Tuż przed Mszą św. o 7.00 serce zalewał ból z powodu napadu na naszą ojczyznę i to zdradliwie ze strony rodaków (zmówili się skrycie przed wyborcami). Po zaprzysiężeniu przez prezydenta zaczęli stosować terror praworządności ("prawo stosujemy tak jak rozumiemy"). Chyba wzorem dla nich jest państwo kimolskie (KRLD) z przywódcą - bożkiem, a bliżej nam do tow. Stalina...

      Dziwne, bo symbolem szczytu bezprawia z demonicznym uzasadnianiem każdej zbrodni są wybrańcy narodu. W tej demolce demokracji z łamaniem Konstytucji...uczestniczy Adam Bodnar za wiedzą Donalda Tuska, który przybył do nas z taką właśnie misją. Jest pewne, że w czekających ich kłopotach wrócą do ustawy o niepoczytalności (Dz.U.2024.) Art.  31.  

§  1. Nie popełnia przestępstwa człowiek niepoczytalny (z różnych przyczyn).

§  2. Nadzwyczajne złagodzenie kary sprawia znaczne ograniczenie poczytalności

§  3. Nie korzysta z tego pijany lub odurzony. Tak była z panią, która po pijaku wpadła Mercedesem do przejścia podziemnego w W-wie, ale uznano, że była niepoczytalna. Do więzienia na pewno trafiłby rowerzysta.

     Nie wiem czy członkowie rządu mają zaświadczenia lekarskie o przydatności do tak poważnych funkcji? Niektórzy dodatkowo powinni być obejrzani przez egzorcystę. Nasi psychiatrzy to denni ateiści i ich ocena jest niewiarygodna...dodatkowo są zaprzedani poganom. Obecnie pan Adam Bodnar będzie udawał zdrowego, ale w wypadku zagrożenia więzieniem pobiegnie do nich i otrzyma zaświadczenie, że był niepoczytalny.

                                                              Zły duch istnieje

     Nowojorski psychiatra Richard Gallagher przez 25 lat pracował z osobami opętanymi. Już na pierwszej wizycie kapłana z "chorą" do konsultacji zaobserwował, że:

- kobieta sama siebie nazywająca królową Szatana potrafiła płynnie mówić językami obcymi, których wcześniej nigdy się nie uczyła

- miała wgląd w informacje na temat innych osób – niekiedy w osobiste szczegóły sprzed wielu lat.

- jemu samemu powiedziała, że jego matka zmarła na raka jajnika, co faktycznie było prawdą…

     Wg mnie problemem jest opętanie intelektualne (Jan Hartman, Joanna Senyszyn), które jest bardzo trudno rozpoznać, bo ci ludzie mają inteligencję upadłego Archanioła...w czynieniu zła! Dlatego błagałem przed wyborami, aby rządzący w worach pokutnych przybywali do Świątyni Opatrzności Bożej.

     Nawet po wyborach zawołałem...

- Boże Ojcze dlaczego tak się stało?

- Nie przyszli!

     Aż prosi się wołanie: "Panie Adamie komu Pan służy...zamiast ojczyźnie? Nie widzi Pan oddania swojej osoby w służbę germanów? Przecież prawnik przy zdrowych zmysłach nie zachowuje się tak!

      Mało jest ludzkich krzywd, aby dodatkowo napadać na rodaków i krzywdzić pośrednio wielu. Ilu zginęło podczas reprywathyzacji (HGW). Co powie Pan po drugiej stronie (jako dusza)...z czym Pan trafi na Sąd Boży?

     W jednym błysku ujrzy Pan swoje wyczyny i sam wpadnie w Piekielny Ogień. Miłosierdzie Boże jest nieogarnione, ale grzechy odpuszczone trzeba odpokutować. Jak uczyni Pan to w śmierci nagłej? Donald Tusk nie będzie modlił się za Pana, ale wspomni tylko na wiecu, a od posłanki Kidawy Błońskiej otrzyma Pan kwiatki.

     Nagle odwołano z funkcji szefa Prokuratury Krajowej Dariusza Barskiego ustanawiając nowo powołanego przez Bodnara p.o. prokuratora krajowego.

- Tryb odwołania prokuratora krajowego jest decyzją prezesa rady ministrów po wyrażeniu pisemnej zgody pana prezydenta. Nie ma takiego pojęcia, jak "pełniący obowiązki prokuratora krajowego"! Wg Donalda Tuska poprzednia władza to byli okupanci! Zobacz, co demon wyprawia w opętaniu intelektualnym...trudnym do oceny, a właściwie niemożliwym. 

      Oto machlojka słowna premiera wszystkich Polaków, w tym katolików! Na konkretną uwagę Piotra Witwickiego z Polsatu, że nie można odwołać Prokuratora Krajowego bez porozumienia z prezydentem Donald Tusk odesłał go do Adama, bo w czasie jego rządów prokuratura będzie niezależna! Koniecznie wejdź (zajmie to 2 minuty), a sam zobaczysz https://twitter.com/obserwujesobie/status/1746182472453263595

      Po napadzie pochwalił jego działanie! Ktoś, kto nie ma mojej łaski wiary nie zauważy działania demonicznego, bo będzie kierował się - po ludzku - na osobę premiera. Brat Donald bardzo lubi mówić o miłości na tle mowy nienawiści, ale jest to...

"Fałszywa miłość to jak choroba, która powoli niszczy twoje serce.” – Tadeusz Różewicz

„Fałszywa miłość to jak zatruta strzała, która rani twoje serce.” – Juliusz Słowacki

„Fałszywa miłość to jak błędne koło, które ciągle się kręci, ale nigdy nie prowadzi do celu.” – Czesław Miłosz...

      Mowę nienawiści stosował Pan Jezus ("groby pobielane", "umarli niech grzebią umarłych", itd.)...na pewno rozgoniłby takie bezbożne towarzystwo.

                                            Jezus z biczem

      Na Mszy św. w czytaniu (1 Sm 3,3b-10.19) Pan Bóg trzy razy budził Samuela, który "spał w przybytku Pańskim, gdzie znajdowała się Arka Przymierza". On zrywał się i biegł do Helego, bowiem jeszcze nie znał Pana. Ten doradził, aby odpowiedział: który w końcu poradził mu, aby odpowiedział: "Mów, bo sługa Twój słucha".

       Psalmista wołał ode mnie (Ps 40, 2.4.7-10): "Radością jest dla mnie pełnić Twoją wolę, mój Boże, a Twoje prawo mieszka w moim sercu”. Czyją wolę wykonuje obecnie Donald Tusk i jego podwładni. Nie możesz kochać poddanych i im służyć odrzucając Boga Ojca! Wówczas kochasz, ale "samych swoich" budując "państwo w państwie".

     W naszej parafii jest ośrodek (zakupiony po komunistach) z kaplicą, Mszami św. w niedziele i święta. Tam przybywają bogacze, ale ta "parafia w parafii" na nic nie łoży. Nigdy nie widziałem tam żadnej zbiórki, nie płacą należnych podatków (także kościelnych). Pozostały tam opary po czerwonych właścicielach...

Na ten czas (1 Kor 6,13c-15a.17-20) św. Paweł powie: "Ciało nie jest dla rozpusty, lecz dla Pana (..) Czyż nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusa? (..) Ten zaś, kto się łączy z Panem, jest z Nim jednym duchem. (..) Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego (..) już nie należycie do samych siebie?" Dzisiaj Pan Jezus powołał na apostołów (J 1,35-42): Andrzeja i Piotra.

     Szkoda, że kapłan w kazaniu na temat: czego szukamy...nie wspomniał o Szatanie i jego zastępach? Eucharystia ułożyła się w laurkę...jako podziękowanie - za mój wczorajszy wysiłek - w przekazania świadectwa wiary. W intencji tego dnia 1.5 godziny będzie trwała moja modlitwa... 

                                                                                                                                      APeeL

 Przypomnę świadectwo wiary...

 24.11.2014(p) ZA ZWOLENNIKÓW BEZBOŻNEGO PORZĄDKU

    Tuż po przebudzeniu zły wpuścił w moje serce „wrogów”, a właśnie radio ZET ustaliło, że Naczelna Rada Lekarska nie zajmuje się sprawami lekarzy i chorych, ale pomnaża swój majątek...podnieśli składkę miesięczną z 40 na 60 zł.

   Samorząd lekarski to „państwo w państwie” z fikcyjnymi komisjami, karuzelą stanowisk na których trwają „leśne dziadki”. To relikt bolszewizmu, gdzie wybraniec czyli najemnik okupantów chwali się stanowiskami i odznaczeniami. W Izbach Lekarskich sami produkują różne blaszki i sami sobie przydzielają...coś ohydnego!

    Kłamca wie, że nowy tydzień życia lubię zaczynać z błogosławieństwem Boga, a złość i nienawiść wyklucza ten dar. Większość ludzi nabiera się na to i nawet nie ma pojęcia, że jest wprowadzana do pokoiku o nazwie: „rozmyślania”.

    Pojechałem na pierwszą Mszę św. o 6.30. Pod zamkniętym kościołem stała resztka Pana, a ja pomyślałem o duszach, które czekają przed furtą do Nieba i słyszą: „nie znamy was”. Po chwilce znalazłem się w całkowicie ciemnej świątyni.

     Cóż mam pokazane? To przecież sytuacja, gdy skołowana dusza trafia nagle...w ciemności zamiast do Raju. Przed Panem Jezusem na krzyżu dalej wołałem za „za broniących wiary i krzyża”. Prawie umierałem...nawet pojawił się ból w okolicy splotu słonecznego, a podczas obnażenia Pana Jezusa na Golgocie doznałem wstrząsu duchowego.

     W tym czasie Apostoł Jan „ujrzał Pana Jezusa, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące, mających imię Jego i imię Jego Ojca na czołach swoich wypisane”. To wykupieni przez Zbawiciela, którzy „towarzyszą, dokądkolwiek idzie (...), a w ustach ich kłamstwa nie znaleziono: są nienaganni”. Ap 14, 1-3

     Chciało się płakać, a przed zjednaniem z Panem Jezusem padłem na dwa kolana i przeżegnam się. Nie mogłem się ukoić i po powrocie do domu kontynuowałem modlitwę przy zapalonej świecy. Zobacz co zwróciło moją uwagę:

1. W „Dzień dobry” TVN mówiono o zamachu w Smoleńsku! Ja wiem, że to był zamach dokładnie przygotowany, wielowariantowy, który później próbowano przykryć zamachem na samolot prowadzony przez kapitana Wronę (wyciśnięto bezpiecznik wysuwania podwozia).

2. Tow. Putin  w swoim opętaniu pogrąża Federację Rosyjską, bo jest za ustanowieniem nowego porządku, a właściwie władzy nad światem...pod pozorem jednoczenia „chrześcijan”. Czym różni się od bożka Kima w Korei Północnej, gdzie trwa jawne ludobójstwo z fabrykami śmierci. U nas też zabija się przeciwników politycznych: plotkami, pomówieniami, ostracyzmem, złą reperacją, nabraniem, oskarżeniem i włóczeniem po sądach...i psychuszkami.

3. Syn pani marszałek Nowickiej pochwalił zamordowanie naszych oficerów w Katyniu („darmozjadów”).

4. "Stokrotka" szaleje w ostatnim czasie: zaprasza gości i drze się na nich, wychodzi ze studia. Tak jest jak stajesz się najemnikiem: musisz wmawiać, że nie było zamachu w Smoleńsku, a teraz sfałszowania wyborów. To zwolenniczka demokracji ruskiej, gdzie niektórzy otrzymują nawet 105 % głosów!

5. Prezes PSL-u Janusz Piechociński po wyborze na prezesa ukląkł przed salą z ręka na sercu, a teraz stwierdził, że może oddać życie za swoje stronnictwo. Rzadko spotkasz takiego w Kościele świętym! 

6. Przepłynęła religijność dr Ewy i prezydenta „Zgoda buduje”, którzy jako katolik obwiesza orderami Żakowskich i Lisów.

7. W relacji z Ukrainy kobieta mówi, że wśród separatystów nie widziała normalnego człowieka. To wynajęci, płatni zabójcy, degeneraci, zbrodniarze wojenni. Jej mąż zmarł z rozpaczy po ujrzeniu zniszczonego domu, który budował przez całe życie. W tym czasie TVN 24 jako szczekaczka pogańska pasjonowała się pokazywaniem tych bandytów.

     Dopiero w piątek odczytałem intencję i podczas spaceru w ziemnie i wietrze wołałem za zwolenników bezbożnego porządku, a w sercu miałem obrazy tratujących się w centrach handlowych z powodu „czarnego piątku”...                                                                                                APEL

                                                                                                  

       Na Poletku Pana P. („ugorku” Palikota) autor stwierdził, że Jarosław Kaczyński zagraża naszej ojczyźnie. Napisałem komentarz:

                                                       Panie Pośle Jasiu!

     Co się z Panem dzieje? Jarosław Kaczyński zagraża bezpieczeństwu mojej ojczyzny! Ile dywizji mają ludzie prawi w RP!? Prosiłem Pana o interwencję w mojej sprawie, która jest opisana w dzienniku pod datą 19.11.2014! Pan mówi o prawach człowieka?

    Pana koniec jest nieodwołalny. Zmarniał Pan nawet fizycznie, bo człowiek chory duchowo cały jest chory. Pan prezydent Bronisław Komorowski ma wielkie plany, ale nic mu nie wyjdzie! Proszę zachować ten wpis…