Zobacz kuszenie demona, który - w moim przypadku - musi czynić to bardzo precyzyjnie, ale delikatnie (chodziło o Mszy św.):

- wczoraj zalecał drugie nabożeństwo (tak czyniłem, gdy dyżurowałem w niedzielę)

- teraz wskazywał na inną jego godzinę (zamiast 7.00), ale nie wiadomo jaką?

- sugerował wyjazd do pobliskiej kaplicy, gdzie zjeżdża się śmietanka „katolicka”

- oraz inny kościół (kiedyś tak wędrowałem)...

   Przenieś ten bój na ludzi, którzy nic nie wiedzą o Przeciwniku Boga, upadłym Archaniele o nadprzyrodzonej inteligencji! Z powodu wielkiego zmęczenia wyłączyłem budzik, a po 5 minutach głębokiego snu zerwałem się całkiem rześki i wiedziałem, że mam być na Mszy św. o 7.00 (w naszym kościele).

   W ciemności jechałem za umajoną światłami bryką jakiegoś biedaczka z willą. Tacy kochają to życie i ten świat dbając o swoją przyszłość. Napłynęła postać W. W. Putina z jego pałacem. Zapoznałem się z tym podczas remontu mieszkania u sąsiada: nawet żartowałem, że będzie miał złote sedesy, bo chciał zmieniać rury nawet w mojej łazience.

   W naszych poczynaniach mamy być doskonali, ale także w duchowości, bo co da bezbożnikowi komfort życia? To okropna choroba; pokładanie ufności w posiadaniu!

   Jan Paweł II 25 marca 1984 r. poświęcił Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi, tak jak prosiła. Ten kraj ma doznać nawrócenia, a może uczynić to Sam Bóg. Tak jest też w nawróceniach osobistych (jestem tego dowodem), ale dotyczy to także całych narodów.

   Ujrzałem to po usłyszeniu okrzyków rozsierdzonych tłumów: „Rosja bez Putina”. To początek przewrotu...tak jak podczas dwóch prób puczu w RP (za PO z okupowaniem mównicy sejmowej oraz podczas ostatniej Rewolucji Ulicznic). Podobnie było z wybuchem bomby biologicznej w Chinach (aż krzyknąłem)!

    Dzisiaj Pan wysłał Jonasza (Jon 3,1-5.10) do Niniwy, aby została upomniana, bo za czterdzieści dni zostanie zburzona. „I uwierzyli mieszkańcy Niniwy Bogu, ogłosili post i oblekli się w wory od największego do najmniejszego (...) I ulitował się Bóg nad niedolą, którą postanowił na nich sprowadzić, i nie zesłał jej".

Św. Paweł zalecił (1 Kor 7,29-31): Trzeba więc, aby ci, którzy mają żony, tak żyli, jakby byli nieżonaci, a ci, którzy płaczą, tak jakby nie płakali, ci zaś, co się radują, tak jakby się nie radowali; ci, którzy nabywają, jak gdyby nie posiadali; ci, którzy używają tego świata, tak jakby z niego nie korzystali. Przemija bowiem postać tego świata.

Pan Jezus (Mk 1,15) wskazał: Bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię i dzisiaj powołał (Mk 1,14-20) „rybaków ludzi” Piotra i Andrzeja, Jakuba i Jana. 

    Eucharystia przewijała się do przodu i sprawiła pokój oraz ekstazę. Po dwóch godzinach snu w nocy...z drzemki zerwało mnie tłuczenie kotletów przez sąsiadkę, a zarazem zauważyłem, że w piłkę nożną grają oldboje.

   To sprawiło, że wyszedłem i przez dwie godziny wołałem do Boga w moich modlitwach za trzy zaległe intencje. Chwilami serce zalewał ból, a w oczach kręciły się łzy...także z zadziwienia w prowadzeniu.

    Opozycjonista Aleksiej Nawalny, a właściwie jego fundacja zrobiła film o „państwie w państwie” Putina w Federacji Rosyjskiej...obnażając go jako szaleńca opanowanego żądzą pieniądza i luksusów i gotowego zabijać i niszczyć kraj w imię swojej skrzyni ze złotem. To zarazem jest cios w wyznawców czerwonej zarazy...

   Drugi świr, nowy prezydent USA Joe Biden podpisał jedną z pierwszych decyzji: dyrektywę o rozszerzającą prawa uczniów transpłciowych. „Dzieci powinny móc uczyć się bez lęku o to, czy będą mogły wejść do szatni, łazienki czy wziąć udział w zawodach sportowych (…)". Zgodnie z nią, np. sportowiec płci męskiej deklarujący, że jest kobietą, będzie mógł startować w zawodach z kobietami.

    Zachwycone jest środowisko pastora Roberta Biedronia. Na pewno pochwali go opętany prof. Jan Hartman. Zobacz co szatan wyprawia w głowach ludzi, a w tym wypadku katolika (takim deklaruje się nowy prezydent)…

            „Panie zmiłuj się nad nami”...

                                                                                                                                 APeeL