To świadectwo wiary zacznę od refleksji religijnej po reportażu "Udaremnione zamachy terrorystyczne" (National Geogr.). Chodziło o rocznicę ataku na WTC (11 września) z bardzo kosztowną akcją wszelkich możliwych służb.

    Zdziwiłem się skrupulatnym przestrzeganiem prawa wobec podejrzanych o terroryzm (podsłuch, podgląd, śledzenie). Służby w Nowym Jorku udaremniły zamach w metrze, ale ostatni gangster islamista...po zapukaniu do jego drzwi uciekł i pędząc samochodem 160/godz. doprowadził do czołowego zderzenia krzycząc do telefonu alarmowego: "Ja kocham śmierć bardziej jak wy swoje życie. Allah Akbar!"

    Napłynęła refleksja duchowa, ponieważ ja nie kocham tego życia, ponieważ wiem, że po śmierci wracamy do Ojczyzny Niebieskiej. Naszą zasługą ma być świętość...nawet z oddaniem życia za innych (o. Kolbe). Natomiast u tych braci musisz wykazać się męczeństwem w mordowaniu niewiernych lub w inny sposób! Takim niewiernym jest moja osoba...z powodu łaski wiary w której mogę potwierdzić całe dzieło Boga Ojca, który się objawił!

     Wróćmy do Mszy św. porannej, gdzie padną Słowa Boga Ojca do ludu (Wj 19,17; 20, 1-17): "Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu (..) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył (..)." Dalej były zakazy (Dekalog).

     Przekażę moją refleksję. Szatan wie, że dusze ludzkie nie zadowoli ten świat - i w walce o dusze ludzkie - podsuwa ludzkości różne religie. Tak było od początku, nawet w czasie buntu narodu wybranego na pustyni.

  Jednie prawdziwa jest wiara katolicka, ponieważ podczas Misterium jakim jest Msza św. otrzymujemy w Komunii św. (opłatku) duchowe Ciało Pana Jezusa (Cud Ostatni), które łączy się z naszą duszą. Właśnie Eucharystia zwinęła się na pół sprawiając ekstazę po której miałem pragnienie dawania świadectwa wiary.

    Szatan zna prawdę, którą ujawniam...dlatego tak perfidnie jesteśmy atakowani ze wszystkich stron. Nawet papieża Franciszka zbałamucił...w Watykanie jest kult figury pachamamy ("matki ziemi"), która sprawia jej płodność. To jest typowe bałwochwalstwo! Co się stało następcy św. Piotra?

     Dziwne, bo w ręku mam art. z "Życia Warszawy" (22 lipca 2005): "Walka o dusze" o opętanych i nawiedzonych. Tajemnice egzorcystów. Tam była relacja o panu Krzysiu, który poprosił - o pomoc w grzeszeniu - demona specjalizującego się w zdradzie małżeńskiej. Po czasie miał wianuszek pań, ale zaczął słyszeć głosy namawiające go do świństw. Po dotknięciu wody święconej drgnął jak po uderzeniu prądem!

    Egzorcysta mówił, że widział opętanych, którzy unosili się pod sufitem, wymiotowali gwoździami, odłamkami szkła i częściami radia. Niektórzy z nich byli sparaliżowani, inni obdarzeni nadludzką mocą. Ja wiem o tym, ale interesuje mnie bój o dusze ludzi normalnych...ćwiczenie się w odróżnianiu napływających natchnień, aby w pełni odczytać Wolę Boga Ojca.

    Wejdź: https://saletyni.pl/2020/11/23/wybrane-aspekty-rozeznawania-duchow-na-podstawie-pism-sw-faustyny/. To skrót boju duchowego z potwierdzeniem mojego doświadczenia... 

    Jednak nie ma zainteresowania duchowością, nawet kapłani czytają to, co jest w liturgii danego dnia, a władza duchowa nie chce "straszyć ludzi" demonami. Tak uważają niewierni typu babci Joanny od demonów (prof. Senyszyn) oraz prof. Jan Hartman. Wszedłem na www.polityka.pl na Blog (Szalonych) naukowców: "O wieku Ziemi po raz enty"...

                                                   Kula ziemska 

    "Dałem tam komentarz: "Szkoda czasu na takie dociekania. Nie wiem jak wyrazić miliardy lat w stosunku do wieczności? Wykluczając Stwórcę wszystkiego młócimy słomę. Podkreślę, że czas jest drugim darem Boga Ojca...oprócz naszej wolnej woli.

    Radzę - szczególnie podczas trwającej już Apokalipsy - pomyśleć o przyszłości, ponieważ nasza śmierć sprawia rozpoczęcie prawdziwego życia d u s z y (motyl wylatuje z larwy)."

    Natomist "Fakt" zamieścił dwie informacje w ramach tej intencji...

1. Ćwiczenia jogi blisko "nieba" (dach wieżowca w Nowym Jorku), ale jest to błędna droga, która nie prowadzi do Królestwa Bożego...                                      

2. Zapisanie się do sekty "żywej Barbi", która zalecała picie terpentyny (zabija pasożyty, które kierują naszym umysłem) oraz wdychanie rtęci (rozbudza zdolności paranormalne i pamięć o poprzednich wcieleniach)! 

           Jutro odmówię w tej intencji moją modlitwę...

                                                                                                                                     APeeL