Zagłada: «całkowite zniszczenie»

     W nocy zeszło do 2:30, ale obudziłem się dokładnie na Mszę świętą o 7:00...wyspany! To było wyraźne działanie Anioła Stróża. Tuż po wstaniu napłynęła tajemnica ostatnich wyborów...

1. Donald Tusk, przeszkolony w przejmowaniu państwa zmówił się z szefami partii startujących w wyborach. To jest niezgodne z przepisami, ponieważ powinni startować jako blok wyborczy.

2. To sprawiło uśpienie głosujących, a zarazem rządzących. Jarosław Kaczyński jako człowiek "starej daty" nie rozumie "gier wojennych", a przed takim działaniem hybrydowym może uchronić tylko Opatrzność Boża!

3. Ktoś zauważył zaszyfrowaną wiadomość w TVP Info...chyba dla "samych swoich", a ja widziałem, że z Donalda Tuska zrobiono świętego...nawet jest taki film kryminalny. Wszystkie mass media na rozkaz nie wypowiedziały nawet jednego słowa prawdy o jego osobie. Nie zmieniła tonu tylko "Gazeta warszawska"...

4. To normalny napad na naszą ojczyznę z rozliczaniem ze wszystkiego, a wystarczą obecne świństwa koalicji tylko z tego czasu (3 miesięcy)! Co dało wyjaśnienie afery Amber Gold w której brał udział jego syn?

5. Najlepiej sytuację zdiagnozował Krzysztof Bosak. "Niechęć do zmian ustrojowych (ryzyko weta!), a zamiast tego szukanie kruczków prawnych oraz naginanie i łamanie ustaw w nadziei, że jakiś sąd i zagranica to przyklepie".

6. Z radia samochodowego popłynęła wiadomość, że otrzymamy bez kłopotów pożyczkę z Unii Europejskiej. Nie zrobiono nic z kupą kamieni, bo okazało się, że głównym był dziadek Donald Tusk. Złudnie chłopina sądzi, że Bóg Ojciec nie zna jego myśli i zamiarów oraz tajnych rozmów...to wszystko będzie rozgłaszane na dachach! Dowodem na to jest ujawniona mi "tajemnica".

     Nie wiem o co ostatecznie chodzi, ale zostaliśmy przejęci przez czerwoną i kolorową zarazę z pełnymi obłudy. Z takimi zadali się wyznawcy Boga Objawionego, którzy będą akceptować: aborcję, "tabletkę po", In vitro oraz bezbożność jako nowoczesność. 

       Jakby na potwierdzenie ze sklepienia kościoła kilkakrotnie wzrok przykuwał fresk z Bogiem Ojcem, a od Ołtarza św. popłyną słowa (Jon 3,1-5.10) o posłaniu Jonasza, aby ostrzegł Niniwę przed zagładą za czterdzieści dni! Mieszkańcy uwierzyli mu, "ogłosili post i oblekli się w wory od największego do najmniejszego." Bóg Ojciec zlitował się nad nimi...

     Psalmista wołał (Ps 25,4-9): "Naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami (..) Daj mi poznać Twoje drogi, Panie (..) Dobry jest Pan i prawy, dlatego wskazuje drogę grzesznikom."

    Św. Paweł ostrzegał (1 Kor 7,29-31), że czas jest krótki, mamy dążyć do prawości, nie żyć tym światem. Wg mnie tych zaleceń nie możne spełnić człowiek bez łaski wiary. Natomiast Pan Jezus powołał pierwszych Apostołów (Ewangelia: Mk 1,14-20).

     Eucharystia ułożyła się w formie laurki z przemianą w zawiniątko dla trudzącego się na Poletku Pana Boga. Tak też będzie, bo zostanę zerwany następnej nocy o 4.00...po dwóch godzinach snu.              Ponownie w kilku błyskach napłynie bezmiar "duchowości zdarzeń" potwierdzających w/w intencję...

1. W TV Trwam trafiłem na film o ludobójstwie banderowców na Ukrainie. Nie przeprosili nigdy za to, a Andrzej Duda odznaczył Żełeńskiego Orderem Orła Białego. Świadectwo okrucieństwa dawały osoby stare, nie mogły mówić z powodu tego, co przeżyły...podpalany dom, ucieczka mieszkańców prosto z pościeli i to z dziećmi na rękach. Otoczono kościół w którym odprawiała się Msza św. w celu zamordowania wszystkich (nawet wykopano dół na zwłoki).

2. W TV Trwam był piękny reportaż o pszczołach w którym pszczelarze mówili o cudzie ich organizacji...matka wydziela unikalny feromon, który wskazuje każdej robotnicy jej ul! Z drugiej strony skażone opryskami nie są wpuszczane przez strażniczki do ula i zabijane. Z powodu naszego działania (nawozy i opryski) giną całe pasieki!

3. W National Geogr. o 20.00 trafiłem na reportaż o WTC z relacją ludzi przebywających w palących się wieżowcach (filmy). 

4. Pokazano działanie KRLD...z zamordowaniem brata Kim Jong Una trucizną VX oraz rosyjskiego oficera Siergieja Skripala Nowiczokiem.

5. Jeszcze Państwo Islamskie, a z drugiej strony nacje nie posiadające ojczyzny: Palestyńczycy, Kurdowie, itd.

      Ogarnij cały świat z zasobami broni masowej zagłady: jądrowej, chemicznej i biologicznej o wielkiej sile niszczycielskiej. Od dawna miejsca naszego zesłania z miłości określam "Obozem Ziemie" i dopiero w tym momencie zrozumiałem prawdę!

                                                                                                                                   APeeL

 

 

Aktualnie przepisano...

16.03.1998(p) ZA DRĘCZONYCH AŻ DO SKONANIA...

     Zerwałem się wcześniej, ponieważ dzisiaj pracuję sam (kolega jest na kursie), ale przybędzie około południa...nie poinformował, że przesunął dzień szkolenia.

      W biegu posiłek, a żona protestuje, że nie będę mógł przystąpić do Eucharystii, ale ja nie czuję tego, przecież nie objadam się specjalnie, ale z powodu potrzeby. Pan zna nasze serca i dyskusja tutaj nie jest potrzebna. Ktoś ustalił, że trzeba być na czczo, a to jest miłe, gdy po dniu postu trafiam na Mszę świętą! Po latach dowiem się, że Eucharystia to Ciało Duchowe Pana Jezusa!

     Dlatego biegłem do Domu Pana, a serce płakało z powodu bólu rozłąki z Ojcem Najświętszym. Jak ci to opisać? Do czego porównać? Możesz ujrzeć to na dzieciątku szukającym ojca ziemskiego, który oddalił się.

     Cały czas przepraszałem za wszystko wołając: "Ojcze! Tato! Tatusiu!" Nie przeżyłem wygnania ziemskiego - nie znam tego cierpienia (Syberia, Kazachstan, obozy pracy oraz obozy hitlerowskie), ale moja rozłąka jest duchowa!

     Popłyną czytania w których psalmista zawołał: "Dusza moja pragnie Ciebie, Boże". W Księdze Królewskiej będzie opisana wyprawa (2 Krl 5,1-15a) króla Natana do proroka w sprawie jego uzdrowienia z trądu, co się stanie. Natomiast Pan Jezus wskazał (w Ewangelii: Łk 4,24-30), że żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie.

    Po Eucharystii popłynie pieśń: "Grzechy ludzkie wyście to zrobiły Pana mojego okrutnie zabiły". Z płaczem wołałem: "To ja - przez tyle lat - zabijałem Ciebie, Jezu! Przepraszam...przepraszam, przepraszam, przepraszam". Jeszcze podczas wychodzenia z kościoła łzy płynęły z oczu przy słowach pieśni, że Pan Jezus nie miał odpocznienia aż do śmierci.

     Od 7:00 do 15.00 trwało przyjmowanie pacjentów z bałaganem i kłótniami. Wracałem do domu z płaczem. Zrozumiałem, że to cierpienie było dopuszczone przez Dobrego Boga w intencji tego dnia...z Mszą świętą i Eucharystią. 

       Wzrok zatrzymała korona cierniowa na głowie Zbawiciela (figurka), a w tym czasie przepłyną informacje o cierpieniach ludzkich...Holokaust, ofiary budujących bezbożny raj na ziemi, wojny na całym świecie i to bratobójcze, nieuleczalnie chorzy potrzebujący opieki aż do śmierci. Przypomina się babuszka z niewydolnością nerek, której syn życzył, aby zdechła!

    W ręku znalazł się artykuł Rafała Bielika ("Tina" Człowiek, wina, motyw): "Nikt nie zdołał ocalić staruszki przed zwyrodniałym synem"...dennym alkoholikiem, który pił denaturat, a nawet płyn do płukania baniek po mleku. Pijany bił matkę i groził jej śmiercią, a ona wstydziła się opowiadać o tym. Często uciekała do sąsiadów przed szalejącym synem.

                                             Chatka zamordowanej

    Ponieważ nie zgłosiła się do sądu z synem zaczęto jej poszukiwać...ciało znaleziono w krzakach. Zamordował ją w dniu pobrania emerytury. Nie chciała dać mu pieniędzy przeznaczonych na życie i raty za telewizor. Ilu tak postępuje także w stosunku do Pana Jezusa, Boga Ojca i Ducha Świętego.

      Przepłynął cały świat z udręczoną ludzkością...na samym końcu jest moja osoba. To jest zarazem współcierpienie ze Zbawicielem wciąż krzyżowanym przez ludzkość! Skulony odmówiłem moją modlitwę przebłagalną, a w tym czasie nic dla mnie nie istniało oprócz miłosnej rozłąki z Bogiem Ojcem.

                                                                                                                            APeeL