„Nie ma Boga oprócz Jahwe”...

     Ktoś zapyta z ciekawości; jak zaczynam dzień? Po hordzie demonów, które towarzyszyły córce  dopiero w niedzielny poranek napłynęła Obecność Pana. Padłem na kolana i ze łzami w oczach - po kilkakrotnym przeżegnaniu się - prosiłem, aby Tata był ze mną, przybył Pan Jezus, a z mojej duszy wyrwało się wołanie od Ducha Świętego.

   Musisz ujrzeć śmiertelny bój nad nami; pomiędzy Królestwem Bożym, które reprezentuję, a królestwem ciemności. Nasza wiara opiera się także na świadectwach, a takim było złożenie przez Abrahama - na ołtarzu ofiarnym - syna Izaaka. Takim późniejszym czynem było oddanie przez Boga Jezusa Chrystusa. Dzięki temu możesz czytać moje świadectwo. Piszę to, a grają mi z samego Nieba (YouTube)! Nie ma Nieba?

   Dusza boli, a serce płacze; „Boże, Boże nasz, przebacz tym sierotom, które wolą siedzieć w lepiance i to na zesłaniu!" Piszę tak, bo nawet pałac Radka Sikorskiego to psia buda wobec mieszkanka na wysokościach.

    Cóż da bezmiar ekskluzywnych pomieszczeń, gdzie żadne nie zadowoli duszy pragnącej Boga Ojca, Jej Stwórcy. Nie ma Stwórcy? Powstałeś z Wielkiego Wybuchu w kosmosie, a mówisz, że ja wierzę w bajki na dobranoc...

    Na nabożeństwie o 17.30 był garstka wiernych. Siostra zaśpiewała pieśń; „Jezu dobry i cichy serca pokornego. Daj mi serce nowe podobne do Twego” /../ Ty masz Panie Boskie Serce”. To było niespodziewane rozdarcie duszy, popłakałem się, a jestem twardy. W litanii wołałem do Serca Pana Jezusa...także za siebie, a później poszliśmy za Monstrancją w procesji wewnątrz kościoła.

    Natomiast na Mszy św. popłyną słowa Boga do narodu wybranego na pustyni Synaj (Wj 19, 2-6a); widzieli wyzwolenie z Egiptu, przygarnięcie, a teraz maja słuchać Głosu Ojca i strzec przymierza...tak staną się wybranymi wśród narodów, ludem świętym.

   Ja widzę, że teraz ta łaska spłynęła na moją ojczyznę. Dlatego jest atakowana przez bezbożników wszelkiej maści z UE, wyznających ideologie podsuwane przez Przeciwnika Boga (masonerię, LGTB i bolszewizm, który trwa w Korei Północnej).

   Natomiast mój profesor św. Paweł przekazał (Rz 5, 6-11), ze Chrystus oddał życie za nas wszystkich...w tym za ludzi złych i wielkich grzeszników. Kto wówczas mógłby to uczynić (obecnie wielu jest takich z przykładem o. Kolbego)...nawet za najlepszego człowieka? Tak zostaliśmy pojednani z Bogiem.

    Natomiast pełnią potwierdzenia intencji było rozesłanie przez Pana Jezusa dwunastu apostołów (Mt9, 36-10)...do zagubionych owiec z narodu wybranego. Dopiero później nastąpi głoszenie Dobrej Nowiny poganom...

   Jeżeli masz łaskę wiary to nie wstydzisz się Pana. Pod krzyżem poprawiłem kwiaty i wymieniłem wodę, a serce zalewało pragnienie dawania świadectwa, bycie mężnym w obronie wiary aż do oddania życia.

    Przeżycia duchowe są niezmienne, a dowodem jest resztka z długiego zapisu pod datą; za przemienionych (z 23.07.2008). Wówczas wrócił czas nawrócenia w pobliskim Sanktuarium Maryjnym. W kwiaciarni zauważyłem trzy przygotowywane koszyki z kombinacja kwiatów. Później na Mszy Św. ujrzę miejsce dla nich…obraz Trójcy Świętej z figurką Matki Bożej z Fatimy.

   Każdej bliskiej osobie dajemy podarunki, dziękujemy za bardzo przyziemne sprawy, a tu Zbawienie. Wyobraź sobie sytuację, że ktoś oddał za twoje życie swojego syna! To było pragnienie wdzięczności za pomoc Boga-Ojca; mam wreszcie stronę internetową i mogę na błękitnym Citroenie napisać; www wola-boga-ojca. Moje świadectwa idą na cały świat! 

   Następnego dnia w ręku znajdzie się wiz. Matki Bożej Fatimskiej, ks. Jerzy Popiełuszko, a z radia w samochodzie popłynie informacja o stygmatach o. Pio (pachniały). „Panie jakże pragnę przynieść wielki owoc”, a wzrok zatrzymały arbuzy. W tym czasie popłyną słowa kazania z radia Maryja…do mnie i o mnie;

    „Człowiek, który - tak jak św. Paweł - chce prowadzić życie w tym świecie…w ciele, które otrzymał - w całej swojej kruchości - ma być życiem wiary w Syna Bożego, który Umiłował i oddał Swoje Życie za każdego z nas. Być chrześcijaninem to być człowiekiem odważnym i mierzyć bardzo wysoko tak jak św. Paweł”…

                                                                                                                                      APeeL