Słowo judzić oznacza "namawiać do złego"...

     Na Mszy św. porannej trwały rozproszenia, a chodzi o nieobecność na spotkaniu z Panem Jezusem. Demon podsuwał mi "problemy"...

                                                          Mysli

1.  Od 15 lat trwa krzywda wyrządzona mi przez bezpiekę w samorządzie lekarskim, która rządzi zza pleców "działaczy" samorządowych nieświadomych, że służą "państwu w państwie".

    Dentystka od praw lekarza (jednocześnie w OIL i w NIL)...rzuciła słuchawką w mojej sprawie, podobnie jest z pełnomocnik ds. zdrowia lekarzy (OIL i NIL). Odwołujesz się i trafiasz na swoją krzywdzicielkę. Dotychczas to był standard:

- prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Konstanty Radziwiłł był jednocześnie wiceprezesem OIL w W-wie oraz członkiem 25 komisji podległych sobie i odwrotnie Andrzej Włodarczyk był prezesem OIL i zarazem wiceprezesem NIL. Przez pewien czas "zrobiono" go Ministrem Zdrowia (w izbie miał urlop bezterminowy). Żona pilnowała wszystkiego jako red. naczelny m-ka OIL "Puls" ("prezesówki")! Nad Okręgową Izbą Lekarską był łuk z jego nazwiskiem (jak w knajpach). Coś ohydnego ("ruskiego").        

    Tak samo jest w samorządzie sędziowskim i we wszystkich "radach". Ostatnio wykryłem, że Sejm RP też opanowała mafia (w sensie stałych pracowników na intratnych posadach). Od spraw krzywdzonych lekarzy jest pani zajmująca się wędkarzami...

    Bezbożnicy z samorządu lekarskiego w OIL w W-wie proponują ćwiczenia balintonowskie. W 1950 r. stworzył je świr Michael Balint z trzecią żoną (zwrócenie uwagi lekarzy na psychologiczne aspekty problemów chorych). Powiedz mi: od kogo jest ta "choroba"?

                                                      Balinton

     W tym ćwiczeniu nacisk kładzie się na relację lekarz – pacjent, a nie na problemy ściśle medyczne. Zarazem dodam, że nie ma pojęcia: "lekarz katolicki" leczący ciało i duszę. Dam tylko przykład z rozmowy z przesłuchująca mnie koleżanką, specjalistką "od głowy".

- Pani doktór do kogo pani skieruje matkę, która straciła nagle dziecko, bo ja kieruje takie do Matki Bożej?

- To pan kieruje chorych Matki Bożej?

    Zobacz cyrk ze sztandarem Primum nocere ("przede wszystkim szkodzić"). Taki sztandar - na Mszy św. i to w białych rękawiczkach - całował prezes Mieczysław Szatanek (nomen omen)...w tym czasie przyklepywał, że moja wiara to choroba psychiczna.

                                                   Sztandar izbowy

    W samorządzie można być dwie kadencje, a kolega Ładysław Nekanda-Trepka siedzi tam dalej (reprezentuje "Złoty wiek" z W-wy), na pewno jest odznaczony, a po śmierci trafi do Izby Pamięci w OIL). Kult bożków-działaczy. To za "zasługi" (po rusku), bo podpisał zbrodniczy wyrok na mnie w 2007/2008 r.

2.  Sprawa prowadzenia strony internetowej z napadami ze strony chroniących

- wyłączą telefon stacjonarny, a przez to nie możesz wejść na stronę

- w tym czasie mataczyli na Domenie

- zmieniasz kod na zapleczu Joomla, a tu zawieszenie (nie możesz wyjść)

- ostatnio ukazał się komunikat od Kasperskiego o dorzuceniu programu, a po chwilce nie otwierały się pliki...nerwy (lęk), szukanie pomocy z traceniem czasu.

3.  Córka miała wyposażone mieszkanie w W-wie (kupione za 30 lat moich dyżurów w pogotowiu), porzuciła je po rozwodzie, a teraz mieszka na komornym i kupuje nowe poza stolicą (w budowie)...za co je wykończy i kupi wyposażenie? Dodam, że mamy wolną kawalerkę do zamieszkania! Miałaby te pieniądze dla siebie.

4.Inwigilacja mojej osoby (teraz "ochrona")...nadal zagrażam mojej ojczyźnie poprzez uczestniczenie w codziennej Mszy św i ofiarowywanie każdego dnia życia w różnych intencjach. Nasileniu "pilnowania" pojawia się podczas posiedzeń Sejmu RP...

    Pisze się długo, a są to  błyski podsuwane przez Szatana. W tym czasie przepłynęły słowa Mojżesza przekazane narodowi wybranemu (Wj 24, 3-8)...zalecające zbudowanie Ołtarza św. w celu składania ofiar Bogu Ojcu z czytaniem Księgi Przymierza.

    Psalmista prosił w Ps 50: "Składajcie Bogu dziękczynną ofiarę" ze słowami od naszego Ojca Prawdziwego: "wzywaj Mnie w dniu utrapienia, uwolnię ciebie, a ty Mnie uwielbisz”. Natomiast Pan Jezus tłumaczył (Ewangelia: Mt 13, 24-30) o Królestwie Bożym.

    Dzisiaj jest już wszystko jasne, ale wówczas Żydzi czekali na zapowiadanego Zbawiciela, nie rozpoznali Go. To miał być mocarz z bombami super wodorowymi). Dzisiaj podobnie myślą bracia islamiści, bo: "Bóg nie pozwoliłby na to"...

    Wszystko ustąpiło po Eucharystii z błogosławieństwem Monstrancją (w przebiegu nabożeństwa do Krwi Pana Jezusa).

5.  Szatan poróżnił nas z żoną, ponieważ w czasie przygotowania wspólnego śniadania zadzwoniła znajoma, która przy najdrobniejszej sprawie (tutaj chodziło o kółka miłośników radia Maryja) musi gadać pół godziny, a przed chwilką widziały się.

    Wcześniej - przez kilka lat - męczyła nas (dwa telefony dziennie) poprzednia "kierowniczka". Prosiłem żonę, aby przerwała ten słowotok, ale ona jest delikatna. Posiliłem się sam i padłem w sen, a później milczałem i wyszedłem odmówić moje modlitwy. Niekiedy przez takie głupstwa rozpadają się małżeństwa. Tutaj Lucyfer zepsuł dzień Pański (niedzielę).

6.  Krążyłem modląc się, omijałem ludzi, doznając wstrząsu po nagłym witaniu mnie. Na dodatek zza winkla wyszedł "szaleniec boży" (z wyglądu), któremu kiedyś dałem 10 zły i od tego czasu polubił mnie.

    Za dwa dni (31.07.2023) wyjaśni się przyczyna ataku Bestii...chciał skłócić mnie z żoną przed 55-tą  rocznicą ślubu...                                                                                                               

                                                                                                                     APeeL