www.wola-boga-ojca.pl

 

   

Podejmowanie decyzji oraz odczytywanie intencji modlitewnej dnia:

     

  

Dziennik duchowy

Zapisy edytuję łącząc stare intencje modlitewne z aktualnymi...

Wyszukiwanie zapisów: Menu główne: c h r o n o l o g i c z n i e (w okienku 100,200, 500 lub 1000)...w ten sposób błyskawicznie docieramy do każdego dnia dziennika. Po przeczytaniu wracamy do wykazu wyraźnie klikając strzałkę w rogu ekranu.

Szukaj...wpisz jakąś frazę, najedź kursorem na Szukaj i kliknij enter

Napisz do mnieapel1944@wp.pl - dyskusję dam (bez poczty) na stronie, a jeżeli chcesz wspomóc podam konto... 

 

              Wspomóż stronę; Bankowość internetowa. BS Białobrzegi

                  Nr rachunku  85 9117 0000 0004 4873 3000 0010

  Moją wiarę (mistyka eucharystyczna z charyzmatem odczytywania Woli Boga Ojca) Okręgowa Izba Lekarska oraz Naczelna Izba Lekarska w Warszawie - z usłużnymi psychiatrami-ateistami - uznała jako chorobę (psychozę). Tuż przed przejściem na emeryturę zawieszono mi pwzl 2069345 i tak "wiszę" od 2007 r. 

   Wszystko trwało zaocznie, złamano moje prawa uważając, że szkodzę chorym jako internista-reumatolog, a nawrócenie nastąpiło w 1986-1989 r. co dokumentuję w zapisach dziennika duchowego.

   Za moją pracę odpowiadała dyrektorka MG ZOZ-u, cały czas otrzymywałem premie i nagrody (była mężem zaufania i potwierdziła moje oddanie chorym). W tym czasie koledzy udawali katolików (fotografowali się na Mszach św. - z całowaniem sztandaru izbowego - w białych rękawiczkach), szkolili lekarzy w ramach etyki, a nawet występowali w TV Trwam (faryzeizm).

    Nie chcą przyznać się do zastosowania sowieckiej psychuszki...sprawa przez obecne Ministerstwo Sprawiedliwości trafiła do Prokuratury Rejonowej. 

    

                                                            Uwaga...

   Mam do sprzedaży 1/5 część spadku po rodzicach, który obejmuje atrakcyjnie położone posesje 05-640 Mogielnica  Rynek 2 i Rynek 6 (jedna księga wieczysta). Sygn. Akt Ins 361/12 Sądu Rejonowego w Grójcu z dnia 28 czerwca 2012 roku.

    Mogielnica leży na trasie Warszawa - Grójec - Łódź (70 km od Centrum w Jankach). Zobacz mapkę Rynku i kliknij w ikonę UMiG https://mapa.targeo.pl/urzad-gminy-i-miasta-mogielnica,miejsce_5382674  

    Każda z działek (Rynek 2 i Rynek 6) ciągnie się do ul. Kilińskiego (także z placami pod zabudowę). Na działce (Rynek 2) jest pusty dom drewniany, który przylega do UMiG i wg sądowego podziału spadku należy się mnie (scheda). Istnieje możliwość dodatkowego zakupu 2/15 współwłasności (podam dane)... 

  Posiadam pełne dokumenty, które sprawdzono w UMiG (mieli zamiar kupić na parking) + zaległe aktywa od współspadkobierców, którzy używają moją część bez porozumienia. Jeżeli planujesz coś w RP to zobacz to miejsce, dobre na każdy interes. To także pewna lokata kapitału (cena 300 tys.) daj 100 tys. i po kilku dniach wspólnie będziemy zadowoleni... 

     Muszę sprzedać ze względu na wiek. Napisz do mnie; apel1944@wp.pl                        

                                                                                                          Szczęść Boże!