Ministerstwo Zdrowia

                                                 Pan Minister Zdrowia Adam Niedzielski

                                                                   List otwarty

      Pan minister jest ofiarą prowokacji...z napadem przez Izbę Lekarską, gdzie są lekarze "zatroskani" o "samych swoich". To szczujnia i szujnia, która 15 lat temu zaocznie uznała, że moja wiara (mistyka) to choroba psychiczna (psychoza). Zawieszono mi pwzl 2069345 łamiąc wszelkie prawa ludzkie, obywatelskie i lekarskie.

    Prosiłem wcześniej o zabranie mi tego dokumentu, bo nie chcę być członkiem struktury przestępczej. Prezes Mieczysław Szatanek czytał moje pismo wobec ORL jako prośbę o następne badanie psychiatryczne. Określenie prawdziwe choroby to schizofrenia bezobjawowa (psychuszka). Cała wierchuszka samorządu lekarskiego powinna znaleźć się w więzieniu. Moja sprawa jest w Parlamentarnym zespole ds. funkcjonowania Izby Lekarskiej.

     Izba Lekarska toleruje...

- nieuctwo psychiatrów w kraju katolickim (wiara to choroba)...

- znają się na wszystkich chorobach (w mojej jako psychiatrzy jasnowidze i teolodzy świeccy)

- wielofunkcyjność (Piotr Winciunas jest członkiem Naczelnego Sądu Lekarskiego, a taki nie może mieć już żadnej innej funkcji (a tu jeszcze dwie komisje) i pełnomocnictwo prezesa ORL do spraw operacyjnych (to właściwy prezes, przebiegły sądowy). Jest także w radzie w Ministerstwie Zdrowia ("wtyka").

- zasiedzenie (można być dwie kadencje), gdzie kolega Ładysław Nekanda-Trepka jest  działaczem od urodzenia...chyba chce umrzeć na stanowisku

- wybory prezesa były fałszywe...zastosowano drugą turę jak w USA przy wyborze prezydenta!

   Za co spotkało mnie to wszystko? Za protest przeciwko powaleniu krzyża Pana Jezusa przez utytułowanego i mocnego we władzy psychiatrę na Kaszubach. Teraz wg nich można badać przez telefon i zapisywać wszelkiej maści leki. To nie mieści się w głowie nawet chorego.

    Proszę wszcząć proces zlikwidowania tej struktury ze sztandarem "Primum nocere"...

https://hartman.blog.polityka.pl/2022/02/03/czas-juz-zlikwidowac-izby-lekarskie/

                             Naczelna Izba Lekarska                                                                                                            

    Oto przebieg napadu na mnie sprawiający śmierć cywilno-zawodową ("głupi" w społeczności), a tu rwanie włosów z głowy z powodu kolegi Piotra Pisuli. 

     W OIl w Warszawie przy Puławskiej 18 nagrano badanie mojej osoby przez pełnomocnika ds. zdrowie lekarzy (koleżankę Jolantę Charewicz). Ponieważ stwierdziła, że jestem zdrowy do jej pracy pisano anonimy z treścią naszych rozmów! Wśród psychiatrów też są ludzie naiwni...dlatego zadzwoniła z zapytaniem: dlaczego piszę do jej pracy anonimy? Co ja mam sobie "wyrwać"?

Moja sprawa

OIL     Może TVN, która uczestniczy w ustawkach przeciwko reżimowi...stanie też w mojej obronie! 

       Na Mszy świętej wieczornej przystąpiłem do spowiedzi i w czystości ofiarowałem - w intencji tego dnia - Mszę świętą z Eucharystią. W żaden sposób nie mogę opisać ekstazy, która wystąpiła po zjednaniu duszy z Duchowym Ciałem Pana Jezusa! Jutro odmówię moją modlitwę.

   Na stoliczku kościoła wzrok zatrzymał obrazek Dobrego Pasterza...jako przykład dla prowadzących całą społeczność lekarzy!

                                                    Jezus jako Dobry Pasterz

    Refleksja. Czy podobnie traktuje się lekarzy islamistów, którzy każdego dnia wielokrotnie kłaniają się Allahowi?

                                                                                             APeeL (lekarz 2069345)