Negując istnienie Boga Ojca postępujesz wg woli własnej czyli owsiakowatego: "róbta, co chceta". To zarazem jest dziwne, ponieważ masz rozum i widzisz wokół cud stworzenia wszystkiego! "Siema" zaliczył wpadkę, a ja myślę, że jego żebranina wypaliła się i nie jest już na rękę "rządzącym się". 

OwsiakCentrum_Ochrony_PrSkandaliczna_aukacjjpg.jpgWOŚP

na Temat Skandal w Limanowej    Centrum Ochrony Skand. aukcja     wPolityce.pl Aukcja MB z żabą

     Wejdź: WOLA BOŻA. JAK JĄ ROZPOZNAĆ? https://opcjabenedykta.org/wola-boza-jak-ja-rozpoznac/ Dzisiaj powtórzyłem poniższy komentarz sprzed lat, którego nie zaakceptowali.

     "Na mojej stronie internetowej każdego dnia żyję wg "bądź Wola Twoja" z Modlitwy Pańskiej. W zapisach można ujrzeć prowadzenie przez Boga jak "dziecka przez ziemskiego tatę". To bój duchowy, ponieważ w odczytach przeszkadza Mefistofeles (Kłamca i Niszczyciel).

     W naszej wierze nie usłyszysz o nim, a także o duszy i co jest z nami po śmierci. Człowiek niewierzący nie jest atakowany, aby wierzył, że wszystko czyni wg tego, co zaplanuje. Nie interesuje go dążenie do świętości (czyli posłuszeństwa), a to oznacza wykonywanie Woli Boga Ojca.

    Krótko mówiąc: ojcze Włodzimierzu nie poradziliśmy (opis dotyczy całej naszej wiary), a tu problem z kupnem samochodu, ożenkiem, wzięciem pożyczki i budową domu. U mnie nawet czas pójścia na odpowiednią Mszy św. wiąże się z natchnieniem...szczególnie dotyczy to odczytów intencji modlitewnych (wg "duchowości zdarzeń") oraz zapisywanie świadectw z pomocą Ducha Świętego"...

Szczęść Boże

     W naszej wierze nie usłyszysz o śmiertelnym boju duchowym pomiędzy ciałem i duszą, nawróceniem i zbawieniem oraz potępieniem. To bajki dla wielce wykształconych, szanownych i mądrych, których promują mass media .

     Piszę to, a w Polsacie płynie dyskusja o aborcji. Zwolennik zabijania paplał o wolności kobiet, inny rozważał polityczny wpływ ustawy zezwalającej na aborcję, "tabletkę po" bez recepty i In vitro. W tej uszczęśliwiającej metodzie zarodek dzieli się, a do każdego jest wcielana dusza ludzka...później wszystko mrozimy. Czym różni się to od wyrzucania noworodka z pociągu zesłańców na Syberię?

    Donald Tusk, brat od ołtarzyka domowego jutro zacznie wprowadzać swoją obietnicę wyborczą, bo wykręcił się z podwyżek dla nauczycieli. Nauczył się rzucać słowa na wiatr, można powiedzieć, że nie ma krytycyzmu w stosunku do tego, co mówi.

    Wg kolegów psychiatrów jest to choroba psychiczna, a dowodem jest moja osoba, bo "ja nie mam krytycyzmu w stosunku do własnych przeżyć". Nie ma Boga Ojca, a ja "słyszę głosy". Nie ma też Szatana z tabunami demonów, a ja mówię o jego działaniu!

     Wybierając lub nieświadomie tkwiąc w bezbożności...negujesz posiadanie duszy, która pragnie wrócić do Królestwa Bożego, naszej ostatecznej ojczyzny. Przez to uważasz błędnie, że celem naszego życia jest grób.

      Jednak najgorsze jest to, że mając się za mądrego - dajesz nabrać się na nieskończoność sztuczek - Mefistofelesa (Kłamcy i Niszczyciela). Dzisiaj oglądałem mrowisko do którego robotnice przytaszczy larwę motyla. Ta wydaliła z siebie zapach matki...była karmiona, pielęgnowana i pilnowana aż do wylotu motyla. Nie trzeba żadnej metody "na wnuczka", bo Pan Bóg wszystko pokazuje.

    Wysłannicy Belzebuba dobrze stosują jego metody...maskowania operacyjne związanego z kamuflażem i oszustwem ("maskirowki"). Np. figurantom podsuwają partnerów i partnerki. Najpierw przez inwigilację poznają gusta i dają wymarzoną osobę (agenta lub agentkę). W ten sposób "wróg ludu" jest uziemiony.

     Z drugiej strony gdybyś mógł przez chwilkę odczuć lęki Putina to zobaczyłbyś jego "moc". Właśnie oglądałem (TV Historia) ostatnie dni Hitlera...chował trzęsącą się rękę (parkinsonizm) podczas wysyłania na bój młodzieży i dzieci                                                                   

      Na Mszy św. wieczornej - także w intencji mojej osoby - popłyną słowa od Boga Ojca...

1. Natan otrzymał polecenie od Boga Ojca dla Dawida (2 Sm 7,4-17), aby wybudował świątynię. Dalej padły piękne słowa uzasadniające prośbę: został zabrany z pastwiska, stał się władcą nad Izraelem. W tym czasie Pan był z nim wszędzie, został uwolniony od nieprzyjaciół...z obietnicą:

     "Dam ci sławę największych ludzi na ziemi. Wyznaczę miejsce mojemu ludowi, Izraelowi, i osadzę go tam, i będzie mieszkał na swoim miejscu, a nie poruszy się więcej, a ludzie nikczemni nie będą go już uciskać jak dawniej."

2. Psalmista dodał Słowa Boga (Ps 89,4-5.27-30): "Na wieki zachowam łaskę dla Dawida"...

3. Natomiast Pan Jezus powiedział przypowieść o siewcy ziarna, które pada na różny grunt (Ewangelia: Mk 4,1-20). Tak też jest ze Słowem Bożym: jednym wyrywa je szatan, inni przyjmują je z radością, ale są niestali...są też słuchający "lecz troski tego świata, ułuda bogactwa i inne żądze wciskają się i zagłuszają słowo, tak że zostaje bezowocne". Na końcu są ci, którzy "słuchają słowa, przyjmują je i wydają owoc: trzydziestokrotny, sześćdziesięciokrotny i stokrotny"...

     Eucharystia ułożyła się w laurkę sprawiając uniesienie duchowe z pragnieniem dawania świadectwa wiary...

                                                                                                                                 APeeL