Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

    U nas nie ma formuły: lekarz katolicki. Zgłaszasz się do Katolickiej Spółdzielni Lekarskiej, a tam psychiatra mówi, że jest niewierzący. Pieniędzy nie zwracają, mimo braku porady. Dziwne, bo w ręku mam resztkę zapisu z początku nawrócenia (1992)...

    Już wówczas byłem wyobcowany, bo wokół szalała jedność bolszewicka przeciwko tymi, co nie z nami. Człowiek z moją łaską widzi wszystko od Boga, a przez to staje się "wrogiem ludu", bo jako wysłannik Jezusa sprawia "rozłam"...w obecnym języku Szatana: dyskryminuje jawnogrzeszników. Wg zaprzedanym poganom wszyscy powinni być zjednoczeni nie miłością, ale śledzeniem i donoszeniem.

    Bóg dał nam wolną wolę i czas, a oni to zabierają...trzeba podpisać "coś tam, coś tam" i słuchać nie Boga tylko bożka. Ideał tego systemu jest obecnie w KRLD. Kim Jong Un jako bożek "nie załatwia się". Przecież nasze potrzeby fizjologiczne (cud stworzenia przez Boga) nie są grzeszne.

    Zauważył to już Adam w Raju, gdy otrzymał ciało po zjedzeniu owocu zakazanego. Bajka to czy nie, ale tak jest, bo żadne zwierzę nie ma poczucia wstydu...chodzi z fujarką na wierzchu i załatwia się w obecności panienki trzymającej smycz.

   Bolszewicy udawali wierzących, sam widziałem W. W. Putina w cerkwi ze świecą! Dzisiaj, gdy to piszę patriarcha Cyryl, zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej chwali napad na Ukrainę. Pan Bóg dał mu znak...przewrócił się podczas nabożeństwa w świątyni! Duchowo można powiedzieć, że: "upadek jego był wielki", ale on to zlekceważył wskazując na prawa fizyki.

    Gdzie duchowo jest Izrael, a gdzie Muzułmanie, którzy mają zapanować nad światem? Czy różnią się od rewolucjonistów, bo jedni i drudzy zabierają nam dar Boga Ojca: wolną wolę! 

    Mnie oni nie przeszkadzają, ale dlaczego zabijają wyznawców jedynie prawdziwej wiary katolickiej? Szatan ma dobrych posłańców. Tego, co piszę nie zmieni uderzenie miecza lub otrucie przez białych lub czerwonych ruskich...

   Dzisiaj broni się okropnie dyskryminowanych "spółkujących inaczej", a nikt nie broni katolików, w tym lekarzy. Bezbożnych dziwi, że ludzie wykształceni "chodzą do kościoła", modlą się, a nawet bronią wiary i krzyża (to choroba wg b. prezesa NIL-u Konstantego Radziwiłła).

    Na Mszy Świętej porannej (o 6.30) padną słowa proroka Amosa...ostrzeżenia od Boga Ojca (Am 2, 6-10. 13-16), bo...

- sprzedają za srebro sprawiedliwego

- a ubogiego za parę sandałów

- w proch ziemi wdeptują głowy biedaków

- ubogich kierują na bezdroża

- ojciec i syn chodzą do tej samej dziewczyny...

     Psalmista uzupełnił wyczyny objętych tą intencją (Ps 50,16-23):

"Ty widząc złodzieja, razem z nim biegniesz i trzymasz z cudzołożnikami.

  W złym celu otwierasz usta, a język twój knuje podstępy. (...)

  Zrozumcie wy, co zapominacie o Bogu, abym was nie porwał i nikt was nie ocali".

    Zjednanie z Duchowym Ciałem Pana Jezusa (w Eucharystii) sprawiło radość serca, bo od "rana trzeba zwracać się do Pana".

   Sprawdziłem, że Rzecznik Praw Lekarzy z OIL W-wa Puławska 18, koleżanka Monika Potocka...jest zarazem Naczelnym Rzecznikiem Praw Lekarzy w NIL-u. Wraca metoda hrabiego Konstantego Radziwiłła, który był prezesem NIL-u i zarazem wiceprezesem OIL-u z jednoczesnym członkostwem w 25 podległych sobie komisjach! To jest ewidentna choroba psychiczna.

    Dla dobra ogółu i jego samego nie powinien być wojewodą mazowieckim. W samorządzie lekarskim mamy pełnomocnika ds. zdrowia lekarzy, którym jest koleżanka Magdalena Flaga-Łuczkiewicz, ale jest zmęczona pomaganiem! Pan wojewoda będzie musiał skorzystać z diagnostyki prywatnie...

   Za objętych intencją ofiarowałem ten dzień, Mszę Św. z Eucharystią oraz wieczorne nabożeństwo ds. Serca Pana Jezusa, gdzie wołałem...powtarzając w uniesieniu: "Boże Ojcze Wszechmogący miej miłosierdzie nad nimi i nad ich duszami"...

                                                                                                                      APeeL