Dzisiaj miałem ciężki dzień, który zaczął się o 1:00 w nocy i trwał do 6:00 rano. Smutek zalał serce z powodu przepracowania. Po godzinie trafiłem na Mszę Świętą o 7.15 z późniejszym nabożeństwem do  Krwi Pana Jezusa, które zawsze kończy się łaską błogosławieństwa Monstrancją. 

    W mojej słabości Szatan zalał mnie nienawiścią do prześladowców z Izby Lekarskiej,  gdzie siedzi śmietanka bezpieki oraz zatwardziałych samorządowców. Robią, co chcą, a za nic nie odpowiadają. W naszym m-ku "Pulsie" (z regionu mazowieckiego) pisze...nawet ciekawie pan Paweł Kowal (PO), ale co on ma do medycyny?

   Nigdy nie dadzą tam listu jakiegoś lekarza, a "prezesówka" jest z obowiązkowej "tacy" (60 zł, a może i więcej/m-c). Działacze mogą tam siedzieć dwie kadencje, ale niektórym podoba się taka "władza" i skaczą po stanowiskach...chyba na rozkaz, aby nie dostał się tam jakiś normalny lekarz. 

    Szatan w swoje złości podsunął mi przykręcone nazwisko Słońca Peru...na Donalda Ruska. Zważ, że Przeciwnik Boga nie ma poczucia humoru, ale czyni to z nienawiści do mnie (rozproszenie na spotkaniu z Panem Jezusem), a także do niego (ujawni się tuż przed jego śmiercią). 

    W tym czasie "patrzył" obraz "Jezu ufam Tobie", a to była prośba Zbawiciela o miłosierdzie dla tych zaćmionych braci. Mimo, że wszyscy funkcjonariusze twardo stoją po stronie kolegi powalającego krzyż Pana Jezusa...chór i orkiestra izbowa uczestniczyły 29 maja 2022 w Mszy Św. w kościele p.w. Świętej Rodziny w Warszawie.

 

OIL Msza Św.

   W Słowie płynącym od Ołtarza świętego "Kapłani i prorocy zwrócili się do przywódców i do całego ludu tymi słowami (Jr 26, 11-16.24): Człowiek ten zasługuje na wyrok śmierci, gdyż prorokował przeciw temu miastu, jak to słyszeliście na własne uszy".

    Nic nie dało tłumaczenie proroka Jeremiasza, że przekazał ostrzeżenie od Boga Ojca ze wskazaniem: "Wiedzcie jednak dobrze, że jeżeli mnie zabijecie, krew niewinnego spadnie na was, na to miasto i na jego mieszkańców. Naprawdę bowiem posłał mnie Pan do was, by głosić do waszych uszu wszystkie te słowa".

    W tym czasie psalmista wołał do Pana (Ps 69):

"Wyrwij mnie z bagna, abym nie utonął, wybaw mnie od tych, co mnie nienawidzą (...)."

  Padną słowa (Mt 5,10): Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

  Natomiast w Ewangelii: Mt 14,1-12 dojdzie do ścięcia św. Jana Chrzciciela wg kaprysu córki Herodiady, której Herod "pod przysięgą obiecał dać jej wszystko, o cokolwiek poprosi. (...) Przyniesiono głowę jego na misie i dano dziewczęciu, a ono zaniosło ją swojej matce". Tak zakończył żywot największego człowieka na świecie.

   Wszystko odmieniła Eucharystia z późniejszym nabożeństwem do Krwi Pana Jezusa. Na tym tle możesz zrozumieć, co oznacza Dom Boga Żywego z poczuciem istnienia Królestwa Bożego do którego zbliżam się każdego dnia oraz kapłan konsekrujący Ciało Zbawiciela.

    To jest niezrozumiałe dla normalnych ludzi, ale mam obowiązek dawać świadectwo wiary dla potrzebujących potwierdzenia swoich doznań duchowych! Intencję tego dnia odczytałem podczas spaceru w wielkiej ulewie i odmówiłem moją modlitwę.

   Jeżeli przeżyłeś pierwszą miłość lub aktualnie kochasz kogoś z rodziny to zrozumiesz mój stan, ale musisz go zwielokrotnić. Niczym innym już nie żyję. Nie interesuje mnie ten świat, który idzie ku zagładzie, bo wielcy nie potrafią się połączyć w tym, co jest dobre dla ludzkości.

   Zresztą nie mogą uczynić tego bez Boga, a ich wolę własną wykorzystuje Mefistofeles podsuwając: władzę, złoto (czyli posiadanie) oraz przyjemności, których symbolem jest seks czyli "miłość"...dzisiaj dodatkowo wynaturzona. Dlatego prześladują nas na różne sposoby oraz zabijają, ponieważ przekazujemy Prawo Boże.

    W kabarecie nie wypada śmiać się z jakiegoś śmiertelnika, ale można szydzić ze spowiedzi i Mszy Świętej, co widziałem wczoraj w kabarecie. Zobacz naszą głupotę, żartujemy z Królestwa Bożego, a przez to z własnego Boga Ojca.

    Nie widzimy przy tym, że uczestniczymy w przyspieszeniu Paruzji...ponownego przyjścia Pana Jezusa, a wówczas "jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony". Ten przekaż był symboliczny, bo według mnie jeden będzie wzięty, a 100 zostawionych!

                                                                                                                 APeeL