W naszej objawionej, a nie zmyślonej wierze...Bóg Ojciec odkrył wszystko - nawet jak wygląda! Pan Jezus powiedział o tym wcześniej swoim Apostołom...wskazując na siebie. W Królestwie Bożym nie ma starości, ponieważ dusze są wieczne.

     Nie czas na pisanie o tym jak jest w naszej Prawdziwej Ojczyźnie, gdzie nie ma ras, pokręconych języków oraz cierpień, które spotykają nas każdego dnia. Może ktoś zbierze od ludzi na "chybił-trafił" z całego świata, to co trapiło ich danego dnia?

      Na Mszy św. o 7.00 trafiłem na chór kościelny i patrzyłem na wiernych z góry. W tym czasie Bóg Ojciec (Pwt 18,15-20) mówił przysłaniu proroka, który będzie mówił "włożone w jego usta" słowa, co rozumiem, ponieważ sam tak czynię: zapraszając od Boga na codzienną Mszę św. oraz dając różne zalecenia wynikające z rozmów np. "proszę żyć tylko danym dniem, a nie spokojną starością".

     Często pytam prowokacyjnie: jaki jest cel naszego życica i gdzie pan/pani trafi tuż po śmierci? Zarazem ostrzegam: nie wytłumaczy się, że nie wiedział/a...przecież ci powiedział! Jakby na tę chwilkę psalmista zawołał (Ps 95,1-2.6-9): "Słysząc głos Pana serc nie zatwardzajcie."

     Tutaj jest wielki problem, ponieważ koledzy-psychiatrzy (obowiązkowo ateiści) traktują takie słowa jako "słyszenie głosów"...nic nie da tłumaczenie, że chodzi o duszę, której też nie uznają. Tak stajesz się głupim. Zdziwią się później: "och! to tak jest! przecież mówił o tym!". A dzisiaj Stwórca stwierdza, że tacy "doświadczali Mnie, choć widzieli moje dzieła”...

      Św. Paweł wskazał na (1 Kor 7,32-35): zabiegających "o sprawy świata" oraz troszczących się "o sprawy Pana". Uśmiechnąłem się przy słowach, że mężatki pragną przypodobać się mężowi. Taka jest moja żona, która ma dobre serce, a nawet za dobre, bo traktuje mnie jak swoje dziecko (w obdarowywaniu). Tak rozpoczął się odczyt intencji modlitewnej tego dnia.

     To było ważne, ponieważ tuż przed wyjściem na "Orlik", gdzie - towarzysząc w ruchu grającym w piłkę nożną - modlę się (1.5 godz.). Zobacz bezmiar znaków podanych w kwadrans...

1. W ręku znajdzie się wizerunek "Bóg Ojciec, Twój Tata", gdzie wzrok zatrzymają słowa o miłości do nas, Jego dzieci...

                                                                                       Bóg Ojciec

                                Słowa Boga Ojca

2. W tym czasie wzrok przykuł poniższy obraz (Pana Jezusa błogosławiącego dzieci).

                                                                                      Pan Jezus z dziecmi

3. W telewizji dwa razy trafię na dzieci: wielką orkiestrę grających na skrzypcach oraz spotkanie biskupa z dziećmi.

4. W ulotce będzie prośba Fundacji ORO o wsparcie w obronie prawa dzieci przed narodzeniem do życia.

     To wystarczyło do odczytania intencji tego dnia z odmówieniem mojej modlitwy ze współcierpieniem z Panem Jezusem. Prawie płakałem podczas obnażenie Zbawiciela w obecności Matki Bożej oraz umierania w opuszczeniu na krzyżu (braku poczucia Obecności Boga Ojca.

      Rozumie to każde małe dziecko, a ja w takim momencie...

                                                                                                                          APeeL