"Kto wierzy w Boga, nie może głosować na PiS"...

                                                     Donald Tusk

     Dziwne, bo wielu normalnych rodaków idzie za takim  z a b a w i c i e l e m. Demon często mylił mi słowo Zbawiciel...aż się przydało. Dzisiaj trafię na popisy Sławomira Nitrasa, który zastąpił poprzedniego pajaca z POlaków Janusza Palikota (od krzyża z puszek po piwie "Lech"), który mówił, że wypatroszy Jarosława Kaczyńskiego, a jego skórę sprzeda.

    Dzisiaj będzie zlicytowany (upadek firmy). Nawet nie pomogła mu reklama wódki przez Kubusia Parchatka, który zaprasza do swojego programu gości, aby ich ośmieszyć. W udanej złośliwości sam bije sobie brawo.

    Teraz wszystkich przebija Donald Tusk, objazdowy kaznodzieja z demonicznej łaski. Właśnie będzie wyśmiewał ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka, który na planowanej defiladzie ma pokazać przemalowane F16! To kolaborant, który sam nie wie, co mówi...określając demokratycznie wybrany rząd naszej ojczyzny, że są to: "pajace, nieudacznicy, pozoranci".

     Na Mszy św. wieczornej Pan Jezus powiedział w Ewangelii (Mt 15,1-2, 10-14): "Słuchajcie i chciejcie zrozumieć. Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni nieczystym (..) To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną".

                                                Uzdrowienie ślepca

                                          Emmanouil Tzanes Bounialis "Uzdrowienie ślepca" XVII w. www.freechristimages.org

     W naszej wierze jest: "tak i nie", nie ma "tak, ale". Nie ma też: "jestem za, a nawet przeciw" Lecha Wałęsy. Nie chciało się wierzyć, bo po nabożeństwie znajoma parafianka prawie krzyczała na obecny rząd. Zważ, że byliśmy po zjednaniu z Panem Jezusem w Eucharystii. Wyraźnie była za opcją przeciwną, która głosi swobodę dla aborcji oraz tolerancję dla spółkujących inaczej z Paradami Grzeszności.

    Wielu jest specjalnie ćwiczonych w rozbijaniu normalnej dyskusji. Takim specjalistą i to prawnikiem jest przewodniczący Nowej Lewicy, Andrzej Szejna. Kilka razy był pytany przez prowadzącego program telewizyjny o to czy żałuje, że głosował przeciwko budowie zapory z Białorusią: "tak czy nie"? Zobacz jak ten "przebiegły" cwaniaczek ględził w transie... https://www.google.com/search?q=Czy+Andrzej+Szejna+by%C5%82+przeciwko+budowe+zapory+z+Bia%C5%82orusi%C4%85%3F&oq=Czy+Andrzej+Szejna+by%C5%82+przeciwko+budowe+ 

     Przeciwnik Boga małpuje naszą wiarę, podsuwa różne atrapy, ale groźnym był i jest "związek bratni, który miał ogarnąć ludzki ród". Przypomniała się dyskusja z kolegą dyżurnym w pogotowiu, który wskazał, że komunistyczne kasowanie wiary niweczyło waśnie religijne. Problem rozwiązywała bezbożność...zważ na demoniczną argumentację.

    W Islamie rodzisz się i od razu jesteś obowiązkowo wyznawcą Allaha. W ten sposób jest zabierany jedyny dar Boga: wolna wola. Czyni to także czerwony bożek Owsiak, który zaleca: "róbta, co chceta", bluźni przeciw naszej wierze i dlatego jest promowany, a jego zwolennicy żebrzą pod kościołami.

    Natomiast babcia Joanna od demonów (prof. Senyszyn) myli Niepokalane Poczęcie Matki Bożej z poczęciem Pana Jezusa z Ducha Świętego, a bardzo lubi prawić farmazony na temat naszej wiary. Robert Biedroń, pasterz "spółkujących inaczej" bardzo pięknie mówi, wszystko owija w bawełnę, chlubi się swoją orientacją seksualną z podkreślaniem: "my jako lewica".

    Wciąż ubolewa nad dyskryminacją mniejszości seksualnych. Natomiast przyznanie się do wiary z poczuciem misji od Boga Ojca to sprawa osobista...

     W tej intencji odmówiłem moją modlitwę oraz przekazałem Mszę św. z Eucharystią.

                                                                                                                                  APeeL