Kiedyś na forum internetowym trafiłem na zarzut, że opisuję przeżycia od przebudzenia. Musisz zrozumieć, że tak postępuje dziecko posłuszne i to od rana. Ponadto w tym momencie zaczyna się jeszcze jeden dzień życia na drodze do Królestwa Bożego.

     Jaki cel życia ma 99.99% ludzkości? Ja wszystko rozumiem, ponieważ żyłem podobnie, a moje nawrócenie sprawiły wołania pacjentek z zamawianiem Mszy św. w różnych Sanktuariach. Teraz sam czynię to za innych, co wynika z przekazywania z "tu i teraz" moich świadectw wiary! Zobacz przykład z przełomu 10/11.09.2023...

    Wczoraj wieczorem nie miałem chęci do pracy na Poletku Pana Boga. Dobrze, że posłuchałem natchnienia, aby wstać...zerwałem się, zeszło do 2.00 w nocy. Pojawiła się wielka radość z opracowania i edytowania zapisów.

    Nie zmarnuj mojego świadectwa wiary, próbuj iść moją drogą. Jest oczywiste, że do ciebie Bóg będzie mówił tak jak ojciec ziemski do maluszka! Zważ przy tym, że takiego kocha najbardziej!

     Rano (po 3 godz. snu) ponownie posłuchałem natchnienia, aby być na Mszy św. o 6:30! Zobacz, co sprawiło wykonanie: "bądź Wola Twoja"...

- ze łzami w oczach przeczytałem wczorajszy zapis z dodanym z listopada 1991 r.

- na początku Mszy świętej odczytałem intencję modlitewną

- zabrałem wodę, aby podlać kwiaty pod krzyżem

- wrócimy po wielki telewizor, który ktoś wyrzucił i to pod figurą Matki Bożej...właśnie w parafii zbierają takie do rozbierania na części przez biedaków na misjach

- podjechaliśmy do Biedronki po bardzo dobre lody (po 3 zł.), a jak się okaże dalej była promocja (4 po 3 zł z dodatkiem dwóch bezpłatnie). Nie chodzi o sumę, ale o znak Boga Ojca w tym zdarzeniu...nawet to, że było tylko sześć sztuk.

    Człowiek normalny uśmiechnie się z politowaniem, szczególnie, gdy jakiś szyderca napisze, że przed kupowaniem lodów czekam na decyzję Boga Ojca! Jednak trzeba być posłusznym w małym, bo to świadczy o naszym zawierzeniu.

    Przenieś te błahe decyzje na poważne...nawet o randze światowej. Na niby ruchliwej ulicy otwarto cukiernię z codziennym pieczywem, ale nikt tam nie wchodzi. Naprawdę to piękna placówka. Według mnie upadnie, ponieważ została otwarta (wielkie koszty) bez modlitwy!

     Dzisiaj jest 22 rocznica ataku na wieże WTC w Nowym Jorku, trwa okrutna wojna na Ukrainie, dalej atakują nas "imigranci", a film "Zielona granica" Agnieszki Holland oglądają w Mińsku (Łukaszenka) i Moskwie (Putin), a to to oni sprawiają ten atak hybrydowy na UE.

    Jeszcze trzęsienie ziemi w Maroku oraz potworne powodzie w Grecji, przez którą przeszły fale pożarów (podpaleń przy pomocy lasera?)...

     Wrócimy do Mszy świętej z czytaniami. Św. Paweł powiedział (Kol 1,24-2,3), że jako sługa Pana Jezusa - ma wypełnić swoje posłannictwo - radując się ze swoich cierpień! To wprost moje doznania...

    Natomiast Pan Jezus stwierdził (J 10,7), że "Moje owce słuchają mego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną."

    Eucharystia ułożyła się w kielich kwiatu, a tak zawsze jest podziękowaniem za posłuszeństwo i wysiłek w ewangelizacji. Każdy dzień mojego życia świadczy o prawdzie wiary katolickiej.

     Później, w intencji tego dnia odmówiłem moją modlitwę krążąc w poszukiwaniu cienia, bo był upał...

                                                                                                                           APeeL

Aktualnie przepisano...

21.11.1991(c) ZA PRAGNĄCYCH ODDZIELIĆ KOŚCIÓŁ OD PAŃSTWA...

     W głowie pojawił się problem rozdziału Kościoła od Państwa...islamiście nie mają z tym problemu, ponieważ ich państwa są religijne. Co na to towarzysze "kasy i pracy" oraz szczycący się bezbożnością?

   Już niedługo dojdzie do ostatecznego starcia wyznawców "trójcy nieświętej" (Marks, Engels i Lenin) z wyznawcami Allaha. Feministki trafią do obozów, a "spółkujący inaczej" uciekną, gdzie "pieprz rośnie". Dzisiaj nie podoba się nasza wiara z prostym Prawem Bożym (Dekalogiem)...mają wolną wolę!

     Gdyby tak dać na Mszę św. za duszę jeszcze żyjącego Jerzego Urbana...rozkleić klepsydry, to zgrywus, ciekawe jak przyjąłby ten żart! Trafiony przez prof. Ryszarda Bendera ("Goebbels stanu wojennego") włóczył go po sądach. Zdziwiłem się, bo właśnie w telewizji będzie miał zaimprowizowaną gilotyną...z ostatnim wyznaniem przed śmiercią: "wyspowiadałem się!" 

     Ja żyję w łączności z Matką, Jezusem i Bogiem Ojcem. Zarazem wiem, że władza ziemska jest w rękach Szatana (w tym mass-media)! Właśnie Zły atakuje od rana...nie mogę odmówić modlitwy "Anioł Pański" - co zaczynam to przerywa...ma takie same metody jak homo sovieticus!

    Ja przy tym jestem dyskryminowany, a na to właśnie skarży się człowiek świecki! Przecież on puszcza filmy i redaguje gazety...nie wie, że mamy duszę dlatego chce oddzielić świat widzialny od niewidzialnego!  To oddzielenie byłoby dobre, ale trzeba stworzyć oddzielne państwa - przecież ja nie mogę zrezygnować z życia duchowego i żyć - jak większość - tylko tym światem i ciałem!

    Codzienność jest zalana sowieckimi obserwatorami, agentami wszelkiej maści, inwigilacją, wynajdywaniem wrogów ludu. To wszystko wpada do głowy, gdy zaczynam modlitwę!" Co na to powie człowiek bez łaski wiary, który wierzy, że w jego głowie są tylko jego myśli, bo neguje istnienie natchnień od Boga i Szatana.

    Łzy zalały oczy, gdy ujrzałem Vytautasa Landsbergisa (Litwa) u Jana Pawła II, który już dawno stwierdził, że "Putin może zniszczyć świat". Zarazem jakby dla łączenia Państwa i Kościoła trafił tam Lech Wałęsa: "wezwany przez Matkę do Rzymu". Właśnie pacjentka mówi, że tak się tym zdenerwowała, że porzuciła różaniec! Nie wystarczy nosić wizerunek Matki w klapie, bo ważniejsze są nasze myśli, słowa i czyny.

       Na ten czas od Ołtarza św. popłynie relacja (1 Mch 2,15-29): "Do miasta Modin przybyli królewscy wysłańcy , którzy zmuszali do odstępstwa przez uczestnictwo w składaniu ofiary." Tłumacząc to na czas obecny: zabraniali odprawiania Mszy św.!

    "Wielu spomiędzy Izraelitów przyszło do nich". Chciano też zmusić do tego Matatiasza sławnego i wielkiego w tym mieście, aby swoją powagą pociągną za sobą lud, a stanie się z synami królewskim przyjacielem i zostanie zaszczytnie obdarzony srebrem, złotem i innymi darami.

     Na to jednak Matatiasz odpowiedział donośnym głosem: "Niech nas Bóg broni od przekroczenia prawa i jego nakazów! (..) od naszego kultu nie odstąpimy ani na prawo, ani na lewo."

Psalmista dodał (Ps 95,8ab): "Nie zatwardzajcie dzisiaj serc waszych, lecz słuchajcie głosu Pańskiego."

   Natomiast Pan Jezus (Ewangelia: Łk 19,41-44), gdy był blisko Jerozolimy "na widok miasta zapłakał nad nim i rzekł: O gdybyś i ty poznało w ten dzień to, co służy pokojowi. Ale teraz zostało to zakryte przed twoimi oczami.

    Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, oblegną cię i ścisną zewsząd. Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu twojego nawiedzenia."

      Tak się stanie, bo czekali na nadejście Zbawiciela, a po Jego przybyciu dokonali okrutnego mordu z poniżającą śmiercią na krzyżu!

                                                                                                                      APeeL