Jest mi smutno, ponieważ zauważyłem, że na stronie nie działa wybór artykułów (Menu: Chronologicznie). To sprawia, że nie dotrzesz błyskawicznie do świadectw wiary.

    Podczas przejazdu do kościoła prosiłem Boga Ojca o pomoc. Zdziwisz się...tak jak ja tym, że ludzie nie czynią tego w drobnych sprawach, a to świadczy o ich braku zaufania. Wyobraź sobie swojego synka, który trapi się w błahej sprawie, a zarazem nie "zawraca ci głowy" i sprawia ci przykrość!

   Przy okazji dodam, że każde cierpienie łączy nas z Bogiem Ojcem. To widzimy także w stosunkach międzyludzkich, gdy szukamy pocieszenia u innych, szczególnie nam bliskich.

   Na ten czas - ku mojemu zaskoczeniu - św. Paweł powie (Flp 3,3-8a), że my, "którzy sprawujemy kult w Duchu Bożym i chlubimy się w Chrystusie Jezusie, a nie pokładamy ufności w ciele. Chociaż ja także i w ciele mogę pokładać ufność". Wprost nie chce się wierzyć, bo właśnie to chciałem wyrazić.

   Wszystkich wokół proszę, a teraz czytających, aby poprosili Boga Ojca o pomoc w swoich sprawach, nie trapili się niepotrzebnie, a później podziękowali. Zarazem będą mieli dowód na to, co piszę: Bóg Ojciec Jest i czeka na nasze zawołania z serca...bez głupich zachcianek np. wygranej w Totolotka. Kiedyś tak uczyniłem, a wzrok zatrzymała puszka na chórze kościelnym z napisem: Ofiara.

    W opracowywanym właśnie zapisie z 01.07.2006 będzie opisana tak sytuacja z narodem wybranym (Lm 2,2.10-14.18-19): "Usiedli na ziemi w milczeniu starsi Córy Syjonu, prochem głowy posypali, przywdziali wory; skłoniły głowy ku ziemi dziewice jerozolimskie". Prorok błagał wówczas, aby wołać sercem do Pana, a łzy niech płyną jak rzeka we dnie i w nocy!

    Tak powinna uczynić wierchuszka naszej władzy, bo zagraża nam zagłada, a nie damy rady środkami ludzkimi. Po co wybudowaliśmy Świątynię Opatrzności Bożej?

    W dzisiejszym zawołaniu popłyną słowa (Mt 11, 28): "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy jesteście utrudzeni i obciążeni, a Ja was pokrzepię". Natomiast w Ewangelii Łk 15,1-10 Pan Jezus przekaże radość z odnalezienia zagubionej owcy, którą bierze na ramiona i wraca do domu. Podobnie jest z odnalezionymi pieniędzmi. Taka sama radość jest u aniołów Bożych z jednego grzesznika, który się nawraca.

    W tym smutku moją osobę w ławce bocznej nagle zalał strumień światła słonecznego. Ja wiem, że jest to dobry znak i nieprzypadkowe pocieszenie. Musisz zrozumieć, że nasz Tata mówi przez wszystko. Dodatkowo umocnił mnie wizerunek św. Józefa z Dzieciątkiem, który zabrałem ze stoliczka.

   Popłakałem się przed Eucharystią, wolałem do Boga Ojca o ochronę i pomoc. Ciało Pana Jezusa było jak woalka, a później pierwszy raz składało się kilka razy. Moje serce zalał wielki ból i smutek, tak chciałbym krzyczeć o Bogu Ojcu ze wzniesionymi ramionami oraz dziękować za niesienie krzyża ze Zbawicielem...

    Te niespodziewane przeżycia sprawiły zarazem radość z powodu poczucia obecności Boga Ojca. To jest tajemnica cierpienia, które jednoczy nas z Bogiem Ojcem. Tak już będzie do końca mojego życia, bo mam pokazaną zgubę ludzkości w której 99.99% nie obchodzi zbawienie, a śmierć Zbawiciela idzie na marne.

   Wczoraj wieczorem miałam natchnienia, aby zadzwonić do speca, dzisiaj ma się skontaktować. Tak się stanie i wszystko wróci do normy...

    Podziękowałem Bogu Ojca za pomoc podczas godzinnej modlitwy w tej intencji, a później naprawiającemu stronę...ku mojemu zadziwieniuza za usługę dał 100% rabatu!

                                                         Panie Sławku

    "Nie wiem, co myśleć o rabacie...Bóg Panu wynagrodzi to wielokrotnie. Osobiście o to poproszę. Wśród wszystkich łask najważniejsze jest nasze zdrowie duchowe (nawrócenie). Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś w naszej Prawdziwej Ojczyźnie... 

   Przy okazji muszę pochwalić Pana za rzetelność finansową (tak powinna przebiegać dokumentacja każdego zakładu)". 

                                                                                  Szczęść Boże

      To znak dla każdego jak pomaga Stwórca...                   

                                                                                                    APeeL