Boże Ciało

    Dzisiaj jest wielkie święto naszej wiary, a wiedz, że nie ma Boga oprócz Jahwe („Jam Jest”), który się objawił, a nie został wymyślony. Deus Abba na drogę powrotu z zesłania dał nam Chleb Życia dla duszy. Nawet w kościołach „zreformowanych” nie ma tego Cudu Ostatniego.

    Człowiek nieświadomy powie, że „każdy w coś wierzy”, a ja na to odpowiadam, że wierzę w Boga Ojca, który „Był, Jest i Będzie”. Właśnie w TVN Style płyną obrazy ze świątyni buddyjskiej w Korei Południowej („Patent na Podróż” Artura Kota) z kłaniającymi się zmarłemu dawno człowiekowi.

   Od rana Zły kusił mnie opracowywaniem zapisów (nawet dobrze szło) i sugerował w mojej osobie, że; „nie muszę być na procesji, przecież cały czas mam kult Pana Jezusa Eucharystycznego”. Zobacz jak demon demoluje serca i umysły ludzi nieświadomych jego istnienia lub szydzących z ciemnogrodzian.

    Pojechałem na procesję Bożego Ciała i trafiłem na spóźnioną Mszy św. o 10.15. Z natchnienia Bożego w Eucharystii zjednałem się z Panem Jezusem. Po czasie napłynie, aby po procesji wrócić na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z późniejszą Mszą św.! Sam nie wpadłbym na taki pomysł...

    Kapłan w kazaniu mówił o łasce Komunii św.! Dzięki niej możemy stawać się lepszymi (w sensie mocy). Nie wspomniał, że sprawia to Sam Pan Jezus, którego Ciało Duchowe jedna się z naszymi duszami powodując ich natychmiastową przemianę, której wyrazem jest ekstaza; miłosne ciepło w sercu, radość i pokój ze słodyczą duchową i namiastką wszechogarniającej miłości Bożej. Tego nie można przekazać naszym językiem...

    Po pierwszym błogosławieństwie Monstrancją łzy zalały oczy, a łącznie będzie ich cztery oraz wieczorna po nabożeństwie do Serca Pana Jezusa. W tym czasie chór śpiewał; „Święty Boże, Święty mocny, Święty, a nieśmiertelny”.

    Teraz, gdy to zapisuję w „Agendzie liturgicznej” trafiłem na świadectwo wiary z otrzymaniem daru łez, który posiadam oraz próbie przekazu doznań duchowych promieniujących na nasze ciało; moc w znoszeniu przeciwieństw, pokój w sercu z pragnieniem przebaczania z miłosnym spojrzeniem na wszystkich wokół oraz dzielenie się posługiwaniem w ramach charyzmatu.

    Szkoda, że nie wspomniała o naszej duszy i Tym cudownym pokarmie dla niej. Ktoś, kto nie ma łaski wiary i pragnienia przyjmowania Eucharystii nie będzie chciał nawet słuchać o tych doznaniach. Proponowała błędną reklamę (zapraszanie na Mszę św.), bo ja dałbym wizerunek ciała fizycznego na tle chleba z duszą na tle Eucharystii.

    Wróciłem na nabożeństwo czerwcowe i zapatrzony w Serce Zbawiciela (figura) wołałem w litanii za podobnych do mnie z dziękczynieniem, a zarazem przepraszaniem, bo sam nie podobam się sobie, a cóż dopiero Bogu. Dopiero teraz ujrzałem, że jest to dzień mojej łaski i dlatego zostałem napadnięty przez demona, ponieważ właśnie dzisiaj odwiedziła nas córka.

   To trudny czas, a nawet strach jak słusznie mówi od szatana Rafał Trzaskowski, który jest tylko laleczką wystawioną przez masonerię...tak jak o. Robert przez lewicę (co im się stało?). Bóg Ojciec czeka na zawołanie polityków z równoczesnym daniem świadectwa wiary...czy się odważą, a inaczej nie wygramy z nawałnicą sił ciemności.

    Dowodem niech będzie przedwczesna radość „spółkujących inaczej” (ohydy w Oczach Boga), gdzie miły cham duchowy Michał Piróg pisze szyderczo do prezydenta Andrzeja Dudy: "Niech Pan błaga o grzechów odpuszczenie, bo później może nie starczyć czasu". Zobacz „dyskryminowanego”, który szydzi z własnego Boga Ojca do którego zgłaszają się jego bracia i siostry.

    Naprawdę katolicy muszą prosić Boga Ojca o burzę z piorunami (ukazanie Jego mocy), bo naród wybrany znalazł się w opałach. Nagle pojawiała się wielka ilość proroków bożka Baala; różowej i tęczowej zarazy, a nawet małpujących Kościół Pana Jezusa (masonerię). Nie pokonamy ich sami…

    Na Mszy św. - z powodu upału, duchoty i pragnienia – normalnie zesłabłem i zacząłem chwiać się na nogach. Poprosiłem Anioła Stróża o pomoc w prowadzeniu z placu kościelnego do Ołtarza św. Później zapomniałem o przepraszaniu Boga Ojca i ponownie dyskutowałem z córką, przedstawicielem obecnych jasnogrodzian...

                                                                                                                            APeeL

 

Aktualnie przepisane...

26.10.2006(c)  ZA POKŁADAJĄCYCH UFNOŚĆ W SOBIE

    Na kolanach podziękowałem za wczorajszy dzień, a łzy zalały oczy...napisałem to po pocałowaniu wizerunku ”Przyjdź Duchu Święty. Trzeba przyznać, że lekarz „pierwszego i ostatniego kontaktu” jest na froncie, a w moim wypadku jest to front także duchowy.

    Nawrócenie to nie jest proces z dnia na dzień. Wystarczy, że odjęto mi nałóg drinkerstwa, bo poker i „tysiąc” same upadły z powodu zestarzenia się zawodników. 

    Zaczyna się dzień mniej duchowy w którym śpiewam: "to jest Ameryka na ziemi raj", a jest to zarazem radość mającego Tatę (Abba). Natomiast dzisiaj, gdy to przepisuję (14 lat później) śpiewam podobnie; „wesołe jest życie staruszka”, bo spałem jak niemowlę...

    Jednak po przebudzeniu nie wiedziałem jaki jest dzień, żona powiedziała, że poniedziałek, a ja zmartwiłem się, że trzeba iść do pracy. Wyobrażasz sobie moją radość, bo jestem na emeryturze, bliski odlotu. Zobacz na witrynie; nasze powstanie (powiększ dwa razy)...

    Starzejące się ciało fizyczne to gruchot nadający się tylko na złom z duszą, która wylatuje z niego w momencie śmierci. Pan Bóg niczego nie ukrywa, ale człowiek normalny nie widzi tego (larwa z wylatującym motylem)...

    Taki nie widzi też, że jesteśmy na zesłaniu…za karę, ale z miłości, bo nasze dusze są dołączone do ciał fizycznych. To zjednanie rozrywa śmierć, ale większość woli przebywać w „Obozie Ziemia”, gdzie króluje; władza, złoto i seks. Dzisiaj, gdy to edytuję (2020) wielki żal budzi W. W. Putin (68 lat), który nie używa maseczki pokazując „odwagę”, a zarazem zaplanował „królowanie” do 2028 roku.

   Nie wiesz o tym i szukasz przyczyn zła, a Apokalipsa już trwa! Wszyscy ochrzczeni zakładali wspólnoty chrześcijańskie, które Szatan małpował podczas Rewolucji Październikowej (zabić i zabrać), a na Ukrainie doprowadził do zdziczenia narodu także chrześcijańskiego; jedna brygada mordowała, inna grabili, a ostatnia paliła wszystko. Zawołaj do Nieba...jak dziecko do swojego tatusia, a odpowiedzą ci, że jesteś „robaczkiem-nieboraczkiem”.

    Chodzi o to, że mądrzy widzą w poziomie, a bez Światła Bożego nie możesz ujrzeć prostoty stworzenia wszystkiego! Dotyczy to także zwykłych ludzi, a nawet „chodzących do kościoła”...nie wspominając wrogów wiary, normalnie niewierzących oraz zaćmionych.

    Ponieważ do końca życia czujemy się młodo (sprawia to posiadanie duszy) zaskakuje ich śmierć i zespół „acha!”, bo stwierdzają, że ciało odpadło, a oni żyją jako dusze. Ty, który to czytasz nie będziesz mógł powiedzieć; „nie wiedziałem”!

                                                                                                                                  APeeL

 

20.10.2006(pt) ZA ZASKOCZONYCH CIERPIENIEM

     Przez dwa dni św. Hostia pękała samoistnie na pół. To oznacza czekające mnie cierpienie, udręczenie, niesłuszne ataki, obciążenia poza wyznaczonymi obowiązkami i jakieś kłopoty. Wówczas Pan Jezus mówi, że będzie ze mną w utrapieniach i naprawdę widzę Jego pomoc („My”).

   Później zniszczyłem wielką pajęczynę z czyhającym na ofiarę pająkiem. Dla mnie jest to symbol działania Bestii, a w tym wypadku zaskoczenia nieszczęściem. Często zastanawiam się jakie cierpienie mnie czeka...nawet próbuję je przewidzieć, ale odczyty „z głowy” są mylące. Nasilenie cierpienia zależy od wielkości tego znaku; najgorsze jest pękniecie i oddzielenie się odłamów Eucharystii (szczególnie połówek). 

    Ponadto okazuje się, że dla Boga, a także Szatana jesteśmy „nadzy”...znany jest przebieg każdego dnia naszego życia z wariantami; pójściem za Wolą Boga, własną lub za Belzebubem.

    W środy i piątki pracuję od 11.00, ale z powodu nawału chorych przychodzę o 7.00...tuż po Mszy św.! Właśnie wezwano mnie z pogotowia do wypadku, bo kolega pojechał na kurs i powiedział, że go zastępuję. Nie było mnie na grafiku, a to jest „świętość”! Nawet przy zamianie, każdy podpisuje się.

    Zobacz naszą nieodpowiedzialność, bo mógł ktoś umrzeć. Ja nigdy nie biorę dyżurów w te dni, bo pracuję bez przerwy od 7.00 do 18.00, a wg rozkładu „nie ma mnie jeszcze w przychodni”.

    Szum, krzyk, bo na skrzyżowaniu w naszym mieście był wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Uderzony samochód wpadł na dom, jedna osoba zginęła. Przez długi czas wszyscy mieli do mnie pretensję, odwrócili się ode mnie, bo „nie było go na dyżurze, opóźniał wyjazd, itd.”.

   Pan ukazał mi Swoje niezasłużone cierpienie i powiedział; „cóż złego Ja uczyniłem, zobacz jak Mnie potraktowano i jak Mnie dalej potępiają”.

    Dodatkowo wystąpiła u mnie infekcja zębopochodna...po ekstrakcji w żuchwie został odłamek; miałem okropny ból, nie mogłem mówić, przełykać śliny i wypić kawy, a bez tego „dopalacza” nie mogę pracować.

    Ogarnij cały świat zaskoczonych cierpieniem; porzucenia w małżeństwach z zostawieniem dzieci, oddanie dziecka upośledzonego lub chorego (matka ludzka bardziej kocha takie), nagłe wypadki, choroby i zgony, a ostatnio znana reprywatyzacja, frankowicze, aktualnie wyrządzone szkody przez trąby powietrzne i burze. To nie ma końca i każdy z nas przeżył jakieś zaskoczenie cierpieniem…

                                                                                                                           APeeL