MB Częstochowskiej

     Nasza ojczyzna jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie...minister wojny Mariusz Błaszczak chwali się spóźnionymi zakupami sprzętu, a wojna hybrydowa już trwa. Szatan długo szkolił swoich wyznawców, którym błogosławi agent KGB, Cyryl przebrany za sługę Bożego. Nie ma u nich Eucharystii, bo rozpoznałbym go po trzech przyjętych opłatkach wigilijnych zamiast Duchowego Ciała Pana Jezusa.

     W tym czasie rozrabia oficjalnie Donald mniejszy (większego w tym czasie skazano w USA na uwięzienie)...ubliża obecnej władzy i pcha się na śmierć i to wieczną. Zapomniał o mamieniu ołtarzykiem domowym. Koś wyszkolił go, bo przy kłamaniu już nie śmieje się w oczach. Jawny zdrajca ma być premierem z brzydkim, ale "mądrym" doradcą, Borysem Budką.

     Pan Jarosław Kaczyński zapatrzył się na wygranie wyborów zamiast ogłosić stan wyjątkowy lub wojenny. Przecież była Rewolucja Ulicznic, która nie wypaliła. Widziałem jak brygada postawnych dziewuch maszerowała pod dom posła z PiS. Ja wyszedłbym do nich z krzyżem.

    Mnie też wpisali na swoją listę (odbijali każdej nocy kratkę na garażu w sensie, że "wiemy o tobie"), bo od 30 lat uczestniczę w Mszy św. (czyli udaję religijnego)! Przecież "Tam Nic Nie Ma". Jest tylko wiecznie żywe truchło Lenina, który miał wykonał misję od Szatana...podbić przez bezbożników cały świat (Komintern, Międzynarodówka Komunistyczna). Teraz czeka nas Państwo Islamskie z pragnieniem stworzenia Kalifatu Światowego.

                                             Flaga Islamu 

     Jak się pogodzą z poganami (Federacja Rosyjska i Chiny). Wg wizji widzących (nie mam na myśli "jasnowidza" Jackowskiego, który przykłada gazetę do głowy i straszy)...Chiny napadną na Federację Rosyjską (chodzi o zasobne tereny na Syberii).

     Od dawna przestrzegam przed wojną hybrydową...można zabić samym strachem, paniką lub rozpaczą. Nie wierzysz w moje ostrzeżenia? Potrzebujesz faktów: oto masz bardzo poważny...

    W kraju miały miejsca trzy wykolejenia pociągów, a w piątek w Warszawie doszło do zderzenia pociągu z koparką oraz wpuszczenia innego składu na niewłaściwy tor.

     Natomiast tej nocy cyberprzestępcy spowodowali natychmiastowe zatrzymanie 20 pociągów, których radiotelefony pracowały na częstotliwości ("radio stop"). Tam mamy chińskie sterowniki. W tym czasie płynął hymn Federacji Rosyjskiej...

     A co z frajerami politycznymi? Wyjaśnijmy znaczenie słowa: to osoby naiwne, łatwowierne, nadmiernie ufne, a nawet prostoduszne. Takim jest nasz prezydent, mający pod sobą armię. Chyba uważa, że jest kozakiem lub gościem (frajer po czesku).

     Prosi się stan wyjątkowy, a nawet wojenny...także ze względu na otwartych wrogów, naszej ojczyzny (machających na nie w głosowaniach w UE), którym wysługuje się szczekaczka pogańska (TVN). Jawnie chcą rządzić nami Niemcy, którzy nie dali grosza reperacji wojennych. Na dodatek chcą przydzielić nam sprowadzonych przez siebie islamistów (inwazja typu hybrydowego).

     Ty, też nie widzisz śmiertelnego zagrożenia naszej ojczyzny? Donald Tusk brał udział w zamachu w Smoleńsku (na swojego przełożonego), a dzisiaj z Kołodziejczakiem (głupim pyskaczem małpującym Leppera) pragnie dokonać przewrotu (puczu).

     Po ogłoszeniu stanu wyjątkowego (nic dziwnego, bo u nas nie ma praworządności) jako normalny sprzedawczyk powinien być "izolowany"...w hotelu dla VIP-ów bez możliwości prawienia głupich kazań.

                                                     Panie Jarosławie Kaczyński!

     Wszystko było zapowiedziane już 19 września 1846 roku w Orędziu Matki Boże z La Salette. Dziwny był strój Matki Jezusa, która płakała: krzyż z obcęgami i młotkiem, ciężki łańcuch na ramionach, róże zdobiące brzegi szaty oraz diadem światła okalający głowę...

                                                      MB La Salette

      Niech Pan skończy z kultem brata bliźniaka. On wie jakie jest jego miejsce w świecie duchowym. Wymaga Mszy św. bez kultu i ostentacji...także dla ciała, które na nic się nie przydaje. Naprawdę szkodzi mu Pan duchowo. Brat to tylko brat, wszyscy jesteśmy braćmi. Piszę to jako wiedzący (niech będzie, że nawiedzony).

     Niech Pan ujrzy wszystko od Boga Ojca i Szatana! Niech Pan na koniec swojego życia ratuje naszą ojczyznę...wybraną przez Stwórcę w miejsce Izraela. Zamiast jeździć po Rzeczypospolitej trzeba - w worach pokutnych błagać o pomoc - zastępy niebieskie w Świątyni Opatrzności Bożej.

                                                                   Świątynia Opatrzności Bożej

     Walka z naszymi odwiecznymi wrogami (Niemcy i Federacja Rosyjska) musi być prowadzona pod sztandarem Św. Michała Archanioła. Przecież Bóg Ojciec czeka na nasze zawołania, a o Jego możliwościach nie ma Pan pojęcia.

Pols. Niemcy

    Bóg Ojciec zna plany W. W. Putina i jedną myślą może pomieszać mu w głowie, bo on sam boi się siebie. Jest pewne, że myśli o samobójstwie czyli o honorowym opuszczeniu tego świata. Z szybkością światła wpadnie do Czeluści, gdzie dowie się tego, co ja wiem teraz.

    Na Mszy św. o 6.30 zasypiałem na stojąco, ponieważ od 2.00 opracowywałem wczorajsze świadectwo wiary i zaległe. Dopiero wieczorem odmówię moją modlitwę, bo jest masakryczny upał, który szkodzi chorym na schizofrenię bezobjawową...

                                                                                                                                   APeeL