...nawet nie można sprawdzić czy używają gaz z butli. Prawo broni takich, a właściciel nie może uzyskać nigdzie pomocy...nawet po złamaniu ręki przez uderzenie metalowym prętem!

     Niedawno podobnych pokazywano w TVN „Uwaga”: koleżankę lekarkę z rodziną napastującą bez powodu właścicieli sąsiedniej willi (opętanie sadyzmem). Nawet "niezależny" sąd stanął po istronie tych ewidentnych bandytów! Dlaczego nie ma u nas lotnych brygad z zamaskowanymi antyterrorystami i ekspertami w każdej dziedzinie.

3. Sprowadzanie śmieci i środków chemicznych „do utylizacji” z Niemiec (interes mafijny), które teraz podpalają...wskazując na nieudolność demokratycznie wybranej władzy, która tłumaczy się w mass-mediach.

4. Bezkarność prowokatorów.

    Koleżanka specjalistka z psychiatrii  zawiadomiła policję (w ustawce), że jej pacjentka chce popełnić samobójstwo. Niedoszła samobójczyni to znana pani z instagramu, która podobno wzięła tabletkę poronną...kupioną w internecie!

     Od 2015 roku sprzedaż środka "EllaOne" w Polsce była legalna - tabletki wczesnoporonne można było nabyć bez recepty. Ustawą z dnia 25 maja 2021 roku przywrócono kontrolę lekarską nad sprzedażą preparatu.

    „Aj waj” czyli robienie "igły z widły" (w jidisz: „Oj, bieda”). Wpadka TVN, a właśnie  w TV Polsat "Śniadanie u Rymanowskiego" młócą słomę w tej sprawie...

5. Korporacja psychiatrów...to czwarta władza (po ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej). Takich nie biorą z łapanek, ale kandydat jest dokładnie przesiewany...to przecież świecki spowiednik!

    Stąd bierze ich służenie dalej trwającej „władzy ludowej”. W Federacji Rosyjskiej u tych, którym nie podoba się władza koledzy psychiatrzy rozpoznają chorobę psychiczną (psychuszkę) z wtrącaniem opozycji do szpitali psychiatrycznych. Psychiatrzy-przestępcy swoim działaniem często mają zadanie doprowadzenie kogoś do śmierci (na rozkaz dalej trwającej "władzy ludowej").

6. Nasza ojczyzna jest obecnie wybrana przez Boga (w miejsce Izraela), ale nie szczycimy się tym, wiara upada, modna jest apostazja (formalne porzucenie wiary z wystąpieniem z Kościoła katolickiego). To głupota duchowa najwyższej kategorii.

7. Wśród wrogów wewnętrznych prym wiedzie Donald Tusk, który reprezentuje totalny fałsz! Jego kłamstwa mają krótkie nogi...nawet w bardzo drogich butach! Według powiedzenia Stefana Niesiołowskiego: kłamie, kłamie, nawet jak śpi to kłamie! 

     Niedawno była próba puczu, którą nazwałem Rewolucją Ulicznic. Nawet widziałem dobrze zorganizowane komanda krzykliwych dziewuch, dziarsko maszerujących z lampkami pod dom posła z PiS-u. Mnie malowano codziennie drzwi garażu („wiemy o tobie”).

    Aktor ubliży aktorowi i musi za to przepraszać, nawet zapłacić jakąś karę finansową. Tak samo jest z kradzieżą starego roweru. Natomiast Donald Tusk za nic nie odpowiada i może  używać knajackiego języka, a za wyrwanie torebki - uczestniczce Parady Grzeszności - sprawczyni została skazana na 3 lata bezwzględnego więzienia! 

    Tutaj mamy do czynienia z "wielkim" politykiem i nie wypada bicie się w ciemnej bramie. Do tego gość jest przygotowywany przez sztab doradców. Zwykły człowiek nie poradzi takiej szczujni! 

   Wystarczy spisać wszystkie jego wypowiedzi, które pozwolą ukarać go. Słowem można zabić...tak było z ministrem Janem Syszko, min. leśnictwa, który jako ekspert zalecił wycinkę lasu zajętego kornikiem. U mnie psychiatrzy sprawili śmierć cywilno-zawodową (w mafijnej zmowie).

     Na wieczornym nabożeństwie do Najśw. Krwi Pana Jezusa, podczas adoracji Monstrancji odmówię moją modlitwę w intencji tego dnia. Wróciły wczorajsze słowa z Księgi Mądrości o sprawiedliwości naszego Boga Ojca (Mdr 12,13.16-19): "Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa sprawia, że (..) karzesz zuchwalstwo świadomych. (..) Nauczyłeś lud swój tym postępowaniem, że sprawiedliwy powinien być dobrym dla ludzi."

     Udał się "Marsz Wolności" (4 czerwca 2023 r.)…"przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską".

Bóg i Tusk

                                                                         Foto: Andrzej Iwańczuk (Reporter/ Fast News

   Dlatego czeka nas następny „Marsz Miliona Serc” (1 października 2023 r.) w obronie prowokatorki...https://oko.press/przemoc-wobec-joanny-tabletka-poronna

    To stanie się już w czasie akcji wyborczej. Prosi się wprowadzenie stanu wyjątkowego, bo na granicy z Białorusią mamy zagrożenie wojną...

                                                                                                                   APeeL