Na Mszy św. porannej trwały rozmyślania, ale uwagę przykuły Słowa Pana Jezusa (z Ewangelii: Mk 3,22-30): "Uczeni w Piśmie, którzy przyszli z Jerozolimy, mówili", że Pan Jezus "przez władcę złych duchów wyrzuca złe duchy".

     Zdziwiło mnie to, że w Ewangelii jest mowa o demonach, a nie usłyszysz o nich w naszej wierze, szczególnie w kazaniach kościelnych. Jest tylko dobro i zło...jak u niewierzących.

     W tej Ewangelii Pan Jezus przekazał ostrzeżenie: "wszystkie grzechy i bluźnierstwa, których by się ludzie dopuścili, będą im odpuszczone. Kto by jednak zbluźnił przeciw Duchowi Świętemu, nigdy nie otrzyma odpuszczenia, lecz winien jest grzechu wiecznego."

     Wszystko odmieniła Eucharystia, która ułożyła się w wywinięty kielich kwiatów, a ja pomyślałem o wczorajszych rozmowach pszczelarzy. Pokój Boży zalał duszę ze słodkim uciskiem w okolicy serca. Tego nikt nie może dać nam na ziemi i tego doznania nie można przekazać.

    Wówczas stajesz się duszą z ciałem jako dodatkiem. Chciałbyś, aby ten stan trwał wiecznie i tak właśnie jest w Królestwie Bożym, gdzie panuje wieczna miłość, dobro, bezpieczeństwo, sprawiedliwość, nie ma seksu...zarazem cudu stworzenia myślą przez Boga Ojca.

    W podziękowaniu pocałowałem wizerunek Ducha Świętego, Pana Jezusa z Eucharystią oraz Boga Ojca. Minęła godzina, a ekstaza trwała dalej. Nie mogę już żyć bez Duchowego Ciała Pana Jezusa...

     Zapytasz o bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu. Najczęściej jest to negowanie Trójcy Świętej. Dam tylko dwa przykłady takich demonicznych napadów...

1. Adam Szostkiewicz blog.polityka.pl Gra w klasy "Biskup pisze do skazanych".

https://szostkiewicz.blog.polityka.pl/2024/01/18/biskup-pisze-do-skazanych/?unapproved=416414&moderation-hash=7d1f7087502506640ecc17c878cca245#co

antyfaszysta napisał tam 18 stycznia 2024 r. 

    "To nie biskup to przebieraniec fałszywiec reprezentujący interesy pasożytniczej organizacji przestępczej oferującej lipny towar za udział we władzy i publicznej kasie oraz wymuszający straszeniem posłuszeństwo. Ohyda…

    Pospolity zwyczajny wuj, którego świeca gaśnie jak każdego z nas, ale tylko nieliczni z masowego oszustwa uczynili biznes i jeszcze regularnie pierdoląc na boku mimo „ślubów czystości”, ale dla nich „grzech” to tyle co splunąć pod nogi…wrogowi."

     Mojego zapytania do prowadzącego blog o moderację nie zamieszczono. Wskazałem na demoniczny trans w jakim pisał antyfaszysta. Ja mam szacunek dla każdego, ateiści nie mają łaski wiary, można powiedzieć, że nie zostali zawołani i wybrani. Dlaczego całe zło świata widzą w wierze Objawionej, a nie wymyślonej?

2. Natomiast na moim wątku www.gazeta.pl Forum Religia "Wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim" pod wpisem z 04.12.2023 19:02 jako apel1943 ZA ŻYJĄCYCH JAKBY BOGA NIE BYŁO pojawił się bluźnierczy komentarz. 

https://forum.gazeta.pl/forum/w,721,138270270,138270270,Wszystko_jest_prawdziwe_w_Kosciele_katolickim_.html?so=2

   Po proteście usunięty tylko częściowo. Tam mim1656awo pisał...miałem cytować, ale zrezygnowałem ze względu na szerzenie bluźnierstw...płynących wprost od Belzebuba. W takim stylu często pisał też prof. Jan Hartman.

     Dodatkowo mim1656awo stwierdził, że: "Nic jak tylko dziękować ci za wpisy, apel1943. Jesteś żywym dowodem istnienia boga: jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbierze"...

    Odpowiedziałem... Proszę Cię nie pisz, że jestem dowodem na istnienie b o g a. Ja daję świadectwo na Istnienie Boga Objawionego, w Trójcy Jedynego.  Nie ma Boga oprócz Jahwe!

     Sam możesz to sprawdzić. Zawołaj w myśli, poproś o znak, ale nie szydź. Nie ma przebaczenia za bluźnierstwa (jakie napisałeś) o Duchu Świętym, ale uczyniłeś to w nieświadomości, skuszony przez Belzebuba.

     Jeżeli szydzisz z Boga Ojca to nie wierzysz także w istnienie tego, który szepcze, co masz napisać, nawet prowadzi twoją rękę. Opętanie intelektualne jest trudno rozpoznać, bo są to ludzie inteligentni.

    A odbieranie rozumu przez Boga? Rozumem nie pojmiesz nadprzyrodzoności. Ty chcesz dotknąć wszystko palcem (niewierny Tomasz). Musisz stać się głupim, aby pojąc Mądrość Bożą.

     Ja wiem, że nie wolno prowadzić takich dyskusji, ale czynię to dla czytających...

                                                                                                                                 APeeL