Informuję, że od niedzielnego poranka (17.01.2021 r.) nie mam aktywnego konta na blogu www.polityka.pl Zapiski nieodpowiedzialne. Komentarze (Teista, apologeta, dr.Bylejaki) nawet z podpieraniem się nazwą mojej strony (http://www.wola-boga-ojca.pl) to działanie cyberprzestępcy...przy udziale administracji portalu.

   Tak przegoniono mnie, bo udowadniałem prof. Janowi Hartmanowi, że bredzi w swojej „duchowości” z sadystycznym napadaniem na wiarę katolicką. W tym czasie broni tęczowej zarazy oraz spółkujących inaczej, a nawet wystawiających barki do szczepień. To ohyda spustoszenia intelektualnego (advocatus diaboli).

   Nikt mu nie poradzi, ponieważ jest opętany intelektualnie. Nie wolno z takimi dyskutować, ale musiałem wskazać na ordynarną i bezkarną dyskryminację wiary katolickiej…

     Wyraźnie zostałem obudzony na Mszę św. o 7.15 z wcześniejszym przystąpieniem do spowiedzi (w przerwie między nabożeństwami kapłani są w konfesjonałach). Wiedziałem, że będzie „mój” kapłan. Nie musisz wówczas wszystkiego tłumaczyć. Napłynęła radość z oczyszczenia duchowego z wymianą doświadczeń ze spowiednikiem.

   Dzisiaj św. Paweł (Hbr 8,6-13) wskazał na przymierze Boga Ojca z Izraelem „Dam prawo moje w ich myśli, a na sercach ich wypiszę je, i będę im Bogiem, a oni będą Mi ludem”.

   Natomiast Pan Jezus powołał w Ew (Mk 3,13-19) Dwunastu apostołów. Eucharystia przewijała się, tak jak lubię. Niespodziewanie pojawiła się duchowość zdarzeń:

- w poszukiwaniu rachunku za telefon natknąłem się na list (z 2014 r.) z Izby Lekarskiej, ale był to wynik czyszczenia poczty, a nie aktualnego odbioru listu...nawet zadzwoniłem do sekretariatu, gdzie zostałem słusznie zrugany.

- wstąpiłem do banku, ponieważ nie wiem jak zmienić kod (trzeba mój zresetować, bank ma podać inny, a ja mam to zmienić)...nie było znajomej i młode panie mówiły do mnie fachowo.

- przy okazji zauważyłem, że zapłata za dwa lata na jeden komputer (Kaspersky) jest nieaktualna, ponieważ każda oferta i jej zamówienie jest ważna 2 tygodnie. Moje pieniądze zwrócą i będę mógł zamówić ponownie, ale nie ma już takiej propozycji.

- musiałem dzwonić i pisać do pani, która może to wyprostować (podać konto banku), a przy okazji list elektroniczny źle adresowałem; „Kasperski, a to Kaspersky”…

- w PZU otrzymałem ulgę (ubezpieczenie samochodu), ale przybył pan z jakim pojazdem motocyklowym, gdzie długo szukano nietypowego typu pojazdu.

- jeszcze rozmowa z była sąsiadką, która trwa w swoich mądrościach z krętactwem myślowym, nie mieliśmy kontaktu, ale przestrzegłem ją przed trwaniem w błędnym myśleniu niezgodnym z naszą wiarą (chwalenie śmierci nagłej).

- podczas próby odczytu intencji rozpędzony samochód wymusił pierwszeństwo, które mogło skończyć się strasznym wypadkiem (duża szybkość).

   Dzień kończy się obrazami zrzucenia bomb na Hiroszimę i Nagasaki oraz podziałami w Indochinach, gdzie Ho Chi Minh próbował porozumieć się z okupantami. Ogarnij obecny świat, gdzie podział jest  w USA, a w Federacji Rosyjskiej chcą usunąć "cara Putina", który ze strachu przed pandemią schował się w pałacu...

                                                                                                                                    APeeL