"Pragnę odejść, ale dla was będzie lepiej, abym został"...

"Tacy, co coś obiecują nie wygrywają wyborów"...

                                                                  Donald Tusk

      Na Mszy świętej o 6.30 byłem pusty, a w takich momentach Szatan podsuwa moją krzywdę, której dokonali funkcjonariusze z Izby Lekarskiej. Tym sprzedawczykom całkiem pokręciło się w głowie, bo jako katolicy stanęli za psychiatrą, który zdemolował miejsce święte (z powaleniem krzyża Zbawiciela)! Najgorsze jest to, że tkwią w tym grzechu "po rusku", bo takim mocarzom nie pasuje wypowiedzenie słowa: przepraszamy!

     Sprzedaż się i musisz szkodzić na rozkaz..."tym, co nie z nami". Obrzydliwość wielka, a nie są to nadzorcy obozowi, ale ludzie powołani do pomagania, których obowiązuje etyka lekarska. Łamią wszelkie ustanowione przepisy udając w tym czasie nauczycieli.

    Piszę to, nie z powodu mojej krzywdy, ale z powodu ich trwania w zniewoleniu, w służeniu dwóm panom (bogu obecnemu i mamonie). Gdzie ich szkolili w perfidnym kłamstwie i satysfakcji trwania w napadzie. Powinni mieć w Izbie Lekarskiej obraz Kim Dzong Una, a bliżej naszego człowieka w Moskwie.

    Taką deprawację ujawnia teraz najemnik Donald Tusk. a tak jest, gdy służysz obcym bóstwom...w tym wypadku Szatanowi, który sprawił jego opętanie przez władzę! Teraz prawi kazania wmawiając, że jest przywódcą obozu patriotycznego pragnącym wyzwolenia uciskanych przez obcy reżim. Czym to różni się od wyzwolenia nas przez bolszewików? "Kłam, kłam, kłam...zawsze coś zostanie".

            Goebels                          wijąca się żmija

      Jako najemnik znalazł się w opałach, nie przypuszczał, że zadał się z imperialistami pragnącymi władzy nad światem, którzy wpadną do Czeluści. Dla takich wiara to patriarcha Cyryl, normalny nędznik grający bożka. Można już niszczyć cerkwie na Ukrainie, oderwane od Związku Radzieckiego.

    Donald Tusk to człowiek słaby (typ zachowania "B"), jego opcja wpadła w pułapkę podczas zamachu w Smoleńsku...musi teraz służyć (szkodzić naszej ojczyźnie). Jego zaplecze sprawia, że brat Donald robi wrażenie mocnego...jako najemnik powołuje następnych Judaszów (Kazimierczaka).

    On wie o swojej marności, nie chciałbym być nawet przez chwilkę w jego ciele, a nic mu nie brakowało. Tak mści się obalanie pierwszego rządu RP (Jana Olszewskiego). Najlepiej byłoby podzielić Polskę, niech sobie rządzą, ale dalej szczekaliby na dobrowolny, ale niesłuszny podział, bo oni są za jednością. Taka jest logika postępowania Szatana. Właśnie w Słowie będzie poruszana ta sprawa.

     Jozue zgromadził wszystkie pokolenia Izraela w Sychem, gdzie przemówił (Joz 24,14-29): "Bójcie się więc Pana i służcie Mu w szczerości i prawdzie! Usuńcie bóstwa (..) rozstrzygnijcie dziś, komu służyć chcecie (..) Jeśli opuścicie Pana, aby służyć bogom obcym, ześle na was znów nieszczęścia (..) Wy jesteście świadkami przeciw samym sobie (..)"...

    Lud zobowiązał się do wierności Bogu Ojcu, co wyryto na kamieniu (..) on świadkiem przeciw wam, abyście się nie wyparli waszego Boga".

     Dziwię się dlaczego rządzący moją ojczyzną próbują przegadać wysłannika Szatana zamiast błagać o Opatrzność Bożą? "Jak trwoga to do Boga". Cóż dziwnego, przecież dzieciątko w niebezpieczeństwie biegnie z płaczem do ojca ziemskiego. Dlaczego nie ma nabożeństw przebłagalnych w Świątyni Opatrzności Bożej...zamiast przydrożnych bilbordów?

    Boom          Polska

                                                           Polski już nie ma. Ratujcie własne dusze...

     Eucharystia zwinęła się jak posiłek niesiony dla żniwiarza, a to zapowiadało ciężki dzień. Cichość i milczenie zalały serce...w ustach pojawiła się słodycz jakiej nie ma na ziemi. Zarazem stałem się syty, bo dusza zjednana z Duchowym Ciałem Pana Jezusa promieniuje na ciało fizyczne.

    Odeszły też wszystkie nienawistne myli. Żal mi kolegów udających działaczy, którzy uwierzyli w swoją prawość, a napadanie na tych, co nie z nimi to dla nich normalność. Niech Dobry Bóg im wybaczy, niech zaleje ich światłem, aby ujrzeli co czynią.

   Ten dzień zakończył się oglądaniem Superwizjera (TVN24), gdzie był reportaż "Wagnerowcy"...najemnicy Putina. Później "Demaskatorzy" w TVP Info, a na końcu w National Geogr. pokazano opętanego Hitlera drącego się od Szatana!

     Na ten czas pasują słowa Boga Ojca do Żywego Płomienia (z dnia 26.07.2023), gdzie pada pytania: czy Trójca Najświętsza zawiodła nas "kiedykolwiek" i "w czymkolwiek?" Czy to, co było zapowiadane "nie wypełniło się?" Bóg Ojciec jest słownym i zawsze wypełnia to, co obieca!

    "To dlaczego o wiele bardziej wierzysz piekielnemu kłamcy, który jest niesłowny, nie dotrzymuje swoich obietnic? Dlaczego to z demonem o wiele chętniej rozmawiasz, aniżeli ze Mną?"

    Na naszych oczach wypełnia się zapowiedź z przekazu nr 1292 Bóg Ojciec. Żywy Płomień Warszawa Jelonki, 26 czerwca 2023 r.

  "Definitywnie zakończył się czas sielanki dla całego globu, czas spokoju. Brak Bożego Błogosławieństwa będzie dla wszystkich coraz bardziej odczuwalny."                                                                                                                                                                             APeeL