Wczoraj TVN "Uwaga" pokazała małżeństwo lekarki z synem, które od lat dręczy mieszkających w willi obok. Wejdź:  https://uwaga.tvn.pl/reportaze/rodzina-k-aresztowana-sasiad-po-trzech-latach-moge-wreszcie-spokojnie-wyjsc-z-domu-st7246635

    Czynią to bez żadnego powodu, a po kasacji wyroku w Sądzie Najwyższym rozochocili się z bezkarności (chyba mają jakiegoś "ruska" w naszych władzach). Ciekawe czy lekarka ma zabrane prawo wyk. zawodu?

   Nagle krzyknąłem z zadziwienia, ponieważ wyjaśniło się zachowanie tej rodziny: to opętanie sadyzmem. Na szczycie takich ofiar jest Pan Jezus, co obrazuje poniższy wizerunek...

                                                                            Jezus po św. Poniżeniu

    Pomyślałem o 15-letnim znęcaniu się nade mną przez kolegów z Okręgowej Izby Lekarskiej w W-wie. Tam stosują takie same metody, tyle że bardziej eleganckie. Łamiesz wszystkie prawa, zasłaniasz się uchwałami nieświadomej niczego rady lekarskiej i czekasz na śmierć ofiary z powodu stalkingu (przykładem sprawa Urbana w stosunku do Bendera).

     Nasza Izba Lekarska nie reaguje w wypadku "samych swoich". Przykładem był dr. G. który zostawił wacik w sercu operowanego. Tak też jest z obecnym marszałkiem Senatu RP, który włóczył po sądach swoich darczyńców! Wprosił się na wizytę do prezydenta...był też u prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej Andrzeja Matyi, gdzie pogadali sobie jak kumple (obaj są torakochirurgami). To całkowita kompromitacja tej struktury, która powinny być skasowana, ponieważ stanowi "państwo w państwie"...

     Każe się za słuszne poglądy:

- szkodliwość szczepionki przeciwko kowidowi

- stwierdzanie śmierci mózg, aby pobierać narządy, a niektórzy pacjenci po wybudzaniu prowadzą normalne życie

- traktowanie wiary katolickiej jako choroby.

     Można zawiesić prawo wykonywania zawodu od roku do 5 lat, a u mnie trwa to już 15 lat.  To normalny sadyzm w białych rękawiczkach (styl sowiecki)...robisz z kogoś ofiarę, niech się broni do końca swojego życia. Taka "władza" nigdy nie przyzna się do błędu.

    Prosiłem wcześniej o zabranie mi pwzl, ponieważ nie chcę być członkiem struktury przestępczej, ale prezes przeczytał pismo wobec rady, że proszę o następne badanie psychiatryczne. Poseł Stefan Niesiołowski takie działania określał jednym słowem: s z u j n i a!

     Na dzisiejszej Mszy św. o 6.30 Mojżesz z polecenia Boga Ojca (Wj 3.13-20), który przedstawił się: "Jestem, Który Jestem" ma misję wyzwolenia Izraelitów z Egiptu. Piszę to, a przez serce przepłynął dreszcz z poczuciem mocy Boga Ojca, którego prosiłem w mojej krzywdzie.

    Nawet nie chodzi już o mnie, ale o dusze starych "działaczy", a także młodych, nie znających prawa. Nagrali badanie przez pełnomocnik ds. zdrowia lekarzy i pisali do jej pracy anonimy...nabrała się i zadzwoniła z zapytaniem: dlaczego to czynię?

    Ogarnij cały świat ofiar celowego stalkingu, który czerwone sądy lekceważą. Z drugiej strony wyrwanie w złości tęczowej torebki wariatce z Parady Ulicznic to 3 lata więzienia. Pani Lempart za obrażanie policjantów nawet nie zwrócono uwagi.

    Mojżesz powiedział: "Ja zaś wiem, że król egipski pozwoli nam wyjść z Egiptu tylko wtedy, gdy będzie zmuszony ręką przemożną." Bóg Ojciec przekazał mu: "Wyciągnę przeto rękę i uderzę Egipt różnymi cudami, jakich tam dokonam, a wypuści was."

    Pan Jezus zalecił (Mt 11,28-30): "Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię." 

Ogarnij cały świat ofiar opętanych sadystów (wagnerowcy, przywódcy pragnący władzy nad światem, planujący "produkcje" hybryd - mieszanki zwierząt i ludzi, itd.). Widzimy to obecnie podczas napaści na Ukrainę.

    Przypomni się się płacz Józefa, którego bracia sprzedali do Egiptu (Rdz 44). Powiedział zarazem do nich (przestraszonych): "Ja jestem Józef, brat wasz (..) Ale teraz nie smućcie się i nie wyrzucajcie sobie, żeście mnie sprzedali. Bo dla waszego ocalenia od śmierci Bóg wysłał mnie tu przed wami." Wszystko opisał Thomas Mann w trzech tomach: "Józef i jego bracia"

    Na nabożeństwie do Najświętszej Krwi Pana Jezusa zacząłem modlitwę w intencji tego dnia, która skończyłem towarzysząc oldbojom grających w piłkę...

                                                                                                                         APeeL