Warchoły – przestępcy i samowładcy, ludzie siejący zamęt w imię tylko własnych celów...

     Wczoraj Pan dał do ręki tyg. "Polityka", a właściwie dodatek świąteczny (25 grudnia 1999) z artykułem "Zagadka Jezusa". Na jej rozwikłanie rzucił się Adam Szostkiewicz, nawet cytował podobnych sobie...natchnionych przez Mefistofelesa (Kłamcę i Niszczyciela). Wspomniał też o tyranii religii katolickiej, która sięga poza grób i ścigaja jeszcze w wieczności. Zobacz, co Książę Ciemności wyprawia w głowach jasnogrodzian.

    Właśnie na jego blogu https://szostkiewicz.blog.polityka.pl/2023/12/21/wojna-pis-z-demokratami-trwa-w-najgorsze/ nie dano mojego komentarza https://www.wola-boga-ojca.pl/10354-21-12-2023-c-za-zwolennikow-robta-co-chceta. Teraz już wiemy, kto jest demokratą: PO - pełni obłudy, czerwoni i kolorowi oraz popaprańcy.

     Na końcu obalił mit: "Dziewicy teraz i zawsze". W główce speca z lewą półkulą nie mieszczą się cuda. Ja w celu wyjaśnienia tego problemu...jako lekarz, na początku nawrócenia poprosiłem Boga Ojca o wyjaśnienie: jak było z porodem Zbawiciela poczętego z Ducha Świętego?

     Zostałem zaprowadzony na wizję Marii Valtorty w "Poemacie Boga-Człowieka" (Księga Pierwsza, str. 170 47. Narodziny Jezusa, Naszego Pana). Nie było ludzkiego porodu ze złorzeczeniem położnych, a nawet przekleństwami i całym brudem naszego przybycia na ten padół łez!

                                                                       Narodzenie Jezusa

                    Naroddzenie Jezusa 

     Na Mszy św. o 6.30 prorok zapowiedział przybycie oczekiwanego Zbawiciela (Ml 3,1-4.23-24), którego poprzedzi przybycie Eliasza (Jana Chrzciciela). Nadejdzie dzień Pański, wielki i straszny...nastąpi oddzielenie grzeszników od sprawiedliwych...

       Psalmista błagał (Ps 25,4-5.8-10.14):

"Daj mi poznać Twoje drogi, Panie, naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami.

Wszystkie ścieżki Pana są pewne i pełne łaski dla strzegących Jego praw i przymierza."
    Eucharystia sprawiła ekstazę, a zarazem w serce wpadły słowa pieśni - powtórzone trzykrotnie - kończące spotkanie z Panem Jezusem: "Oto Panna, która pocznie i porodzi Syna i nazwą Go imieniem Emanuel"...

     W ramach wyłaniającej się intencji trafiłem na wypociny prawie babci Elizy Michalik (49 lat) byłej "gwiazdy" SS (Super Stacji), który jako denna ateistka napisała (1 września 2020 o 6.00): "Prawdziwego Kościoła katolickiego w Polsce już nie ma".

     Przytoczę tylko kilka zdań z jej pomroczności tuż po przebudzeniu: sprawiła to: "sekta smoleńska" przy milczeniu o prześladowaniach ludzi i pedofili kapłanów chronionej przez system. Kościół katolicki to dziś pusta forma wypełniona zgniłą treścią (..) musi wymyślać kolejne „grzechy”, bez których nie będzie „zbawienia”.

    Dobrze, że "Gazeta wyborcza" przerwała czytania (trzeba wykupić prenumeratę). Ja radzę, bo przykład dał podwójny premier Donald Tusk: trzeba uchwałą sprawić obowiązek kupowania niektórych dzienników.

      Natomiast "Gazeta prawna" dodała w tytule przemyślenia Jana Wróbla z 01 grudnia 2023: "Kościół ma wskazywać przyszłość, a nie wyczekiwać powrotu przeszłości". Chłop ubolewa, że "Nie widać oznak prawdziwego zbliżenia poglądów orędowników polskiej Drogi Synodalnej i poglądów Episkopatu". Ciekawe kiedy ostatnio był u spowiedzi?

     Na ten czas pokazano "wierzącego inaczej" Donalda Tuska z ołtarzykiem rodzinnym, który pokazał jak babcia żegnała chleb (przejechał palcem po brzuchu)...teraz zerwał ze Średniowieczem i jest za usuwaniem krzyży z przestrzeni publicznej! Coś ohydnego w Oczach Boga. Wg mnie nie pociągnie długo...

     Natomiast w DW Alexander Görlach (01.04.2021) wskazał, że "Kościół katolicki staje się sektą." Chodzi o to, że: "Watykan mówi stanowcze "nie": parom homoseksualnym nie wolno udzielać błogosławieństwa. To kolejny krok w autodestrukcji Kościoła". 

                                                               Slub gejów

    Przecież "spółkujący inaczej" mogą powołać sobie jakiś kościół, przebrać jednego ze swoich i ślubować. Tak zrobili w Chinach, agent jest oficjalnym kapłanem Kościoła...o co chodzi? Podobnie można powołać kościoły dla złodziei, sadystów, bijących żony i znęcających się nad zwierzętami ("myśliwych").

     Jeszcze pretensja o brak ekumenizmu: https://klubjagiellonski.pl/2021/12/05/ekumenizm-nie-moze-konczyc-sie-na-klepaniu-po-plecach-ale-musi-przechodzic-do-powaznej-teologicznej-debaty/ Chodzi o bratanie się wszystkich wiar: św. Jehowy, buddystów i uprawiających jogę, a nawet prawosławnych (przy wielkim kulcie "maryjnym" nie uznają boskości Matki Pana Jezusa, nie ma też u nich Czyśćca). To podsuwa Szatan, aby rozmyć Prawdę wiary katolickiej!

     Prawda jest taka, że tylko Jezus jest jedynym i powszechnym Zbawicielem wszystkich ludzi. Nie ma tej możliwości Mahomet, Budda lub jakiś wybrany przywódca religijny.

     Na koniec zadzwonił brat żony, który wisi na włosku (rozrusznik serca), ale z wiarą nie ma nic wspólnego od 30 lat. Ze swoją połowicą ględzili o Wigilii i Świętach. Właśnie w pierwszy dzień Bożego Narodzenia odwiedzi nas córka ateistka z pieskiem...

    Moja łaska to wielki krzyż...w naszej klatce 3-4 osoby uczestniczą w życiu Kościoła Pana Jezusa na 15 współmieszkańców. "Panie! Zmiłuj się nad nami"...

                                                                                                                                 APeeL