Dzień Islamu w Kościele Katolickim

    Na początku Mszy św. o 6.30 po modlitwie "Anioł Pański" zawołałem: "Pod Twą obronę Ojcze na niebie" z dziękczynieniem i prośbami o ochronę i pomoc.

   W błyskach napływała miłość Boża oraz współczucie w cierpieniu Boga Ojca z powodu odwrócenia się ludzkości. Wyobraź sobie, że masz grupkę dzieci, których tylko pojedyncze są dobre, a reszty jest pełna nienawiści...jeden taki zabił matkę.

    Wrócił wpis Adama Szostkiewicze na jego blogu (www.polityka.pl): "Gra w klasy" o Jarosławie Kaczyńskim z 25.01.2024: "Bardzo pogubiony człowiek".

https://szostkiewicz.blog.polityka.pl/2024/01/25/bardzo-pogubiony-czlowiek/#comments

Wejdź i zobacz  pierwszy komentarz, dotyczący Jarosława Kaczyńskiego, który dnia 24 stycznia 16:48 dał...

leśniczy 

     "Żadnej litości dla skurwysyna…odpowiada za zbrodnię nierządu, za zniszczenie życia wielu ludziom, za ogrom ich cierpienia, za całe gówno, które zalało pispolskę
    Podczas gdy ten kaczy trep bawił się z kotkiem, z dostępem do najlepszych lekarzy i terapii, z ochroną osobistą, z pomidorówką przyłebską, sałatką pawłowiczką i innymi fruktami śmierdzącego pieczeniarza…i de facto wszystko miał w dupie……w normalnych warunkach gilotyna.

Żadnej litości dla smroda"…

    Mojego komentarza nie przepuściła "moderacja" czyli sam pan Piotr

Fanatyk religijny

     "Szatan dysponuje trzema bombami termojądrowymi: władzą, posiadaniem i przyjemnościami ciała, których symbolem jest seks. Sam chorowałem na "kierownika przychodni", ale byłem i jestem bezpartyjny. Może i dobrze, że zostałem zbanowany, bo mógłbym dojść do ministra zdrowia.

Czas płynie i każdy widzi, że są to marności. Nasza pamięć jest wybiórcza, a tak fajnie rozmawiało się w knajpie Sowa&Przyjaciele i lokowało oszczędności na czas spokojnej starości w Amber Gold. Powtórzę za propozycją Pana Adama, że rząd powinien być bezpartyjny, powoływany w konkursach, fachowy i prawy"...

     Zdziwiony usłyszałem, że dziś jest dzień islamu. Kiedyś Jan Paweł II próbował w jakiś sposób zjednać serca wyznawców wszystkich religii, a w szczególności trzech największych.

    Zważ, że nie ma Boga oprócz Jahwe, a islam ma charakter Państwa Religijnego...z przymusem przynależności do tej religii (zabranie wolnej woli), obowiązkowym kultem oraz dżihadem czyli wojną z niewiernymi.

    Naszą wiarę małpował bolszewizm z budową raju na ziemi "dla samych swoich" (towarzyszy - kompanów). Podobnie do islamu ich "związek bratni ma ogarnąć ludzki ród". Na razie nie napadają na siebie.  Wyznacznikiem podziału jest miłość płynąca od Boga oraz nienawiść od Szatana.

     W Korei Północnej przetrwał kult wiary w bożka-władcę z pragnieniem zbudowania państwa agenturalnego...wszyscy na na siebie donoszą, a jeden o drugim nic nie wie. Od kogo to? Z drugiej strony mamy nacje bez ojczyzny oraz mordowanych na oczach świata Palestyńczykach i Ukraińcach. Po co jest ONZ?

     Apokalipsa wprost pędzi, karząca Ręka Boga nie zostanie powstrzymana, ponieważ na świecie została garstka modlących się.

     Św. Paweł mówił wprost do mnie (2 Tm 1,1-8 lub Tt 1,1-5): Bóg Ojciec nie dał nam "ducha bojaźni (..) ale mocy i miłości (..) weź udział w trudach i przeciwnościach (..)".

    Na ten czas Pan Jezus (Ewangelia: Łk 10,1-9) wyznaczył jeszcze siedemdziesięciu dwóch i rozesłał ich tam, "dokąd sam przyjść zamierzał".

     Eucharystia pływała w ustach jak woalka, zwinęła się na brzegach, a po czasie serce zalała słodycz i pokój, które trwały przez dłuższy czas. Po wstaniu z drzemki natchnienie sprawiło odczyt w/w intencji modlitewnej z 1.5 godzinnym jej odmawianiem...

     Nie będę opisywał przykładów chorych z nienawiści, bo kłopot polega na tym, że część z nich jest opętana...tak było z Hitlerem i Stalinem, a dzisiaj widzimy to podczas trwania bezsensownych konfliktów o podłożu terrorystycznym lub z pragnień imperialnych.

      Trwa zagrożenie naszej ojczyzny, a koalicja, która przejęła władzę wpadła w szał nienawiści do tych, których w sposób niezgodny z prawem "pobiła". Czas płynie i wszyscy zostaniemy rozliczeni...

                                                                                                                                 APeeL