Tuż przed powrotem z "Obozu Ziemia" do Ojczyzny Niebieskiej - prowadzę życie nocne. Pejoratywnie kojarzy się to z hulankami, hazardem...ogólnie z menelstwem. Teraz odrabiam to wszystko pracując na Poletku Pana Boga...lubię ciszę oraz pomoc Ducha Świętego w odczytach intencji modlitewnych. Trudniej jest rano, bo Mszą św. poranną rozpoczynam dzień w łączności z Panem Jezusem.

                                                          Jezus Chrystus

    Wielu chciałaby prowadzić takie życie, odpokutować zło, ale sami z siebie nie możemy tego czynić, ponieważ wymaga to zawołania lub wybrania przez Boga Ojca. Pan może wskazać każdego, kogo zechce, a zarazem nie zamyka drogi do tej łaski, ale marna garstka pragnie dóbr duchowych!

      Zarazem zapomina się o Przeciwniku Boga z trzema ładunkami jądrowymi: władzą, posiadaniem oraz wszelkimi przyjemnościami dla ciała, których symbolem jest seks! Nawet na ten temat zabrał głos...papież Franciszek, który stwierdził, że seks jest łaską Boga. U zwierząt pobudzenie seksualne jest wykorzystywane tylko do prokreacji, a nie dla chwilowej przyjemności, która w rezultacie rozczarowuje, ponieważ wyższą wartością jest czystość!

      Wcześniej zalecał błogosławienie homoseksualistów (w sensie ludzi, braci). Rodzi się pytanie: czy mamy błogosławić podobnie: znęcających się nad dziećmi, bijących żony, płatnych ,morderców oraz terrorystów z Państwa Islamskiego? Szkoda, że nie zalecił, abyśmy zapragnęli zostania świętymi!

     Uczeni koreańscy przebadali ofiary nocnego trybu życia i stwierdzili, że jest bardzo szkodliwe, bo praca naszego zegara biologicznego jest zakłócona. W efekcie podupadasz na zdrowiu i jesteś narażony na choroby przewlekłe. 

                                                                       Zegar biologiczny

                                                                        Zapytaj - Onet. Czy nocny tryb życia...                                                           

     To nie dla mnie, bo ważniejsze jest zdrowie duchowe...wchodzących tutaj niby przypadkowo, bo "tak się otworzyło"! Kto i kiedy życzył Ci zdrowia duchowego czyli zostania świętym? Zacznij odkrywać świat nadprzyrodzony, a zobaczysz, co warci są "królowie" ziemscy? Dzisiaj biorący udział w aferze Amber Gold - po dokonanym puczu - przesłuchują kogo się da. Mają przewagę w Sejmie RP...mogą nawet przegłosować, że Roman Giertych jest koniem!

                                                                    Amber Gold

                                                                    Forbes Amber Gold wycofuje się z inwestycji

    Bardzo przeżywam przykrość jak spotkała na starość Magdę Gessler z powodu spotkania z handlarzem ruską gorzałką, Januszem Palikotem. Napiszę do niej pocieszenie, ponieważ otrzymała znak od Boga. Tak też było ze mną. Trzeba nieraz upaść, aby się przebudzić...

     Zarazem przepłynęło wiele wydarzeń z tego świata, a nawet ostrzeżenie Boga Ojca (Iz 1, 10.16-20) wobec Sodomy i Gomory. "Usuńcie zło uczynków waszych sprzed moich oczu! Przestańcie czynić zło! (..) Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją (..) Ale jeśli się zatniecie w oporze, miecz was wytępi." Nie posłuchali, a tu trzeba paść na kolana...

                                                 Medziugorie

     Dzisiaj w czytaniu będzie opisana klęska króla Saula i syna Jonatana w walce z Filistynami (2 Sm 1,1-4.11-12.19.23-27), a w sercu pojawi się "Cud nad Wisłą", który dotychczas korci odwetem nowego Faraona (Putina) do wojny ze wszystkimi.

    Natomiast w Ewangelii: Mk 3,20-21 padnie podejrzenie, że Pan Jezus odszedł od zmysłów. Tak też jest ze mną wg uczonych w pisaniu kolegów psychiatrów. Nie zachowałem czujności w bronieniu krzyża z przekazaniem świadectwa wiary ("rzuciłem perły przed świnie")...na rozkaz wyczytali, że "mowa Nieba" to słyszenie głosów.

     Głusi na nadprzyrodzoność wynajdują choroby u wezwanych przez Boga. Zaraz ktoś powie: skromny to ty nie jesteś, ale można uznać samego siebie ekspertem w strzyżeniu piesków i kotków, ale nie wolno pochwalić się wymodlonym pragnieniem życia wiecznego. Każdy wie o co chodzi w uśpionej czujności, co przydarzyło się nawet POlakom w knajpie Sowa&Przyjaciele.

     Na zakończenie prosi się przekazanie uśpionym w czujności Słowo Boga o demonach (Przekaz do Żywego Płomienia z 26 grudnia 2023r. nr 1322)...

     "Demony mówią do was, wy je słyszycie, tak samo jak słyszy się Głos Boży, przez serce duszy. Każda zła myśl wiodąca do grzechu to jego demoniczna inspiracja. (..) Zawsze, gdy robicie coś dobrego, a nawet modlicie się, on was rozprasza, zniechęca, odstrasza, robi wszystko co zdoła, aby uniemożliwić wam trwanie w dobrym, zepsuć wam waszą modlitwę, post i wszelkie umartwiania się. (..) Demony nie działają bez przerwy, działają falami, impulsami. Nigdy nie działa jeden demon, zazwyczaj zmieniają się i uzupełniają."

     Sam zobacz jak zostałem poprowadzony, bo wszystko zaczęło się od codziennych głupstw, a zakończyło śmiertelnym bojem o nasze dusze.

                                                                                                                              APeeL