"Zdrajcy ranią dobrych"...

    Podczas wyjścia do garażu posłuchałem natchnienia, aby zabrać płytę z kazaniami ks. Jerzego Popiełuszki. W drodze na Mszę św. z płyty popłynie pieśń: "Boże coś Polskę" ze słowami refrenu i wołaniem do Boga: "Przed Twe ołtarze zanosim błaganie: Ojczyznę wolną pobłogosław Panie!" W sercu pojawiło się moje pragnienie: "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"...

    Natychmiast wiedziałem, że jest to intencja modlitewna tego dnia, ponieważ nasza ojczyzna znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wrogom chodzi o to, abyśmy zniknęli z mapy poprzez podstępne działania...w tym V kolumny! Obecny atak był precyzyjnie zorganizowany i zsynchronizowany:

- Federacja Rosyjska wykorzystała dworaka Aleksandra Łukaszenkę do rozpoczęcia wojny

- towarzysze radzieccy zalecili swoim wtykom w Czechach, aby zażądali odszkodowań z księżyca za Turów (celowo zrywano rozmowy)

- przysłano do nas "wypalonego politycznie" Donalda Tuska obciążonego zamachem w Smoleńsku, aby siał zwątpienie i zamęt, podburzał do buntu przeciwko demokratycznie wybranej władzy

- w tym czasie w Eurokołchozie - z wilkami w owczych skórach - nakazano nam zamknięcie Turowa (!) oraz przerwanie reformy mafijnego pionu sprawiedliwości

- Z obecnej sytuacji cieszą się wszyscy z opozycji.

   W mass-mediach nie było nawet jednego głosu: "tak, ale". Najlepiej wyjaśnił to napis na skrzynce gazowej: "zdrajcy ranią dobrych". Wczoraj w Sejmie RP Wołodia Czarzasty jako wicemarszałek sprowokował wszystkich wywieszeniem kolorowej szmatki (symbolu "spółkujących inaczej"). Co mu się stało w głowę?

    Zawsze dziwiłem się, że ubecki "Polsat" ma program "Państwo w państwie" z prawnikiem Przemysławem Talkowskim, ale dzisiaj prawda wyszła na jaw, bo jego gościem wcześniej był sędzia z którym omawiano krzywdę niesłusznie oskarżonego o udział w mafii narkotykowej (tylko świadek koronny podający nazwiska sześciu innych świadków...zmarłych dużo wcześniej).

    Dzisiaj spotkał się z ofiarą, a później pokazano obraz: jego gość - sędzia utrzymał w mocy wyrok w sprawie obecnego gościa! Jedna z uczestniczek programu zauważyła, że jest to nie fair! Prowadzący uciekł do stoliczka z listami: o blokowaniu bram wjazdowych i zakładaniu banerów na balkonach.

    Zapoznałem się z tą metodą władzy ludowej: mnie zarzucono, że donosiłem na takich w anonimach. Nawet nie wiedziałem, że u nas wykryto szajkę narkotykową z zamieszanym policjantem. Napuszczeni na mnie kazali mi patrzeć w oczy i chodzili za mną na Msze św.!

     Nie pokonamy systemu bolszewickiego, który zakorzenił się w strukturach naszego państwa. Ten system był budowany bardzo precyzyjnie wg nadprzyrodzonej inteligencji upadłego Archanioła. Nie damy rady bez interwencji Opatrzności Bożej, ponieważ zaprzedani poganom muszą służyć do końca życia, a nawet po śmierci (poprzez swoje obdarowane dzieci). Teraz ujawnili się śpiewając w jednym chórze. Nie było nawet jednego, który powiedziałby: "tak, ale".

   Dziwne, że nikt tego nie widzi, a przecież czeka nas zagłada...celowy stalking z wywoływaniem zamętu, niejasnymi morderstwami i zamachami ze strony nasłanych terrorystów islamskich (obecnie bolszewicy współdziałają z nimi).

    Z mojej ławki w kościele wzrok zatrzymał obraz z ks. Jerzym Popiełuszką oraz fresk z ranami stóp Pana Jezusa, a także Matka Boża Łaskawa ze strzałami. Na ten czas padną słowa czytań (Rz 11):

    "Czyż Bóg odrzucił lud swój? (...) Nie odrzucił Bóg swego ludu, który wybrał przed wiekami. (...) Ale przez ich przestępstwo zbawienie przypadło w udziale poganom, by ich pobudzić do współzawodnictwa".

    Ja dodam, że w Izraelu nie ma już Boga, a teraz narodem wybranym jest nasza ojczyzna. To tłumaczy szał Szatana i jego nieświadomych zwolenników!

    W intencji tego dnia przystąpiłem dwa razy do Eucharystii (na Mszy św. oraz po nabożeństwie różańcowym). W ciemności wieczoru krążyłem po mieście odmawiając moją modlitwę, którą zakończyłem wołaniem:

"Boże Ojcze Wszechmogący, Królu mojej ojczyzny

 Panie Jezu, Królu mojej ojczyzny

 Matko Boża, Królowo mojej ojczyzny...

 Błagam Was o ratunek. Proszę, aby św. Michał Archanioł wytrącił naszym wrogom ich złe zamiary. Dosyć wycierpiał ten naród, który pragną spacyfikować także sami rodacy"...

                                                                                                                      APeeL