Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

      Ten dzień mojego życia jest powiązany z dwoma poprzednimi intencjami:

- za mających serca zalane ciemnością (27.06.2023)

- za ofiary Inkwizycji Nieświętej (28.06.2023)...

    Właśnie przypomniałem sobie, że w tym tygodniu zaprosiłem Boga Ojca, aby był ze mną. Wówczas są cierpienia badające naszą ufność w Opatrzność BożąNie mogę zrozumieć dlaczego rządzący naszą ojczyzna nie błagają Stwórcę o pomoc. Nie wiedzą, że obecnie jesteśmy narodem wybranym (w miejsce Izraela), a to oznacza, że jesteśmy w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

     Sami nie poradzimy sobie z wrogami pragnącymi naszego unicestwienia oraz z partnerami z UE, a także z jawnymi i ukrytymi zdrajcami ojczyzny. To jest wynik braku lustracji, co sprawiło trwanie władzy z nadania okupanta. Teraz czeka nas przeprawa z wagnerowcami (płatnymi zabójcami), którzy po uzbrojeniu ściąganych imigrantów będą robili to, co jest zabronione prawem międzynarodowym (np. stosowanie broni laserowej). Sam zobaczysz...

                Bron laserowa

                                                                        Broń laserowa

                Tarca laserowa Izraela                                                                                Izrael. Tarcza laserowa... 

     Ludzie bez łaski wiary, a tak jest z rządzącymi nie mają zielonego pojęcia o możliwościach Mefistofelesa (Kłamcy i Niszczyciela), upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji...w czynieniu zła. Natomiast ludobójcy idący za jego natchnieniami nie wiedzą, że wpadną do Czeluści.

    Wczoraj, ok. 17.00 była rozprawa w Okręgowej Radzie Lekarskiej nade mną, wyznawcą Boga "Jahwe". Wszyscy mogą szczycić się swoją duchowością (tolerancja religijna), ale katolik nie ma prawa powiedzieć: wierzę w Boga Objawionego, jestem wyznawcą prawdziwej religii, uczestniczę w życiu Kościoła świętego z obowiązkiem głoszenie Dobrej Nowiny. Tak powiedział jeden z biskupów, a ja dodam, że moim obowiązkiem jest także obrona tej wiary i Krzyża Pana Jezusa.

    Miałem natchnienie, aby poprosić proboszcza o wsparcie pismem z załączeniem jego czterech świadectw z poprzednich lat (skany), które zlekceważono. Podczas wczorajszego nabożeństwa do Serca Pana Jezusa prosiłem o wybaczenie kolegom lekarzom mającym serca zalane ciemnością, "ponieważ nie wiedzą, co czynią". Może choć jeden odważy się powiedzieć, że: "eto ne razresheno" (tak nie można).

     Na wczorajszej Mszy św. wieczornej Bóg Ojciec powiedział do Abrahama (Rdz 15,1-12.17-18): "Nie obawiaj się, bo Ja jestem twoim obrońcą; nagroda twoja będzie sowita. (..) Wtedy to właśnie Pan zawarł przymierze z Abramem (..)."

    Natomiast Pan Jezusa powiedział (Ewangelia: Mt 7,15-2): "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami".

    Eucharystia sprawiła ekstazę, musiałem głęboko oddychać i nie mogłem wyjść z kościoła. W tej tęsknej rozłące za Zbawicielem podjechałem pod krzyż i postawiłem lampkę od kolegów. Jakże pięknie wyglądały kwiaty (po deszczu), a Pan Jezus był przy mnie na wyciągnięcie ręki.

    To uniesienie duchowe wróciło dzisiaj (przed Mszą św. o 6.30)...napłynęło poczucie bliskości Boga Ojca, serce zalała miłosna rozłąka, a w oczach pojawiły się łzy. Zacząłem kontynuować modlitwę: za tych, których serca są zalane ciemnością. 

    W ramach później odczytanej intencji w Słowie (Dz 12,1-11) będzie wspomnienie Heroda, który ściął mieczem "Jakuba, brata Jana, a gdy spostrzegł, że to spodobało się Żydom, uwięził nadto Piotra". Anioł Pański sprawił, że spadły z niego kajdany i został niepostrzeżenie wyprowadzony...

    Św. Paweł zapowiedział zakończenie swojej misji (2 Tm 4,6-0.17-18) z pewnością, że otrzyma wieniec chwały...tak jak wszyscy, "którzy umiłowali pojawienie się" Zbawiciela. 

     Natomiast Pan Jezus (w Ewangelii: Mt 16, 13-19) ustanowił Apostoła Piotra Opoką na której zbuduje swój Kościół. Piotr znaczy - "skała", to moje drugie imię po Andrzeju ("mąż"). Wiedz, że naszej wiary nie przemogą bramy piekielne. Wielu cieszy się jej upadkiem, ale to głupota duchowa, ponieważ tym szybciej nastąpi Paruzja Pana Jezusa, a wówczas jeden zostanie wzięty, a drugi zostawiony. Masz wolną wolę: wybieraj!

     Jak odczytałem intencję? Dowiedziałem się, że syna znajomej oślepiono laserem (stał się niepełnosprawny). Doznałem szoku: przepłynęły sadystyczne bestialstwa na całym świecie...z naszą zagładą, która wisi na włosku.

    Po wieczornym nabożeństwie do Serca Pana Jezusa przez 1.5 godziny wołałem do Boga Ojca - podczas meczu piłkarskiego - w intencji ofiar sadystycznego bestialstwa. Na jego szczycie jest dobrowolne męczeństwo Pana Jezusa dla naszego zbawienia...

                                                                                                                                       APeeL