Dzisiaj, w moim świadectwie wiary będzie dowód prowadzenia dziennika duchowego z odczytem intencji modlitewnej. Przebudzony na czas Mszy św. o 7.15, trzy razy wstawałem, ale zostałem, co okaże się decyzją słuszną (poznajemy później po owocu)...

1. Od kilku dni zbierałem się z przeniesieniem starych świadectw wiary (1991 i 1994), co właśnie uczyniłem, a przez to trafiłem na list do Jerzego Urbana. Sam jestem ciekaw co do niego pisałem? 

2. W dzisiejszym tyg. "gazecie warszawskiej" (kupuj koniecznie) trafiłem na dwa artykuły dotyczące tej intencji:

a. Bezczelny atak żony Sikorskiego na "Warszawską gazetę" red. naczelnego Piotra Bachurskiego.

b. "Ilu Polaków zagłosuje na...na niemieckiego kolaboranta Tuska? Mirosława Kokoszkiewicza.

3. Kilka dni leżała na stoliczku otwarta "Polonia Christiana" (maj-czerwiec 2021) z artykułem #Hasztag za 30 srebrników tekst Mateusz Ochman, ilustracja Aleksandra Bednarskiego (wizerunek Szatana stojącego za podpisującym akt apostazji)...

                                                                        Apostazja 

4. Art. Mirosława Kokoszkiewicza: Agnieszka Holland "Homo sovieticus"...to dwa słowa mówiące wszystko ("warszawska gazeta" 8-14 września 2023)

5. Do żony zadzwoniła "kierowniczka", która ze względu na wiek oddała władzę, ale dalej "rządzi", nęka nas telefonami z gadaniem o niczym...nie chodzi o nią, ale o "duchowość zdarzenia" dotyczącą choroby na władzę z trwaniem w przeszłości (w ramach tej intencji).

6. Pomyślałem o wcześniejszej modlitwie, ale nie znałem intencji...tak trafiłem na słowa Apostoła Pawła z dzisiejszych czytań (1 Tm 6,2c-12)...

     Człowiek nadęty "niczego nie pojmuje, lecz choruje na dociekania i słowne utarczki. Z nich rodzą się: zawiść, sprzeczka, bluźnierstwa, złośliwe podejrzenia, ciągłe spory ludzi o wypaczonym umyśle i którym brak prawdy - ludzi, którzy uważają, że pobożność jest źródłem zysku."

    Dalej będzie ostrzeżenie przed zasadzką bogacenia się, bo tacy ludzie wpadają w szkodliwe pożądania, bo "korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. "Człowiek Boży ma uciekać" od tego rodzaju rzeczy, ponieważ zostaliśmy powołani do życia wiecznego.

    Ogarnij wszystkich mądrych, wybierających fałszywych proroków, sprowadzanych na manowce (Donald Tusk. katolik z ołtarzykiem domowym), dobrowolnie pchających się na śmierć i to wieczną, apostatów, wszelkiej maści buców, a na końcu naród wybrany nadal odwrócony od Boga!

7. Na ten czas trafiłem na art. mam artykuł "OBJAWY I PRZYCZYNY ZNIEWOLEŃ DUCHOWYCH" (https://www.marana-tha.pl/artykuly/wyklady-ks-andrzeja-kowalczyka/objawy-i-przyczyny-zniewolen-duchowych)

8. Pan dał też do ręki list do Jerzego Urbana z 26.12.1991 r.

                                                                                          Urban 

                                                                                        Bracie!

     Wyjaśnię w tym momencie, że Pan dał mi łaskę wiary - stało się to nagle (5 lat wstecz). Proszę Clę nie traktuj moich słów pochopnie. Od miesiąca Niebo kierowało mnie ku Twojej duszy. Z artykułu ("Szpilki") wiem, że "jesteś zrobiony po pijaku, co oznacza, że wolno i z przyjemnością".

     Dzisiaj trudno jest spotkać człowieka, który mówi zdecydowanie "twierdzę, że nie ma Boga!" Ty, właśnie to powiedziałeś...chylę czoło. Wielkim obrzydzeniem napawają mnie faceci, którzy mówią, że są katolikami, ale atakują Kościół Pana Jezusa.

     W ciągu tego miesiąca napływały obrazy (w Twojej konwencji)...

1. Klepsydra z Twoim nazwiskiem informująca, że Msza św. - za jeszcze żyjącego - odbędzie się...to wcale nie jest śmieszne, bo człowiek bez wiary jest trupem!

2. Za Twoją zgodą grupy modlitewne proszą Pana o Światło dla Ciebie.

3. Widzę nas w telewizji podczas dyskusji o sensie życia.

      Nie zdziwiłem się, znalazłeś się w moim domu (wywiad w "Trybunie")...dziwne, bo kupiłem ją dopiero drugi raz. Czy wiesz jak wielką wartość ma Twoja osoba dla Ojca Niebieskiego? Naprawdę nie zdajesz sobie z tego sprawy. Ja jestem agentem Jezusa, a Ty Jego wrogiem!

   Czy wiesz jakiego zamieszania w świecie zrobiłoby nawrócenie takiego wroga wiary? Nawet w tym momencie spadł wazon z wodą! Dodam, że dzisiaj, gdy to edytuję (22.09.2023) nie mogłem otworzyć tego listu (pisanego na maszynie)...skonwertowanego do komputera. Po czasie jakimś kliknięciem skasowałem cały tekst. Ja wiem, że to były przeszkody w rozgłaszaniu tego świadectwa...działania Belzebuba.

    Gdybyś doznał nawrócenia to zapamiętaj, że Szatan będzie podsuwał "twoje" myśli: "Jurek co ci odbiło na starość?" Tutaj wyjaśnię, że mózg to łącznik między duszą i ciałem. Zwykły człowiek nie wie jaka myśl jest jego, a jaka z natchnienia od Boga i Przeciwnika. Łaska wiary to Światło sprawiające poznanie Tajemnic Bożych. Nigdy nie słyszałeś o duszy ludzkiej?

    Na pewno nie, a nie masz czasu to wyjaśnię Ci, że nie jest to nasze ciało niewidzialne, które przenika ściany, porusza się błyskawicznie, ma doskonałe zmysły, "rozmawia" przy pomocy myśli (we wszystkich językach), widzi fotograficznie z wieczną pamięcią, ma własnego sędziego (sumienie), itd.! To ciało "ucieka" z niewoli w momencie naszej śmierci.

    Jako lekarz mam bardzo dużo relacji pacjentów o kontaktach z duszami zmarłych z rodziny. To wszystko jest też opisano na świecie i dziwię się, że Ty kurczowo trzymasz się zgnilizny! Ile zapłaciliby za Ciebie lub za mnie na targu niewolnikami?

     W wywiadzie ("Wynoszę się ze swojego pokolenia")...

Kościół i kler.

    Pan dał mi dar ujrzenia walki o dusze ludzkie. Toczy się ona w świecie niewidzialnym. Szatańską konstrukcją na ziemi był bolszewizm: Boga nie ma, stworzymy raj na ziemi, wybijemy przeciwników, wierzących umieścimy w psychiatryku, wciąż trwa walka klas, itd. Zły będzie podsuwał Ci uporczywie obrazy różnych wybryków kleru...przecież sami tworzyliście księży patriotów

    Kapłan jako człowiek nic mnie nie obchodzi, ale wiem, że podlega większym pokusom jak każdy z nas. Kapłan przekazuje mi św. Hostię - maleńki "okruch" Chleba od Pana Jezusa!

Święta katolickie.

    Podtrzymują je bolszewickie mass-media (św. Mikołaj). Czy wiesz jak takie Święto (Bożego Narodzenia) przeżywają tacy jak ja? Dziwię się, że Ty znawca różnych spraw nie spotkałeś takiego?

                                                                              Wierzący

Grzechy Kościoła.

    Czy wiesz Bracie co oznacza Kościół? Kościół to ja, on i ona...dałby Dobry Bóg, że i Ty! Co Ty uważasz za Kościół? Niestety, zabierasz głos w sprawie na której się nie znasz - przekazujesz obraz satanistycznej telewizji!

    Kościół przegra? Kościół Pana Jezusa przegra? Minęło tyle lat - jakie Słowo Pana Jezusa zostało zmienione? Gdzie są twoi bogowie? Dokąd odlecisz po śmierci? Kto na Ciebie będzie tam czekał?

    Dokąd doszliśmy dzięki dobrze wykształconym I znającym się na rzeczy bolszewikom? Jeden plan wykonano! Plan likwidacji zmyślonych "wrogów ludu"! Jutr o zrobimy Ciebie prezydentem...ciekawe, co zrobiłbyś bez Matki Bożej?

     Serdecznie przepraszam za poufałość, ale piszę to ze środka mojego serca - nie wiem dlaczego musiałem (nawet śnił się ten list). Jest tylko jedno wytłumaczenie - wiedzą o Tobie w N I E B I E !

     Na dzisiejszej Mszy św. znalazłem się przed wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego. Nie miałem przeżyć, nie dochodziły czytania, ponieważ woszczyna zatkała mi przewody słuchowe. Eucharystia była w intencji tego dnia, a moją modlitwę odmówię jutro. Wszystko zakończyło podlanie kwiatów pod moim krzyżem Pana Jezusa...

                                                                                                                     APeeL