Motto: Donald Marzyciel

    Na Mszy św. porannej o 6.30, a bardzo lubię jej początek, gdy siedzimy w ciemnościach z zapalonymi świecami...nie miałem przeżyć duchowych, ponieważ w sercu trwało dzikie zachowanie mojej "córki chrzestnej", która zagospodarowała moją cześć spadku.

   Po prośbie do Boga okazało się, że jej mąż, były pracownik poczty odbiera moje pisma z chowaniem zwrotnego potwierdzenia odbioru! Zobacz fajnego cwaniaczka, który w rozmowie stwierdził, że nie interesuje go sprawa spadkowa jego żony. W tym czas na emeryturze pracuje od rana do wieczora w sklepie (częściowo moim).

    To metoda "krymska", która zarazem ujawnia działanie cicho-ciemnych. Bardzo trudno jest wykryć w naszej ojczyźnie rodaka, który nie jest "patriotą". Wielu dręczonych w różny sposób nigdy nie pomyśli o panach w czarnych okularach, którzy stoją za ich cierpieniem. Ponownie wyślę pismo z żądaniem przekazania go do rąk adresatki oraz skargę na działanie poczty.

    Dzisiaj w Słowie będzie mowa o przybyciu zapowiadanego Eliasza w którym nie rozpoznano Jana Chrzciciela. Eucharystia wirtualnie (w moim poczuciu) pękła, a to oznaczało czekające mnie "cierpienie": później będę spał 9 godzin. To zarazem była wielka łaska, bo miałem przewlekły niedobór snu.

   Tak się stało, że trafiłem na wystąpienie Donalda Tuska podczas Rady Krajowej PO. Jako psychiatra amator ("magister" prezio Kwaśniewski) mogę stwierdzić, że Słońce Peru wyraźnie żyje w świecie nierealnym, a to jest choroba psychiczna (psychoza). Wiem, bo u mnie też ją rozpoznano i to zaocznie ("wierzę w Boga, a przecież Tam Nic Nie Ma").

   Jej charakterystyczną cechą jest zaburzenie postrzegania rzeczywistości...wręcz utrata kontaktu z rzeczywistością. Chory zaczyna żyć w innym, wyimaginowanym świecie. Osoba w stanie psychozy może słyszeć głosy, czuć zapachy albo dotyk na skórze.

   Właśnie Donald Tusk wobec wszystkich stwierdził, że czuje zapach zgniłej władzy z Nowogrodzkiej. To wystarcza psychiatrom do ustalenia diagnozy, a raz postawiona nie może być podważona.

    Jest jasne, że trzeba wykluczyć: czy nie jest to objaw wywołany przez nadużywanie leków, zażywanie dopalaczy, zatrucie grzybami, nadużywanie alkoholu, albo przebycia "żółtej zarazy" ("mgła mózgowa"), bądź następstwo upadku na głowę.

   Może u niego jest to wynik progerii: choroby polegającej na niezwykle szybkim procesie starzenia się organizmu? Stąd zamiast stateczności pokazuje się z Lempart, Owsiakiem, Kierwińskim i Nitrasem.

    Tomasz Rzeczycki w "Gazecie warszawskiej" w "Z buta frant" opisał propozycję Borysa Budki, aby o herszcie Opozycji Totalnej...przy spadających sondażach nakręcić film fabularny. Nawet mają gotowy scenariusz o przyszłym królu Europy.

   "Kamera pokazuje kołyskę"...ja dałbym głos Donka: mutti (mamo), bo ten język znał już po dziadku. Film kończy się spotkaniem z Putinem i pędzeniem przez miasto samochodem z zabraniem prawa jazdy.

   W leczeniu tej choroby stosuje się leki, które blokują neuroprzekaźniki w mózgu, pomocna jest też psychoterapia z treningiem poznawczo-behawioralnym, który ułatwia pacjentowi kontrolowanie stanu umysłu i rozpoznanie objawów. Zaleca się bycie spokojnym, unikanie podnoszenia głosu, wykonywania grożących gestów i wdawania się w kłótnie...

   Kłopot powstaje, gdy mamy do czynienia z psychozą starczą, która jest lekceważona, a czasami w jej przebiegu pojawiają się  m a j a c z e n i a. Bardzo płynna jest granica dotycząca normalnych rojeń, a majaczeniami. Przykładem jest fakt: nie wiemy czy pan Donald Tusk chce być premierem lub prezydentem, bo stwierdza: "wiem, ale nie powiem". Prezio Boleksław mówił jasno: "nie chcem, ale muszem".

    W potrzebie mogę zalecić koleżanki, które kłóciły się ze mną podczas "badania" i to w komisji lekarskiej bez przewodniczącego!

                                                                                                       APeeL

Aktualnie przepisane...

05.05.2006(pt) ZA PRAGNĄCYCH UTRZYMANIA CZYSTOŚCI...

   Szatan wiedział, że zapomniałem o pierwszym piątku miesiąca i zalecał mi Mszę świętą o 7:30..."poleżę, nie ma pośpiechu, przecież pracuję od 8.00". Zapamiętaj i zauważ, że "podpowiada" w pierwszej osobie. Chodzi o to, abyś uważał, że są to twoje myśli, a jego nie ma! Sprawdź po nabraniu się na takie "decyzje".

   Nie przeczytasz o tym n i g d z i e!  Wiem, co piszę, ponieważ moje doświadczenie jest wynikiem nawrócenie (1986-1988) z dotychczasowym codziennym uczestnictwem w Mszy świętej!

   Podczas wychodzenia z kościoła wzrok zatrzymała porcelanowa figurka Pana Jezusa, to była prośba o zachowanie czystości. Przypomniała się pralka ze snu, a to oznacza usuwanie brudu.

   Po tym nabożeństwie jest wystawienie Monstrancji z błogosławieństwem wiernych...po odmówieniu litanii do Serca Pana Jezusa. W kościele "patrzył" św. Józef z Dzieciątkiem trzymającym krzyż, którego poprosiłem o utrzymanie czystości po wczorajszym Sakramencie Pojednania!

   Nagle z tego miejsca poprzez witraż zostałem zalany strumieniem światła słonecznego! W serce wpadną słowa o anielskiej czystościDzisiaj, gdy to przepisuję (07.12.2021) w kościele mamy wielką figurę Anioła Pokoju w koronie z kwiatów.

    Pierwszy podszedłem do Eucharystii, padłem na kolana z płaczem i bólem w duszy, a to jest nieprzekazywalne. Podczas wyjściu z kościoła wzrok zatrzymała: biała ściana, ekran, kwiaty, obrazy, komże i ornaty w kolorze bieli!

   Od 7:00 do 16:00 był wielki nawał pacjentów, ale znosiłem wszystko z wielką mocą, nie dałem się wyprowadzić z równowagi i kłótniami na korytarzu. To zarazem był dzień postu w intencji pokoju na świecie (jedna kawa, płyny i jabłko).

   Teraz wymieniam przeciekający wąż w łazience i czyściłem brudne sitko, a żona sprzątała przy figurze Matce Bożej. Jakby na znak będę niósł czystą wodę pod krzyż, a w drodze wzrok zatrzyma kwitnącą jabłoń z białymi kwiatami!  Planowałem kupić drogie róże, a  Pan wskazuje na dzikie drzewo...aż krzyknąłem z zadziwienia ("ważne jest twoje serce!")!

   Szatan nie znosi tak wielkich przeżyć i sprawił, że nie mogłem znaleźć WC i zabrudziłem się! Zobacz jakie metody ma Bestia!

                                                                                                              APeeL