Rocznica najazdu Związku Sowieckiego na Polskę

      Zapis tego świadectwa wiary zacznę od końca: czyli odczytu intencji modlitewnej tego dnia! Dotyczy on tylko demonicznej mściwości w stosunku do wierzących katolików, których wiara jest jedynie prawdziwa! Ja nie piszę tego z książek, ale z otrzymanej łaski, której szczytem jest poczucie obecności Trójcy Świętej...

- Boga Ojca

- Syna Bożego, Pana Jezusa

- oraz Ducha Świętego!

    Nie spotkałem nigdzie podobnego świadectwa, ale w wyznaniu wiary powtarzamy słowo: w i e r z ę. Wierzę, a wiem to różnica. Niech jakiś wyznawca judaizmu lub islamu przedstawi swoje doznania! Dlaczego w tej dziedzinie trwa cisza?

     W Izraelu Boga nie ma w sensie ich wiary, a w islamie żyją nienawiścią i mszczą się w imię Allaha nad największymi wrogami: wyznawcami Pana Jezusa, Syna Bożego, naszego Zbawiciela, który otworzył Królestwo Boże.

    Wszystko jest pokazane na obecnym pragnieniu miliarda ludzi z Afryki, którzy pragną trafić do wymyślonego raju na ziemi czyli Unii Europejskiej. Płacą oszustom i na własne życzenie trafiają do obozów...pierwszego na Lampedusie.

    Szatan zalewa ich nienawiścią z przeklinaniem własnego losu, całego otoczenia i Boga Ojca...jeżeli są chrześcijanami. Jego dewizą jest zalecenie: "Idźcie na cały świat i...róbcie głośną awanturę (zamęt) czy też rozgłos wokół jakiejś sprawy (raban).

    Nie wiedzą, że Raj to nasza wspólna Ojczyzna Niebieska, gdzie czekają na nas z otwartymi ramionami. Znajdź się tam w oczekiwaniu na przybycie kogoś z rodziny.

     Zapytasz jak byłem prowadzony w odczycie intencji tego dnia?

1. Wstępem była dzisiejsza rocznica "noża w plecy" (pakt Ribbentrop-Mołotow), dalej Katyń, los zesłańców, a bliżej Smoleńsk, a jeszcze bliżej zagłada czekająca świat.

2. Z wielkiego pliku pism religijnych "wyjęła się" Polonia Christiana wrzesień-październik 2018 z artykułem: "Chrystus, nie Mahomet!" To wywiad z księdzem Guy Pagesem, francuskim duszpasterzem i ewangelizatorem. Obaj wiemy to samo...nie ma Boga oprócz Jahwe! Kto może przybyć po Chrystusie, jeśli nie Antychryst?

3. Natomiast z góry kartek w ręku znalazła się zapisana: Kalifat światowy, Państwo Islamskie, terroryści z ISIS.

4. Komintern...światowy komunizm - z budową bezbożnego raju na ziemi - małpujący chrześcijaństwo oraz barbarzyńcy na całym świecie zabijający wyznawców Pana Jezusa.

5. Judaizm trwający w pewności, że słusznie zamordowano Syna Bożego.

      Wróćmy do Mszy św. o 7.00 na której padną słowa (Syr 27,30-28,7)...

"Złość i gniew są obrzydliwościami, których pełen jest grzesznik. Tego, który się mści, spotka zemsta Pana (..) Gdy człowiek żywi złość przeciw drugiemu, jakże u Pana szukać będzie uzdrowienia?"

    Po przyjęciu Duchowego Ciała Pana Jezusa (Eucharystii) nie mogłem wstać z kolan...

                                                                                                                                 APeeL