Motto: "Nowy Ład"...

      Tak się stało, że na Mszy świętej o 6:30 znalazłem się na wprost obrazu św. siostry Faustyny. Jest to moja obecna opiekunka duchowa, która najbardziej - ze wszystkich ludzi - rozumie kłopoty związane z dawaniem świadectwa wiary.

     Z jednej strony jest to wielki wysiłek w dokonywaniu zapisów...wymagający intymności, a ona czyniła to w zakonie. Nie wiem jak to wszystko przechowywała. Mój problem jest podobny, ponieważ uznano mnie za szpiega (pracowałem dodatkowo jako lekarz w jednostce wojskowej).

     Dzisiaj "spoglądała" (zatrzymywała wzrok) kilka razy, a ja prosiłem, aby podziękowała ode mnie Bogu Ojcu za wszystkie łaski, które spływają na moją osobę. Poprosiłem zarazem o prowadzenie duchowe oraz o ochronę mienia, szczególnie zapisków, które wymagają opracowywania i edycji. Jest to wielki trud, a zarazem przyjemność duchowa. Nie zrozumiesz tego, bez łaski wiary. Ktoś przeczyta zapis w 5.0 - 10 minut, zauważy brak przecinka, a to trwa dwie - trzy godziny, najczęściej w nocy.

     W Słowie Bożym zwróciły uwagę stwierdzenia o mocy Boga Ojca: "Pan daje śmierć i życie, w grób wtrąca i zeń wywodzi. (..) Z pyłu podnosi biedaka, z barłogu dźwiga nędzarza"...by go wśród książąt posadzić i dać mu stolicę chwały! (..) Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych.

    Eucharystia sprawdziła ekstazę. Zapaliłem lampkę pod figurą Matki Bożej od żony i sprawdziłem czy płonie pod krzyżem, bo trwa wichura.

    W związku ze skasowaniem TVP Info...już zatajono sprawę czekającego nas przydziału imigrantów z czekającymi karami za odmowę. W tym czasie zajrzałem na TV Trwam, gdzie mówią prawdę. Trafiłem na program o 17.30: "Geopolityka" przewidujący los ludzkości. Tam padła w/w intencja modlitewna dnia.

                                                                         Niewolnik

     Wielki smutek zalał serce z pragnieniem modlitwy, ponieważ w "Gazecie warszawskiej" przeczytałem artykuł; "P i S nie zajął się V Kolumną Medialną w Polsce". Koniecznie kup aktualny numer (22 grudnia 23 - 04 stycznia 24).

                                     Gaz. W-wska Pis nie zajął się V kolumna 

   W kilku zdaniach przekażę sens artykułu: nie udało się skasować propagandowej TVN - założonej przez służby specjalne powiązane z wywiadem wojskowym Paktu Warszawskiego - za pieniądze skradzione FOZZ...wyprane w Panamie. Badający tę sprawę stwierdził, że był to plan rosyjsko - niemiecki.

    Ustawę zawetował dobry człowiek, prezydent Andrzej Duda ("strzał w stopę")...teraz poniósł karę, ponieważ jako katolik podpisał zgodę na refundację In Vitro (ludobójstwo). Nie może przystępować do Eucharystii...tak jak kolega lekarz Władysław Kosiniak - Kamysz. Muszę napisać do proboszcza z jego parafii.

    Doznałem wstrząsu...wejdź na mój zapis z 12.12.2023(w) ZA MAJĄCYCH NA USTACH SŁOWICZE TRELE Z LISIMI ZAMIARAMI W SERCACH. Tam podano mi z nieba....

1.  Jurij Bezmienow z jego dziełem - "Jak napaść na państwo". 

2.  Świadomie przygotowywany blitzkrieg na naszą ojczyznę... 

    W przygotowywaniu się do napadu brała udział TVN. Nie zareagowano na ostrzeżenia Zygfryda Czabana (@CDzoni) na portalu X (Twitter).

    Ja dowiedziałam się o tym poprzez tzw. "mowę nieba" (te dwa działania podano w jednym błysku). Prezes NIL-u "hrabia" Konstanty Radziwiłł napisał sam do siebie, ponieważ był zarazem wiceprezesem OIL-u...zaoczne rozpoznanie (nigdy się nie widzieliśmy), że moja łaska wiary to choroba psychiczna ("słyszę głosy") . Z tego powodu od 15 lat nie mam pwzl 206945...

   Mam nadzieję, że pomoże mi premier Donald Tusk, "ponieważ wszystkie krzywdy zostaną naprawione"...chyba, że jest to "przenośnia".

    Całkowicie mylny jest tytuł w w/w tygodniku: "Donald Mściwy czyli król pychy i zadufania". Brat Donald nie mógłby poruszyć nawet palcem w bucie, bo wszystko czynił za przyzwoleniem koalicji szwabów i kacapów. Zaplątał się biedaczyna w zostaniu dobrowolnym niewolnikiem. Gdzie trafi jeżeli jutro stanie przed Sądem Bożym. Nawet dzisiaj miał przeszkody od Szatana...pragnąłem modlitwy, ale była wichura i cały czas lał deszcz!

                                                      Donald mściwy Gw. Boże Narodzenie 2023

     Z serca wyrwało się wołanie: "Panie premierze nic nie da panu władza, bo "Wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim (mój wątek: html www.gazeta Forum Religia).  Pan żyje jakby Boga nie było, a jeszcze gorzej, bo udawał Pan wierzącego. Właśnie przypomniano zdjęcie "ołtarzyka domowego" z rodziną. Wszedł Pan na drogę demoniczną, jeżeli ja to widzę, to Bóg Ojciec na pewno. 

     Co da Panu władza, gdy nie będzie Pan żył w Pokoju Bożym? Pcha się Pan na śmierć i to wieczną, bo duszy. Proszę paść na kolana i w myślach krzyknąć o przebaczanie i dalsze prowadzenie...nie zważając na grożącą śmierć ciała, bo nie ten co zabija ciało, ale ten, który duszę może wtrącić do Piekła.

                                                                                                                        APeeL