Nie mogłem spać, bo w ramach wczorajszej intencji byłem dalej próbowany (kuszony). Jakoś przetrwałem, a przed przebudzeniem „ujrzałem” napis: W I A R Y G O D N O Ś Ć.

    Już wiedziałem, że sen dotyczy dzisiejszej intencji modlitewnej. Sam zobacz tracących wiarygodność:

1. Prezydent Andrzej Duda, który został wyniesiony przez Boga Ojca...teraz chce podobać się córce generała Jaruzelskiego. Dlaczego nie zawołał do Ducha Świętego? Wówczas ujrzałby ofiary „ruskich” zbrodniarzy. Przecież pośmiertnie odznaczamy i możemy degradować. Nie można podobać się Bogu myśląc o swojej reelekcji.

2. Premier Beata Szydło poszła - w ślady matki HGW - zwabiona malowanymi papierkami. Zmarnowała uznanie, które zdobyła wspomaganiem biednych rodzin i odwróciła uwagę od „tłustych kotów”...mafiozów rozbierających naszą ojczyznę.

3. Prezio Bronek z Ruskiej Budy oraz Donald mniejszy mają nadzieję na chwalebny powrót. To wyznawcy bożka o nazwie: władza! Teraz dzielne reprezentuje ich prezydent Gdańska...pełen zatroskania o los poddanych, który ciągnął samolot o nazwie „Lipa”.

    Wszystkie afery za rządów Pełnych Obłudy były wynikiem ducha bezbożności i to trwa dotychczas w sercach zdemolowanych moralnie „władców” wszelkiej maści, co ujrzałem w Nierządzie Lekarskim pobłogosławionym przez katolików: dr. Ewuś i prezia Bronka ze słuchawkami na szyi.

   Dalej rządzi Grupa Trzymająca Władzę. Wszystkie samorządy powinny być skasowane, bo rozmywają odpowiedzialność władzy...wciąż ludowej. „Koń jaki jest, każdy widzi” i nic nie da głupie puszenie się Grzesia Schetyny z jego wyskokami jak „filip (zając) z konopi”...

4. Papież Franciszek z arcybiskupami w Watykanie zaczyna „reformę” Świętego Kościoła Katolickiego („Polonia Christiana” marzec-kwiecień 2018):

- zamierza się udzielać Komunię Świętą rozwodnikom żyjącym w nowych związkach

- w niektórych przypadkach można uznać sztuczną antykoncepcję jako godną

- czyny homoseksualne nie zawsze stanowią grzech ciężki z próbą - w szczególnych przypadkach - homopary będą mogły liczyć na wsparcie biskupów

- Watykan kokietuje komunistyczny reżim w Chinach, gdzie Partia przydziela biskupom diecezje. Tak było i u nas, a wszystko trwa z rozpędu...

- najwyższe papieskie odznaczenie dla świeckich („medal od papieża”) otrzymała holenderska minister Lilianne Ploumen promująca aborcję i homoseksualizm…

- kryzys powołań ma rozwiązać pomysł wyświecania żonatych mężczyzn oraz kapłaństwo kobiet oraz ceremoniarze pogrzebowi…

   W tym czasie Kościół Święty ma dokonać rewolucji kulturalnej (kapłanów mają szkolić różni specjaliści...nawet wyznawcy islamu), zająć się ociepleniem klimatu i ochroną przyrody oraz pomocą potrzebującym, zwłaszcza imigrantom.

    Pochyli się też nad zrównoważonym rozwojem ludzkości (regulacją urodzin). W tym czasie bracia islamiści będą rozmnażać się - wg spotu hrabiego Kostka, byłego Ministra Chorób za 3 miliony złotych - jak króliki.

5. Robert Biedroń w dzisiejszym programie "Jeden na Jeden” www.tvn.24.pl „idzie” na prezydenta RP...szczególnie nie podobają mu się katecheci, bo nie potrafią przekazać odpowiedniej wiedzy seksualnej. Może wreszcie pokaże się ze swoją „żoną”...

6. Chorzy na władzę w samorządach...to straszna i nieuleczalna choroba psychiczna!

7. W tym zestawie jestem ja, bo straciłem czystość i z moją łaską wiary (mistyka eucharystyczna) - z powodu braku spowiednika - przyjąłem Ciało Pana Jezusa...aż „spojrzała” z obrazu moja obecna opiekunka św. s. Faustyna!

   Na spacerze i w drodze na Mszę św. wieczorną odmówiłem moją modlitwę, a w dzisiejszych czytaniach (Dz8, 1b-8) wspomniano o prześladowaniu wyznawców Kościoła w Jerozolimie...po męczeńskiej śmierci Szczepana. W tym czasie Szaweł niszczył Kościół, wtrącał do więzienia porwanych mężczyzn i kobiety.

   Z kościoła zabrałem wielki album o Janie Pawle II ze spotkań na całym świecie. To był godny i prawdziwy następca Apostoła Piotra...wierny do końca. Piszę to, a dreszcz prawdy przepływa przez całe ciało…

                                                                                                                                 ApeeL