W rozmyślaniu o losie świata ujrzałem wojnę hybrydową do której "towarzysze wszystkich krajów" przygotowywali się precyzyjnie od lat. Systemy szatańskie opierają się na zasadzie: "przede wszystkim szkodzić", a agentem jesteś tam na wieki wieków...najczęściej typu „siedź”.

    Tow. Putin mówi, że ma broń, której nikt nie ma i ja mu wierzę, ponieważ Państwa Szatańskie realizują pomysły od Przeciwnika Boga. Z takimi możemy wygrać tylko przy pomocy modlitw, wyrzeczeń, postów i ofiarowywania krajów Panu Jezusowi Królowi. 

    Broń jest tylko przykrywką do wojny gospodarczej, która jest podstawą mocy danego kraju. Właśnie spadły dwa super samoloty pasażerskie Boeing 737 – MAX8. Wyszpiegowałem, że w Indonezji i w Etiopii uległy awarii dokładnie 13 minut po starcie. Cóż wielkiego jest uszkodzić pokładowe systemy komputerowe (na odległość).

  W ramach wojny hybrydowej sprawiasz ogólne zamieszanie na świecie (wstrzymane loty) i powodujesz ogromne straty producentowi, a właściwie państwu, które uznajesz za wymyślonego wroga. Bóg to „służenie jedni drugim” i miłość także do wrogów...

    Pan, który założył mi stronę internetową psuł ją później na rozkaz. Wykorzystując moją niewiedzę i zawierzenie...zrobił siebie administratorem, wpuszczał spam, założył wtyczkę emailcloak, a w końcu stronę skasował. Zawsze wszystko zgrywał udając, że pamięć przenośna jest potrzebna do naprawy.

   W moim mieszkaniu telefonem smoleńskim wszystko sfilmował, przy banku zeskanował kod i chciano się włamać do konta, a na dwóch komputerach zainstalował programy szpiegowskie. Dzisiaj pracuje w Domu Kultury mając dostęp do różnych danych ludzi (fax) oraz do szeregu komputerów (możliwość ataków hakerskich), 

   Ukradniesz komuś rower i jesteś karany, a tutaj napadasz, szpiegujesz, psujesz i za to jesteś nagradzany! To przykład człowieka, który bierze udział w wojnie hybrydowej. Nie chce zwrócić dobrowolnie pieniędzy „za naprawy” (tysiąc złotych). 

  Trwa Apokalipsa...jako wynik działania upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji w czynieniu zła. Dla niego zyskiem są dusze zaskoczone śmiercią (dlatego jest chwalona przez ludzi), a wojna to jego zadanie, bo budzi się nienawiść i rozpacz (b. Jugosławia, Afganistan, Irak, Hutu i Tutsi jako symbol dziczyzny w Afryce...większość takich ofiar trafia wówczas do Piekła). 

    Nie znałem obecnej, bardzo poważnej intencji, ale na Mszy Św. o g. 17.00 ból zalewał serce z powodu niewinnych ofiar upadku samolotów z pewnością, że jest to atak terrorystyczny ze strony przeciwników USA (na giełdzie tracą miliardy).  

   Ludzkość nie patrzy od Boga, nie widzi Królestwa Szatana z pragnącymi władzy nad światem i ofiarami na całym świecie. Serce zalała bliskość Boga Ojca do którego wołałem, aby ujawnił siły ciemności w tych katastrofach.

    Patrzyła MB Niepokalana z lampką i Bóg Ojciec...”Ojcze wiem, że mnie wysłuchasz. Panie! Pęknie mi serce po Eucharystii. Ojcze dotknij tej sprawy. Nie może być tak, że giną niewinni ludzie z powodu podstępnych zbrodniarzy."

   Nie wiedziałem dlaczego Pan Jezus Król patrzył na mnie podczas wychodzenia z Mszy Św. wieczornej, ale cóż oznacza dla Boga Ojca odwrócenie losu świata, ale to się nie uda, bo została nas garstka...”resztka Pana”. Popłakałem się, a u mnie jest to znak Prawdy...

   Po ostatecznym odczycie intencji - umierałem przez godzinę - podczas odmawiania mojej modlitwy...szczególnie, gdy Pan Jezus przekazywał Bogu Ojcu „duszę i ducha Swego”...  

                                                                                                                                         APeeL