Siedziałem w nocy...zadziwiony pomocą Ducha Świętego w prowadzeniu zapisów i odczytywaniu intencji modlitewnych. Około 10.00 w TVP 3 (lokalna) trafiłem na film dokumentalny o franciszkanach w Ziemi Świętej (2008 r.): Strażnicy "Piątej Ewangelii", którzy od 8 wieków opiekują się miejscami - ważnymi dla wiary chrześcijańskiej - w Ziemi Świętej.

    Ich przełożony mówił o Znaku Boga dla narodu wybranego i tego miejsca. Łzy zalały oczy, bo podkreślał ponowne przybycie Pana Jezusa. "Zaiste przyjdę z Nieba" (Ap 22). W tym czasie naród wybrany wciąż czeka na Mesjasza!

   Czy wiesz, że każda Żydówka musi wyjść za mąż, ponieważ może go urodzić! Zobacz satanizm! Niespodziewanie zostałem pobłogosławiony Monstrancją! Zważ, że prawie nie oglądam tego kanału! 

    W resztce zapisu z 12.10.1992, który znalazł się przede mną jest informacja o emisariuszach (łac. emissarius czyli tajny wysłannik)...tutaj z Królestwa Bożego! Oto przykład mojego komentarza (Teista z 29.06.2022 04:03)...chodziło o zdjęcia na których stwierdzono osoby zmarłe.

    "Co to za wydarzenie? Takie znaki potrzebne są niewierzącym, ale to nic nie da. Wszyscy boją się śmierci, a po niej dowiadują się, że jest to początek naszego prawdziwego istnienia w ciele duchowym. Jako niedowiarki z jednych kłopotów wpadają w drugie, bo nawet dobrzy ludzie nie mogą wrócić do naszej Prawdziwej Ojczyzny. Muszą czekać w Poprawczaku (Czyśćcu)"...https://www.papilot.pl/galeria/lifestyle/ciekawostki/5112/duchy-:naprawde-istnieja-udalo-sie-je-uwiecznic-na-tych-przerazajacych-zdjeciach...

   Zobacz prowadzenie od czasu przebudzenia (2.00 w nocy), a nawet nie marzyło się otrzymane błogosławieństwo. Wielu zarzuca mi taką formę relacji. Ja przekazuję moje doświadczenia dla poszukujących drogi do Boga Ojca, który spełnia to pragnienie i Sam nas prowadzi. Przecież jest to pokazane na naszych dzieciach. Gdybym jednym krokiem skręcił z tej ścieżki przebieg tego dnia byłby całkiem inny.

    Na nabożeństwie wieczornym do Najświętszej Krwi Pana Jezusa było kilka osób, a to moja łaska (mistyka eucharystyczna). Mogę stwierdzić, że nasz kalendarz liturgiczny jest stworzony dla "Bożych Szaleńców"...całe miesiące modlitw, a brak jest świadectw wiary i Święta Boga Ojca. Przychodzenie z "obowiązku" do Domu Boga niczemu nie służy...

   W pobliżu mnie siedział podobny do o. Kolbe, klęczał później na posadzce z twarzą w dłoniach. Nie było to wiarygodne...

    To był pracowity dzień, bo edytowałem cztery zaległe świadectwa wiary.  

                                                                                                                  APeeL

Aktualnie przepisano...

20.10.1992(w) CIĄGNIE MNIE DO CIERPIĄCYCH DUCHOWO...

    Wczoraj, w sercu pełnym smutku planowałem wolny dzień, ale mam iść do pracy w przychodni - w czym utwierdziło mnie - późne wezwanie karetki na odległy wyjazd. Napłynęła radość z pragnieniem modlitwy. Zarazem zaznaczę, że łączność z Bogiem jest źródłem czystej radości.

Jeżeli nie znasz tego to tłumaczenie nic nie da! Często sam nie wiesz za czym tęsknisz, a tylko Stwórca może to ukoić! Szatan Na szydził wg słów piosenki: "chwilę jest się w siódmym niebie, później wraca się do siebie". Tak jest, gdy wracamy do naszego ciała...

  Cieszą krajobrazy, droga przez las..."nie spoczniemy aż dojdziemy", a ja dziękuję za wszystko, w tym za możliwość modlitwy! Kierowca włączył trze­szczące radio, a stamtąd padną słowa: "I love you"...od Boga Ojca! Zarazem doznałem odczucie, że o Ojcu nie można mówić tylko językiem z Biblii. Jak czułbyś się, gdyby twój syn mówił do ciebie cytatami?

   W łóżku leżał całkowicie porażony człowiek...nawet trochę podobny do mnie! Miał tylko dobre myślenie i ruchy głową. Nękające rodzinę są potrzeby zmieniania pozycji jego pozycji, bo muszą wstawać w nocy (sami czynimy to nieświadomie w czasie snu...około 15 razy).

    Jakże chciałbym przebywać w tej rodzinie, ale trzeba uciekać, bo kończy się dyżur i personel czeka. Zaczynam dzień pracy, a zły pozdrawia mnie: "dzisiaj cię wykończę"!

- Nie zgadzasz się z tym światem (młoda i wrażliwa), który urządzony jest wg Mądrości Bożej: nie wolno nic zmieniać! Uciskają cię niesłusznie? Pan Jezus pokazał, co należy czynić...od Ostatniej Wieczerzy do momentu, gdy przebito Mu bok!

    Za każde niezasłużone cierpienie należy dziękować. Widzisz niesprawiedliwość...wołaj do Boga Ojca, proś! Ktoś jest zły - proś o niego, wszystko przyjmuj i dziękuj.

- Proszę nie śmiać się z babci zalecającej modlitwy...pani w niepokoju chodzi po mieszkaniu, przeklina i ma dodatkową kara z Nieba, a nie ma pani żadnego wpływu na to, co zrobią dzieci na dyskotece...taki wpływ ma Matka Prawdziwa! Nerwowa matka ziemska chodzi po mieszkaniu i grzeszy przeklinając w złości...

- Mądrość Ojca sprawiła, że ludzie są różni...oni stanowią próbę dla nas, musimy kochać ich takimi jacy są. Pani kieruje się ku sile woli własnej siłą, a to błąd, który podsuwa Kłamca!

    Na zakończenie ciężkiej pracy z radia popłynie muzyka gitarowa ("andyjska"). Położyłem głowę na biurku lekarskim z tęsknym wołaniem...

"Ojcze Ukochany!

Najmilszy sprawco wszystkiego

Najlepszy z Najlepszych ojców

Dziękuję Ci za możliwość mówienia o Tobie -

za tę łaskę, której nigdy nie porzucę

Dobry Panie

Niech Cię chwali każdy dźwięk, szelest i cisza!"

                                                                                                          APeeL