Środa Popielcowa

    Zobacz, co napisał prorok Joel, a dzisiaj jego zalecenia płyną od Ołtarza Św. (Jl2, 12-18); „Nawróćcie się do Pana, Boga waszego! /../ Może znów się zlituje /../ Między przedsionkiem a ołtarzem niechaj płaczą kapłani, słudzy Pańscy!”

   Teraz, gdy to zapisuję łzy cisną się do oczu, bo jest tam zalecenie zebrania - w tym starców, dzieci i niemowląt - z wołaniem do Boga, aby „poganie nie zapanowali nad nami”. Ponadto dobrze jest takim żyć w zbytkach, a teraz, gdy to przepisuję padają słowa o aferach i zbytku. Nawet wówczas zawołałem: „Ojcze miej miłosierdzie nad nimi”...

   Dziwne, bo trafiłem na resztkę zapisu (16.12.1993); za żyjących w zbytku. To są refleksje dotyczące rządzących pogan, którzy poszerzają swoją wolność, a ograniczają „tym, co nie z nami”. Ja czuję się jak w obozie bez drutów („fałszywy szpieg”).

   Szkoda mi wysiłku zniewolonych Polaków, którzy patrzą na mnie pełni zdziwienia...tym bardziej, że codziennie uczestniczę w Mszy Św. („kamufluję się”).

   Naszym celem jest Ojczyzna Prawdziwa...ziemska też jest ważna, ale nie w sensie „Ojczyzna Matka”, bo tak głosili bolszewicy; ojczyzna jest naszym najwyższym i ostatecznym celem. Tak właśnie jest w obłąkaniu ideami fiks (po naszemu bzikiem), które podsuwał Przeciwnik Boga, aby uszczęśliwiać ludzkość...nawet pomagał takim w dojściu do władzy (Stalin, Hitler).

   Bardzo boleję, że rodacy – w obliczu śmiertelnego zagrożenia – nie łączą się, ale cieszą, że żółta zaraza przypadła na czas rządów PiS-u. To normalna głupota polityczna z brakiem błogosławieństwa Bożego, a właściwie nieuleczalną chorobą na władzę.

   Na to św. Paweł Apostoł powtarza za prorokiem; „W imię Chrystusa prosimy: pojednajcie się z Bogiem!” Natomiast Pan Jezus wskazał, aby wszystkie uczynki wykonywać nie dla własnej chwały (post, modlitwa, jałmużna, itd.)...niech ręka lewa, co czyni prawa.

   Dzisiaj zostaliśmy posypani popiołem, a Eucharystia sprawiła moją duchową przemianą z pragnieniem dawania świadectwa wiary. Ze sterty książek „wyjęła się” „Bitwa o Polskę”, patrzy też reklama książki Donalda mniejszego „Szczerze”, a powinno być „Szczerzę” (zęby).

   Podczas mojej godzinnej modlitwy napływały osoby różnych przywódców (w tym Kim Jong Una) oraz polityków; Janusza Palikota i Lech Wałęsy, który zaczyna coraz częściej myśleć o śmierci i swoim pochówku. Nie chce być zjedzony przez robaki, chce być spalony z rozsypaniem prochów w Bałtyku, ale to jest niezgodne z naszym prawem i nauczaniem Kościoła. 

   W sercu pojawili się też kandydaci w obecnych wyborach na prezydenta RP. Kandydatka Małgorzata Kidawa - Błońska (62 lata) zniesie 500+ obrażające pracujących, a nauczanie religii przeniesie do kruchty. 

  Wróciła wczorajsza rozmowa dziennikarza TVN24 z Radosławem Sikorskim, który został zdemolowany w poglądach. Nawet redaktor dziwił się, że wskazuje na poparcie MK-B przez Donalda Tuska ("pocałunek śmierci"). Ja zawsze uważałem, że powinien być szefem naszego Związku Piłki Nożnej.

   W nocy przyśnił się Robert Biedroń z urazem lewej ręki, która była gorąca (złamanie z zakażonym krwiakiem). Zaleciłem, aby zrezygnował z dalekiej podróży, bo może wszystkim narobić kłopotu. To był sen symboliczny, ale po jego wygraniu wyborów zamiast procesji ku czci Boga Prawdziwego będą Parady Grzeszności.

   Zarazem napłynęła refleksja dotycząca badania kandydatów w wyborach na prezydenta. Zwykła sprzątaczka musi mieć zaświadczenie o stanie zdrowia, nie wspominam o kucharce i kierowcy zawodowym, itd.

    W takim badaniu bardzo ważny jest wywiad z kandydatami, bo każdy z nas ma dziwne zainteresowania, nadmierne upodobanie do czegoś lub obsesję na jakimś punkcie. Przecież taki prezydent wszystkich Polaków może być nosicielem wielu groźnych chorób;

- wirusowych HIV, WZW (z typami A, B, C, D.)  HPV, mononukleoza zakaźna…test na SARS-CoV-2 jest obowiązkowy i powinien być wykonany na koszt kandydatów (w świetle kamer)

- bakteryjnych, grzybiczych, pasożytniczych, nie wspominam o tropikalnych.

   Nawet nie wspominam o różnych wadach genetycznych, nałogach z tatuowaniem włącznie. Oprócz dokładnego badania fizycznego (wykluczenia miażdży i nowotworów) nieodzowne jest badanie psychiatryczne.

   To już zahacza o politykę, ponieważ można wyeliminować przeciwników rozpoznając zaocznie schizofrenię bezobjawową...z zaleceniem leczenie i kontroli po wyborach. W tej dziedzinie mam doświadczenie i jako lekarz mogę być doradcą…

                                                                                                                              APeeL

 

 

Aktualnie przepisane...

30.07.2008(ś) ZA TYCH, NA KTÓRYCH ŻYCIE CZYHAJĄ

   Jeremiasz wołał w wielkim smutku; „Biada mi matko moja, żeś mnie porodziła, męża skargi i niezgody dla całego kraju /../”. Jakże bliskie temu prorokowi jest moje serce, a jego słowa pasują do mojej obecnej sytuacji. Na tym tle radują słowa psalmu o Bogu, który jest ucieczką w dniu mojego ucisku;

„Od nieprzyjaciół moich wyzwól mnie, mój Boże,

Broń mnie od tych, co na mnie powstają.

Wybaw mnie od złoczyńców i od mężów krwawych.

Bo oto czyhają na moje życie, spiskują przeciw mnie mocarze

/.../ bez mojej winy tu biegną, by mnie napastować/../”.

    Nie mogłem opuścić kościoła, łzy zalewały oczy, a w sercu trwał straszliwy ból. Wołałem do oddalonej figury Matki Niepokalanej; „Św. Michale Archaniele uchroń!...otocz opieka żonę, która wiele wycierpiała przeze mnie! Duchu Święty daj Światło czyhającym na mnie…niech przejrzą! Matko Najświętsza przyjmij to cierpienie.

Ojcze, do Ciebie wołam, Tato do Ciebie…to ja, Twoje dzieciątko, cały Twój…

Ty, Ty, tylko Ty…przyjmij Ojcze moje łzy

Jezu! Jezu!! Dziękuję Ci za łaskę Twojego krzyża, za jego słodycz.

Nie opuszczaj mnie. Jezu nie opuszczaj mnie!”

    Przepłynęły ofiary podstępnych działań;

- "patrzył" obraz Jana Pawła II w objęciach Matki Zbawiciela

- dziennikarz śledczy szukający zleceniodawców śmierci Jerzego Popiełuszki…został skazany na więzienie, próbował popełnić samobójstwo w kościele Stanisława Kostki w W-wie, gdzie przebywał ten męczennik za wiarę

- sam ks. Jerzy Popiełuszko

- męczennicy i święci...

- "patrzył" witraż z kard. Stefanem Wyszyńskim i jego uwięzienie („Zapiski więzienne”)...

    Nie znałem tej intencji i nie wiedziałem, że będzie tak poważna. Nagle ujrzałem potworną moc ziemskich oskarżycieli, naprawdę przestraszyłem się cicho-ciemnych, którzy zamiast chronić moją ojczyznę mogą wkroczyć nad ranem, wszystko przewrócić do góry nogami, zabrać święte zapiski (jak je odzyskasz?), zablokować twoje konta w bankach, oskarżyć cię, postawić przed prokuratorem i „niezawisłym” sądem…doprowadzić do śmiertelnej rozpaczy. Te odczucia, w ramach intencji dał mi Pan.

    Późnym wieczorem napłynie dalsza „duchowość zdarzeń”;

- „Stop Reporter”…relacja o handlarzach tabletkami powodującymi poronienia (zabijanie poczętych dzieci )

- matka zaginęła w obozie pracy, a smutne dzieci apelują o pomoc

- próbowano porwać dziewczynę z przystanku

- „Planeta” z relacją; „Diabeł przybył na koniu”. Sudan z rządem w Chartumie prowadzi akcję „spalonej ziemi”. Wsie i miejscowości bombardują helikoptery, a sprzymierzeni z rządem palą wszystko i zabijają mieszkańców (ludobójstwo). Spalone domy, trupy dzieci, wyłupione oczy, obcięte uszy.

    Popłakałem się razem z kobietą, która w rozdzierającej rozpaczy krzyczała; „nic nie mam, nic nie mam, nic nie mam”. To dzieje się na oczach świata. Amerykański reporter – z narażeniem życia – wszystko udokumentował, ale nigdzie nie chciano tego ujawnić!

         Pan Bóg to wszystko widzi…                                                                  APeeL

 

 

17.10.2002(c) ZA OFIARY NAGŁEGO ZAMĘTU

    Dzisiaj, gdy przepisuję ten dzień (29 stycznia 2020 roku) na świecie trwa prawdziwy zamęt spowodowany pandemią (wirus wydostał się w Chinach z laboratorium broni biologicznej). 

    Eucharystia powaliła mnie w duszy, a w przychodni trafiłem na wielki zamęt (praca trwała od 7:00 do 14:30).  Nic nie zapowiadało tej udręki, a wezwano jeszcze na dwie wizyty. To był jednak zorganizowany atak Szatana za moje wołania do Boga Ojca. Nawet pierwszy pacjent miał nazwisko Szatan!

    Znosiłem wszystko wzmocniony przez Pana! Każdemu dawałem, to co mu się należało, w tym zlecenia na przewozy karetkę...nawet oprowadzałem starszych ludzi. Na własnych nogach przybyła do mnie ciężko chora 82-latka. Pomogłem też kierowcy zawodowemu, dając zwolnienie. Dodatkowo przybywali pracownicy firm farmaceutycznych.

    Cały dzień trwał zamęt w Sejmie RP chyba upadnie rząd! Oby tak się stało. Teraz pragnę modlitwy, ale nie znam intencji. W tym czasie zapaliłem lampkę przy figurze Matki Bożej Niepokalanej. Dwa razy popłynie koronka do Miłosierdzia Bożego. 

   Jeszcze następnego dnia łzy będą zalewały oczy, ponieważ wrócą ofiary zamętu; na Filipinach, 16-letni desperat wyrzucony ze szkoły oraz okupujący miejsca publiczne przestępcy różnych organizacji terrorystycznych. Piszę to, a w TVN24 płyną obrazy zabitych w Moskwie (bomba pod samochodem)...to cierpienie nie ma końca. Właśnie w Strasburgu podpalają samochody.

   Dzisiaj te wydarzenia są bardzo małe (29.01.2020), ponieważ świat stoi na granicy unicestwienia (wojna atomowa). Jednak w czasie edycji tej intencji (26.02.2020) przeważa żółta zaraza dająca pandemię ze zgonami chorych z zamętem i zrozumiałą paniką…

                                                                                                                                      APeeL