Na Mszy św. roratnej Szatan chciał mnie zamęczyć krzywdą dotyczącą spadku po rodzicach. Dopiero teraz wykryłem, że wszystkie pisma do bratanicy odbierał i chował jej mąż (b. pracownik poczty)...bezczelnie nie odsyłał zwrotnego potwierdzenia odbioru.

   Kilka razy żegnałem się wodą święconą z rozkazem: "idź precz Szatanie", ale wracała złość i moja "rozmowa" z krzywdzicielem, bardzo miłym w rozmowie, który stwierdził, że "nasze sprawy majątkowe go nie obchodzą".

   Przy tym siedzi  - od rana do wieczora - w prowadzonym nieleganie sklepie (jako emeryt) bez odpowiedniego rozliczania się w ZUS-ie i Urzędzie Skarbowym. "Boże Ojcze! Weź moją sprawę w Swoje Ręce". Nawet spojrzał wielki fresk z kręgiem ognistym...

  Tacy mają wzór postępowania u sprzedawczyka Tomasza Grodzkiego, który miał bezczelność wprosić się do samego prezydenta Andrzeja Dudy. Później obślinił go prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Andrzej Matyja (też torakochirurg), aparatczyk, który zaocznie rozpoznał u mnie chorobę psychiczną.

  Teraz chroni go przed więzieniem wicemarszałek Bogdan Borusewicz, który stwierdził, że przesłuchiwanie łapownika to sprawa polityczna. W TVP Info "Jedziemy" rozmawiano na ten temat posłów przestępców z PiS i PO i ich bezkarności.

   Nie docierały czytania, a Eucharystia "zamknęła usta" (mam nie gadać), odeszło kuszenie, a serce pełne miłości objęło krzywdzicieli. Nie chciało się wyjść z kościoła, a pokój i słodycz zalewały duszę.

    Pod blokiem spotkałem sąsiada, którego wielokrotnie zapraszałem do kościoła i mówiłem mu o odpowiedzialności, a nawet nieuchronności kary. Na to odpowiedział, że w Biedronce kupił szereg produktów, które włożył do swojej torby. Wezwano policję i zapłacił mandat 100 zł.! Zważ jak Pan pokazuje lekceważących karę już tutaj. To była wyraźna "duchowość zdarzeń" związana z intencją.

   Jednak wzorem lekceważenia nieuchronności kary okazał się wypromowany przez GTW* wielkolud Marek Lisiński, prezes fundacji "Nie Lękajcie się", który przez lata przekonywał, że jako ministrant był molestowany przez kapłana (nigdy nie był ministrantem, ale miał oddać dług kapłanowi).

    Występował na wspólnych konferencjach z Joanną Scheuring–Wielgus i warszawską radną Agatą Diduszko-Zyglewską. Wspólnie oskarżali księży, a w 2019 r. załatwiono im wizytę u papieża Franciszka, który uścisnął mu dłoń i po chwili modlitwy pochylił się i pocałował go w rękę.

   Jeszcze nie wiedziałem, że bomba dopiero wybuchnie, bo w Sejmie RP z zaskoczenia, w sposób doskonały przegłosowano skasowanie nieprawnego właściciela Discovery (biuro na lotnisku, właściciel ma przeszło 50% akcji) z zamknięciem TVN, TVN24. To ośrodek dywersji w stosunku do mojej ojczyzny. Teraz straszą odwetem ze strony USA, a tu wojna na granicy z Białorusią i groźba inwazji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę. Coś strasznego!

    Rozległ się płacz pracujących w tej szujni i szczujni z natychmiastowym spotkaniem Donalda Tuska u "Stokrotki". Nie przerywała mu, zgadzali się we wszystkim...nie wspomnieli o prawie (obcy właściciel nie może mieć większości akcji). Donald Tusk nauczał, krytykował wszystko...zapomniał, że uczestniczył mentalnie w zamachu w Smoleńsku.

   Pan dał do opracowania moje świadectwo wiary z 11 czerwca 1994 ze wzmianką o Objawieniu Matki Bożej w Garabandal z Jej słowami: "musicie waszymi wysiłkami uniknąć ciążącego nad wami gniewu Dobrego Boga". (https://dzieckonmp.wordpress.com/2014/03/21/garabandal-przypuszczalna-data-wielkiego-cudu/)

   Natomiast s. Faustyna w radiu Maryja przekaże obraz Anioła, który ma ukarać pewne miejsca na ziemi. Prosiła o miłosierdzie, ale wyrok już zapadł...

   Jako lekarz zostałem wstrząśnięty możliwościami aktualnej broni biologicznej (ospa prawdziwa, ospa małpia, choroba H-M i obecna pandemia). Nie trzeba nic więcej, a panowie tego świata szykują się do III Wojny Światowej. Nie wiedzą, że nawet ich myśli są zapisane, a kara jest nieuchronna...

                                                                                                            APeeL

*Grupa Trzymająca Władzę