Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

    Żona przypomniała, że dzisiaj są imieniny syna, który zaginął przed laty. Na lokalnej komendzie dyżurny powiedział, że policja nie poszukuje zaginionych osób dorosłych. Przepisy mówią, że policja musi przyjąć zawiadomienie. Dalej to są szczegóły...

     Dzisiaj w natchnieniu napłynęło, aby formalnie zgłosić jego zaginięcie, ponieważ przy odnalezieniu zwłok NN można je zidentyfikować genetycznie. Ja nie znam całej procedury, ale załatwiam właśnie naprawę opłaconego grobu i zdziwiłem się, że nie byłem tym zainteresowany.

    Będę musiał to uczynić, ponieważ kiedyś w kościele wracający od konfesjonału powiedział...bez zatrzymywania się, że syna zamordowano. On i ja wiemy, że są kamery. Przypuszczam, że to funkcjonariusz, który musiał mnie znać i wiedzieć o sprawie.

    Towarzysze radzieccy nie mordują tego, który im się nie podoba, ale najbliższych (synowie Kuklińskiego). Właśnie dzieci takich oślepiły laserem młodzieńca, który stracił wzrok. Kto ma dostęp do tej broni? Kto wie o takiej możliwości? W jakim sądzie wygrasz z takimi?

     Dodatkowo chodzi o to, aby zwalić wszystko na nieudolny rząd. To prawda, bo nic nie możesz uczynić, ponieważ dalej trwa poprzedni system. Przecież od wszystkich trzeba przyjąć nową przysięgę!  Czy wie o tym dobry człowiek Mariusz Kamiński? Byłem na spotkaniu z nim i przekazałem moją sprawę (torba dowodów). Nawet nie otrzymałem odpowiedzi...

    Zniewolony i obdarowany musi służyć do trzeciego pokolenia...inaczej zostanie potraktowany jako zdrajcę i zlikwidowany. Chodzi o pokazanie bezwzględności...demonicznej. Tej demonicznej mściwości nie zrozumie człowiek bez łaski wiary.

    W sprawie zaginionych mamy patrona św. Antoniego z Padwy...

                     Św. Antoni z PawyŚw. AntoniŚw. Antoni

                     Parafia Sawiska             Parafia św. Antoniego                 Redro Naklejka

     Dokładnie zapoznałem się z tym "państwem w państwie" w Izbie Lekarskiej. Jednak w formie doskonałej jest to w samorządzie "nierychliwych i niesprawiedliwych". Te struktury bolszewickie trzeba zaorać, ale w UE mamy babcię (65 lat), koleżankę po fachu (lekarkę ginekolog, szkoda, że nie psychiatrę) panią Ursula Gertrud von der Leyen, która broni demokracji!  

    Prawnik dla lekarza nie broni napadniętego przez działaczy. Dlaczego nie zawiadamiają prokuratury mając wyszczególnione łamanie moich praw? Przecież jest to obowiązek każdego obywatela, a szczególnie takich.  Rozkazów sędziom nie wydaje Zbigniew Ziobro, ale ci, którzy dalej rządzą. To system szatański i nie czas na rozwijanie problemu. Dla mnie śmierć nie jest wielką tragedią, bo nie ten, co zabija ciało, ale ten, który może duszę wtrącić do Piekła!.

    Ludzie normalni nie widzą powiązanych światów (nadprzyrodzonego i przyrodzonego)...stąd pragnienie oddzielenia Państwa od wiary katolickiej (jedynie prawdziwej). Przy tym nie dziwi takich istnienie Państwa Islamskiego...

    Na Mszy św. porannej byłem nieprzytomny, ponieważ spałem tylko 3 godziny. Pan Jezus powołał Apostoła Mateusza. Eucharystia sprawiła ekstazę, szybko wróciłem do domu, aby przespać się w ciszy.

    Wiedziałem, że w modlitwie mam wspomnieć syna, a zarazem pamiętać o cierpieniu dusz zaginionych, którzy stracili życie. Przez 1.5 godziny wołałem za tych biedaków o których ludzie szybko zapominają. Zważ, że zaginiony i zamordowany jest grzesznikiem. Oprócz nieszczęścia na tym zesłaniu czeka teraz na powrót do  Ojczyzny Prawdziwej, ale sam nie może uczynić nic uczynić dla siebie. 

    Każdego czytającego proszę o przekazanie jakichś swoich cierpień na ręce Matki Bożej w intencji dusz tych biedaków. Nie trzeba żadnej procedury...powiedz swoimi słowami. Katolik niech uczyni to po Sakramencie Pojednania (spowiedź, Msza św. z Eucharystią)...podziękowanie otrzyma od tych dusz, które modlą się za nas.

                                                                                                                                      APeeL