Na Mszy św. porannej o 6.30 serce zalewał wczorajszy zlot czarownic oraz przedstawicieli dyktatury ciemniaków w Parlamencie Europejskim. Jakby na dobicie w TVN24 u Andrzeja Morozowskiego ("Tak jest") pojawiła się Kataryna Lubnauer ("ciocia klocia"), która powtarzała brukselskie androny.

    Św. Paweł powiedział (Rz 6, 12-18): "Niech grzech nie króluje w waszym śmiertelnym ciele, poddając was swoim pożądliwościom. (...) Czyż nie wiecie, że jeśli oddajecie samych siebie jako niewolników pod posłuszeństwo, jesteście niewolnikami tego, komu dajecie posłuch (...)". Jutro doda (Rz 6,19-23): "Jakiż jednak pożytek mieliście wówczas z tych czynów, których się teraz wstydzicie? Przecież końcem ich jest śmierć".

    Natomiast psalmista głosił (Ps 124,1-8): "Naszą pomocą jest nasz Pan i Stwórca. Gdyby Pan nie był po naszej stronie (...) gdy ludzie przeciw nam powstali, wtedy pochłonęliby nas żywcem".
Pan Jezus ostrzegał: (Mt 24,42a.44): "Czuwajcie i bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie. Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą". Po Eucharystii, w uniesieniu duchowym podjechaliśmy z żoną pod "mój" krzyż sprawdzić stan kwiatów z zapaleniem lampki.

   W TVP Info po raz drugi pokazano filmik ze ścinana krzyża Pana Jezusa w Zielonej Górze. Młody człowiek uczynił to świadomie, wcześniej wszystko zapowiadał, a swój czyn udokumentował filmikiem i wrzucił do internetu. Wziął sobie do serca "opiłowywanie katolików" wg posła Nitrasa. Znaleziony przez policję nie żałował swojego czynu...

   Wróciła sprawa mojej obrony krzyża ściętego przez kolegę po fachu, lekarza psychiatrę, członka zawodu zaufania społecznego, dyrektora szpitala, a do tego biegłego sądowego. Nie spadł mu nawet włos z głowy, bo wg prokuratora z czerwonej mafii krzyż to "drzewo"...

   Zobacz jego wyczyn: pomnik_gen_dambek – RadioMaryja.pl Towarzysze zmienili pierwotny odnośnik: https://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/jednodniowe-sledztwo/. Wielka jest sprawność świadomych niewolników grzechu.

   Po jego stronie stanęła cała machina samorządu lekarskiego napadając na mnie w 2007 r. Moja wiara (mistyka) do psychoza...zawieszono mi prawo wykonywania zawodu lekarza (po 40 latach niewolnictwa).

   Na jednym z posiedzeń Okręgowej Rady Lekarskiej w W-wie zapytałem: czy na sali jest lekarz katolik? Pochylono głowy ze wstydu, a ktoś mruknął, że wszyscy są katolikami.

   To też są świadomi niewolnicy grzechu...kupieni za łaskę bycia "radnymi" z rozkazem wrogości do wiary i krzyża Pana Jezusa. Trwają w bolszewickim fałszu dotychczas.

   To dzicy podobni do tych, którzy małpowali procesję z Monstrancją idąc za boską waginą...odprawiano  też uliczną Mszę św. przez "biskupa" Niemca z przydupasami w durszlakach na głowie.

   W tym czasie kolorowy kaznodzieja o. Robert Biedroń żąda tolerancji dla "spółkujących inaczej"...zarazem jest za aborcją, ale popiera przydzielanie im dzieci! Świadome niewolnictwo nie ma końca i dotyczy: rozwiązłości, zbrodni i zemsty, kradzieży, nienawiści, obżarstwa i opilstwa oraz wszelkich...w tym demonicznych zachcianek. Dam tylko dwa przykłady: zabił matkę i zamurował zwłoki, a inny wrzucił swoją ofiarę do rzeki ze związanymi rękoma.

   Obecnie trwa złudna radość z upadku naszej wiary (zapowiadana przez Pana Jezusa), ale każdy dzień przybliża nas do Paruzji (ponownego przybycia Zbawiciela).

    Intencję odczytałem przy pomocy natchnienia duchowego, a szatan chciał wyprowadzić mnie z równowagi podsuwając dzwonienie do Izby Lekarskiej. Wybrałem modlitwę w intencji tego dni, bo tacy grzesznicy "nie wiedzą, co czynią"...

                                                                                                             APeeL