www.wola-boga-ojca.pl

 

   

Podejmowanie decyzji oraz odczytywanie intencji modlitewnej dnia:

     

  

Dziennik duchowy

Zapisy edytuję łącząc stare intencje modlitewne z aktualnymi...

Wyszukiwanie zapisów: Menu główne: c h r o n o l o g i c z n i e (w okienku 100,200, 500 lub 1000)...w ten sposób błyskawicznie docieramy do każdego dnia dziennika. Po przeczytaniu wracamy do wykazu wyraźnie klikając strzałkę w rogu ekranu.

Szukaj...wpisz jakąś frazę, najedź kursorem na Szukaj i kliknij enter

Napisz do mnieapel1944@wp.pl - dyskusję dam (bez poczty) na stronie, a jeżeli chcesz wspomóc podam konto... 

 

                                                                       Uwaga...

   Mam do sprzedaży 1/5 część spadku po rodzicach, który obejmuje atrakcyjnie położone posesje 05-640 Mogielnica  Rynek 2 i Rynek 6 (jedna księga wieczysta). Sygn. Akt Ins 361/12 Sądu Rejonowego w Grójcu z dnia 28 czerwca 2012 roku.

    Mogielnica leży na trasie Warszawa - Grójec - Łódź (70 km od Centrum w Jankach). Zobacz mapkę Rynku i kliknij w ikonę UMiG https://mapa.targeo.pl/urzad-gminy-i-miasta-mogielnica,miejsce_5382674  

    Każda z działek (Rynek 2 i Rynek 6) ciągnie się do ul. Kilińskiego (także z placami pod zabudowę). Na działce (Rynek 2) jest pusty dom drewniany, który przylega do UMiG i wg sądowego podziału spadku należy się mnie (scheda). Istnieje możliwość dodatkowego zakupu 2/15 współwłasności (podam dane)... 

  Posiadam pełne dokumenty, które sprawdzono w UMiG (mieli zamiar kupić na parking) + zaległe aktywa od współspadkobierców, którzy używają moją część bez porozumienia. Jeżeli planujesz coś w RP to zobacz to miejsce, dobre na każdy interes. To także pewna lokata kapitału (cena 300 tys. do negocjacji).  

     Muszę sprzedać ze względu na wiek. Napisz do mnie; apel1944@wp.pl  Po kilku dniach wspólnie będziemy zadowoleni...                       

                                                                                                          Szczęść Boże!