Uroczystość Świętego Józefa

   Rano padłem na kolana z płaczem i dziękczynieniem Bogu Ojcu za wszystko. W tym czasie wzrok zatrzymała wielka Monstrancja trzymana przez o. Boshoforę z jego słowami: „Uzdrawiam mocą Jezusa”. My uzdrowienie odnosimy do ciała fizycznego (znam to z pracy lekarza) i rozumiemy jako bezpośrednie działanie Pana Jezusa w każdym przypadku.

   Zobacz jaką pomoc otrzymałem po takiej prośbie. Od lat biorę lek nasercowy (dobra tolerancja). Przestraszyłem się, ponieważ stwierdziłem u siebie napady TIA (zaburzenie krążenia mózgowego). Nie chodzi o chorobę i śmierć, ale o to, że nie mógłbym opracowywać zaległych zapisków dziennika duchowego. W napadach pojawiała się nagła słabość, zawrót głowy oraz drętwienie lewej ręki i stopy.    

      Po 10 latach przeczytałem ulotkę, gdzie te objawy były wymienione w działaniu ubocznym leku. Prawdopodobnie zmniejszyła się tolerancja na dawkę. Muszę brać go na noc, bo obniża ciśnienie, a mam normalne. Ta pomoc sprawiła wielką radość.

    Tak też było z pacjentką, która trafiła do mnie z objawami zawału serca i rozpoczynającym się wstrząsem. Z nieba napłynęło rozpoznanie: ostry zator tętnicy płucnej. Umarłaby, gdybym napisał, że ma zawał serca, ponieważ pilne było podanie leku przeciwkrzepliwego.

     Wczoraj w TV Trwam trafiłem na program "Rozmowy niedokończone", gdzie bredził o wierze katolickiej prof. Grzegorz Karwisz z UMK w Toruniu. Chłopina jest zafascynowany wiedzą ("wie wszystko o niczym") i uwierzył w swoje posłannictwo duchowe, a szerzy herezje w których pomaga mu Belzebub. Tylko taki może trafić do TV Trwam i radia Maryja na spotkanie: "Bóg jest. Wiara i rozum - rywale czy sprzymierzeńcy"...

     Profesor jako „uczony” zrobił miks mocy i wiary z jego „przemyśleniami” w ramach oszukania przez Mefistofelesa, upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji (opętanie intelektualne)...jak u prof. Jana Hartmana oraz matki Joanny od demonów, prof. Joanny Senyszyn. Stąd ględzenie o kosmosie, gwiazdozbiorach i budowie atomu.

                                                     Zamieszanie w głowie

                                                                         Rycina z "Pulsu" - bez zezwolenia

     Sam zobacz...

1. Dokładnie określił czas Wielkiego Wybuchu z wyjaśnieniem naszego powstania...wielki wybuch wisi, właśnie w powietrzu.

2. Poprzez ewolucję staliśmy się ludźmi. Mówił o kodach genetycznych, ale nasz sięga  Adama i Ewy, natomiast małpy mają swój ciąg. Bliższe nam są świnie...

3. Po przejściu ewolucji człowiek otrzymał duszę, a jest odwrotnie, bo stworzona dusza "za karę" otrzymała ciało fizyczne i trafiła "na swoje" (nie podobało się Królestwo Boże (wróci po naprawie, jak syn marnotrawny). To zesłanie z Miłości Boga Ojca, bo znamy tylko obozy i Syberię...od Szatana.

4.  Sprawa naszej mądrości (głupstwa u Boga Ojca). Przy pomocy rozumu mamy ujrzeć cud stworzenia wszystkiego, a to wskazuje Stwórcę.

     Profesor swoją mądrość będzie teraz głosił na całym świecie (YouTube), gdzie zablokowana jest możliwość przekazywania komentarzy. Zobacz pomoc sił ciemności!

                                                                        Zamęt w głowie

                                                                        Rycina z "Pulsu" - bez zezwolenia

     Na Mszy św. wieczornej klęczałem z pokorą rozmyślając o św. Józefie, który pomaga mi we wszystkich sytuacjach technicznych. Poproś, a dowiesz się, że istnieje. To będzie wyraz twojej wiary, że wszystko jest prawdziwe w naszej wierze. Eucharystię trzymałem w ustach jak największy dar...tak chciałbym umrzeć.

    Ponieważ znałem już intencję przepływały obrazy tych, za których poświęcę ten dzień oraz 1.5 - godzinną modlitwę. Wymienię tylko garstkę...

1. W mass-mediach podają, że papież Franciszek, nie wierzy w istnienie diabła. To zarazem wyklucza istnienie Boga Ojca, a ja wiem, że wszystko jest prawdziwe w wierze katolickiej (wątek www.gazeta.pl Forum Religia).

2. Racjonaliści w walonkach wchodzą na teren wiary objawionej (katolickiej)...kompromitując się całkowicie. Wiara jest łaską Boga Ojca, rozum tutaj nieprzydatny. Każdy może przeczytać listy św. Piotra...rybaka! Co na to przewodnik stada baranków w Rzeczpospolitej Ludowej? 

    Zobacz jak żartują ze mnie w skradzionym „Instruktażu dotyczącym Woli Boga Ojca” (www.racjonalista.pl). Nie możesz się u nich zarejestrować, bo musisz mieć papiery, że nie należysz do ciemnogrodzian.

3. Przepłynęły też wszystkie wierzenia chrześcijańskie oderwane od następcy św. Piotra (Kalwin i Luter jako reformatorzy)...nie ma u nich liturgii z Eucharystią.

4. Św. Jehowy udają wierzących, ale Pan Jezus jest u nich człowiekiem, nie ma Ducha Św. oraz całej prawdy wiary katolickiej. Mówią o Szatanie, ale nie widzą, że ​ich właśnie oszukał (nie mamy duszy, a Raj będzie na ziemi...tylko dla nich).

5. W prawosławiu, mimo kultu Matki Bożej nie uznają Czyśćca.

    Ogarnij cały świat materialistów, globalistów, bożków-kimoli, antyklerykałów, heretyków i szyderców. Grasują wszędzie, dyskutują na forach między sobą z przekazem dla ludzkości. Podczas odmawiania mojej modlitwy przebłagalnej ból duchowy zalewał serce, a łzy cisnęły się do oczu. Wiele zawołań z mojej modlitwy przebłagalnej powtarzałem 10-krotnie.

    Proszę Cię nie dywaguj na temat wiary katolickiej, bo zaplączesz się w zasieci zastawionej przez Przeciwnika Boga Ojca...upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji gubiącego nasze dusze.

                                                                                                               APeeL

Ps. Ryciny bez zezwolenia, ponieważ obecnie prawo stosujemy wg naszego widzimisię (Donald Tusk).