Karoliny Kózkówny

    Dzisiaj wracam do Boga Ojca, Jego Syna oraz Ducha Świętego (Mszy św. o 6.30), a właśnie wzrok zatrzymał wizerunek tej Osoby Trójcy Świętej. Tylko nie mów mi, że nie ma Trójcy Świętej. Jeżeli jesteś niewierzący to nigdy nie zabieraj w tej sprawie głosu. Natomiast wierzący może poznać Prawdę po zawołaniu z serca...właśnie do tej Osoby Trójcy Świętej!

    Piszę to po czterech godzinach ze łzami w oczach. Jeżeli żyjesz codziennością, mając zdrowie i czas, a nie wracasz do wiary popełniasz błąd, którego już nie naprawisz. Proszę cię nie czekaj z nawróceniem, uwierz mi, wiedzącemu, że wszystko jest prawdziwe w naszej wierze.

   Nie zrozumiesz mojego pragnienia rozgłaszania Prawdy (ewangelizowania). Stąd moje wielkie cierpienie (zapowiedziane w wizji sennej). Nie wolno mi zakopać otrzymanej łaski, bo Apokalipsa już trwa, a ponowne przyjście Pana Jezusa zbliża się milowymi krokami.

    Od Ołtarza św. popłynie wspomnienie Karoliny Kózkówny napadniętej przez rosyjskiego zbira, który chciał ja zgwałcić....poraniona uciekała przez bagna.

   Natomiast w czytaniu (1 Mich 2, 15-29) były obietnice królewskich wysłańców dla narodu wybranego, aby składali ofiary wymyślonemu bożkowi. Zobacz jak jest to aktualne w stosunku do naszych posłów (sprzedawczyków), którzy zwabieni władzą i darami w srebrze i złocie przeszli na stronę władzy ludowej.

    Nie mogę ich zrozumieć, bo reprezentują naszą ojczyznę, a są przeciw wstrzymaniu należnych funduszy z UE. Całkowicie zniewoleni żądają także natychmiastowego zamknięcia Turowa i utrzymania stanu sądownictwa. Nie obchodzą ich ewidentne krzywdy zwykłych ludzi (czynione specjalnie, aby ukazać, że obecna władza nie ma mandatu do rządzenia).

   Dlaczego sędzia jest bożkiem? Nie wolno go nawet zwolnić z pracy (mogą uczynić to tylko koledzy z samorządu opanowanego przez ich czerwonych kolegów). Rządzą nimi agencji wpływu, których nikt dotychczas nie ruszył. Cała RP jest w ich rękach...brak im tylko prawdziwej władzy z dostępem do odzyskanego złota.

    Świat się wali, Apokalipsa już trwa, a w ich głowach tkwi "dobro" całej ludzkości. Żaden w tym czasie nie zbuntuje się przeciw mafijnej strukturze w naszej ojczyźnie (prawdziwe pęta).

   Szczególnie wstrząśnięty byłem wypowiedzią POlaka Grzesia Schetyny: rząd nie chce żadnej pomocy z zagranicy (przeciw terroryzmowi opętanego Aleksandra Łukaszenki), aby ukryć swoją nieudolność. Zobacz diabelską argumentację. Na jakich kursach szkolą tych rodaków, którzy są wrzodem na strukturze demokratycznie wybranej władzy.

    Matatiach odpowiedział im: "Niech nas Bóg broni od przekroczenia Prawa i jego nakazów!" Zabił pragnącego złożyć ofiarę od króla i jego urzędnika, a ołtarz wywrócił! Kojarzy się to z biskupem Niemcem bezczeszczącym Mszę św.

    Psalmista mówił od Boga (w Ps 50): "Temu, kto prawy okażę zbawienie". <<Zgromadźcie Mi moich umiłowanych, którzy (zawarli) ze Mną przymierze>>. Dalej były słowa aktualne dotychczas: <<Wzywaj Mnie w dniu utrapienia, uwolnię ciebie, a ty Mnie uwielbisz>

    Wciąż błagam rządzących, aby zwrócili się do Opatrzności Bożej, bo nie wygramy ze zbirami, V Kolumną, napadaniem na nas bez powodu w UE. W tym czasie jakby na znak Pan Jezus (w Ew, Łk 19, 41-44) zapłakał nad Jerozolimą, zapowiadając, że otoczą ją wrogowie, którzy nie zostawią kamienia na kamieniu...

    Eucharystia przewiała się w ustach jakby na znak mojego powrotu do Pana Jezusa z poczuciem, że nie ma na ziemi żadnego innego, tak świętego powołania. Pan Jezus na tę chwilkę powie:

    "Świat wyciągnie szpony, by zadusić wasze dusze. (...) Pięciu będzie synami szatana, trzech jego niewolnikami, a pozostałych dwóch - obojętność na Boga zgasi światło w sercach świętych." *

                                                                                                                                  APeeL

* Poemat Boga - Człowieka" (ks. trzecia, cz. pierwsza, str. 122)