„Pan jest mocą Swojego ludu”

„Wysłuchaj Panie naszego wołania”... 

    Przebudziłem się w środku nocy i w ciemności odczułem niebezpieczeństwo w jakim znalazła się nasza ojczyzna. Zawołałem tylko; „Tato! Ratuj!”...

   Jest mi przykro, że prezydent Andrzej Duda nie zamawiał nabożeństw w intencji naszej ojczyzny, która jest szczególnie atakowana przez Szatana! W boju z Przeciwnikiem Boga nie wystarczy opieranie się na mocy ludzkiej...

    Wróciło wczorajsze przesłuchanie szef kancelarii premiera Michała Dworczyka w "Kropce nad i" przez prokuratorkę w TVN24, który już w pierwszym zarzucie „Stokrotki” stwierdził manipulację, a później udowadniał jej błędne postępowanie. Mówiąc moim językiem wskazał, że jako dziennikarka wolnych mediów szczyci się obiektywizmem, a zarazem dziko atakuje jedną opcję.

   Wśród jej głupich pytań padł zarzut o przemawianie członkini rządu PiS z ambony w kaplicy MB Częstochowskiej. Szef sprostował zarzut, że „nie z ambony” i zapytał dlaczego nie dziwiła się, gdy występował tam Bronisław Komorowski, a Donald Tusk przemawiał w kościele?

    Wiadomo, że TVN24 jest „partyjna”, ale nikt im tego nie potrafi powiedzieć. Taką charyzmę powinien mieć prezydent RP (w sensie zachowania „A”).

   Od 1.00 - 5.00 edytowałem dwa zapisy i to przy pomocy Ducha Św.! Bez Jego prowadzenia nie umiałbym zauważyć odpowiednich faktów, trafić na potrzebne artykuły, zdjęcia, itd. Przed snem o 5.00 powtarzałem wkoło „Tato! Tato! Obroń naszą ojczyznę”.

   Tylko przez chwilkę wahałem się czy jechać na Mszę św. poranną, ale posłuchałem natchnienia, ponieważ nie znam przebiegu tego dnia. Okaże się, że dzisiaj jest uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a nabożeństwo wieczorne nie będzie mi pasowało.

    Prorok Jeremiasz mówi to, co wczoraj cytowany Pan Jezus (na stronie) o naszym stworzeniu (Jr1, 4-10); jesteśmy powoływani do misji już przed narodzeniem, ciążą, itd. Nie trzeba być wykształconym, aby powtórzyć Słowa Pana i iść tam, gdzie zaleca. Na ten czas Pan Bóg dotknął ust proroka...

    Psalmista wołał ode mnie w Ps 71(70); „W Tobie, Panie, ucieczka moja /../ Wyzwól mnie i ratuj /../ i ześlij ocalenie /../ Bądź dla mnie /../ skała schronienia i zamkiem warownym /../ opoką i twierdzą /../”.

   W Ew (Łk1, 5-17) jest zapowiedź narodzenia Jana Chrzciciele. Kapłan Zachariasz wyprosił posiadanie potomka; jego żona Elżbieta była bezpłodna, a oboje „posunięci w latach”. Anioł zapowiedział im spełnienie prośby i zalecił, aby synowi dać na imię; Jan, który już w łonie matki będzie napełniony Duchem Świętym.

    Eucharystia ułożyła się węzełek i faktycznie dalej pracowałem (po 2 godzinach snu). Przed nabożeństwem do Serca Pana Jezusa miałem wyklarowaną intencję i z głębi serca wołałem do Pana Jezusa, aby wyprosił u Boga Ojca obronę naszej ojczyzny.

    Pasują tutaj słowa Boga Ojca do s. Ravasio; <<Chciałbym, aby wszystkie Moje stworzenia były przekonane, że istnieje Ojciec, który czuwa nad nimi i który chciałby spowodować, aby już tu na ziemi, odczuwały przedsmak szczęścia wiecznego. (…) Moim największym szczęściem jest przychodzenie mu z pomocą i ratowanie go>>...

    Napłynęła pełnia poczucia, abym nie martwił się, bo ta zawierucha skończy się dobrze dla mojej ojczyzny, a łzy zakręciły się w oczach (u mnie to znak „prawdy”). Dodatkowo sprawiła to wczorajsza intencja...wiem już, że - w moich zapisach - mam stawiać Boga Ojca na pierwszym miejscu...choćby z powodu łaski odczytywania Jego Woli.

   Zapraszam wszystkich patriotów do uczestnictwa w tych dniach (25 - 27 czerwca) w Mszach św. za ojczyznę...

                                                                                                                                  APeeL

 

Aktualnie przepisane...

21.12.2006(c) ZA OBŁUDNYCH...

   Obłuda; to inaczej dwulicowość, hipokryzja, nieszczerość. To postawa kogoś, kto ukrywa swoje prawdziwe myśli i uczucia, aby zaprezentować się w lepszym świetle. Obłuda to broń Szatana na której szczycie jest Antykościół (masoneria)...

    Ponieważ przepisuję tę intencję 24.06.2020...mamy tylko cztery dni do wyborów prezydenckich i każdy sprawny umysłowo widzi obłudę kandydatów. Przy mojej łasce wiary i interesowaniu się polityką (nie można oddzielić życia duchowego od codziennej egzystencji)...jasno widzisz pełnych obłudy (PO) z ich partyjnym kandydatem.

   Rafał Trzaskowski pragnie budować naszą przyszłość nie oglądając się wstecz, zjednać nas, a nie dzielić. Chodzi o jedność narodu, ale bez Boga i wiary, bo Pan Jezus przyszedł, aby nas podzielić...

    Na ten czas Pan dał do ręki podpisaną przez niego Warszawską Deklarację LGTB+...

1. Stworzyć hostele (tanie miejsca noclegowe) dla „spółkujących inaczej”, bo całe ich masy błąkają się po ulicach

2. Brak jest Centrum dla tych grzeszników

3. Istnieje potrzeba całodobowego monitoringu ochronnego dla ofiar takiej dyskryminacji

4. Każda szkoła powinna przejść szkolenie, aby od małego uczulać dzieci na ten problem

5. Trzeba powołać pełnomocników z całymi zespołami do równego traktowania

6. Ratusz i prezydent W-wy powinny wspierać Parady Grzeszności, a podczas ich trwania wywieszać tęczową flagę

7. Wszyscy urzędnicy niższych szczebli powinni znać kartą różnorodności

8. Władze powinny stworzyć dokumenty programowe…

    Sam zobacz jak Szatan demoluje ludzkie mózgi i co wyprawia w głowach ludzi bezbożnych. Przecież każdy widział jak w czasie Parady Równości małpowano Mszę św. i Procesję Eucharystyczną. „Panie zmiłuj się nad Sodomą, która puchnie w RP”...

   W tamtym czasie (19 grudnia 2006) „Gazeta Polska” dotarła do dokumentów świadczących, że nowy metropolita warszawski, arcybiskup Stanisław Wielgus przez 20 lat był agentem bezpieki (podpisał „lojalkę”).

    Przepłynął cały świat ludzi obłudnych...od Judasza do zwykłych ludzi. Waldemar Łysiak pisze o swoim recenzencie, a każda jego książka w tytule zawiera to, o czym piszę; „Rzeczpospolita Kłamców”, „Alfabet Szulerów”, „Najgorszy”.

    W telewizji popłyną obrazy demokracji z panią Joanną Senyszyn (teraz proponuje tworzenie elitarnych cmentarzy...dla piesków!) i Marią Szyszkowską. Fanatyczne ateistki biadolą nad swoim losem w państwie wyznaniowym. Skandalista i fałszywy idol Michał Wiśniewski w Wigilię będzie śpiewał piosenki religijne.

    W tej grupie są „nauczyciele” typu gwiazd upaprani w różnych świństwach. Nawet lekarze są za; eutanazją, aborcją na żądanie i narkotykami na własne potrzeby (minister Balicki). Wielu z „róbta, co chceta” czyni „dobro” (zabijają bezdomnych i prostytutki).

    Wróćmy do obecnych wyborów prezydenckich (czerwiec 2020). Prokuratorka generalna „Stokrotka” z TeWałN-u oburzyła się, gdy Andrzej Duda stwierdził, że czas rządów Pełnych Obłudy był gorszy niż obecna pandemia wirusowa.

   Nie mogą znieść obraźliwego słowa, które kojarzy się z czerwoną i tęczową zarazą. Zapomniała biedaczka o Grzegorzu Schetynie, któremu - przed każdym kazaniem w świetle kamer - świeciły się oczka (ma to po Tusku) i jego słowach o „tłustych muchach i szarańczy” z PiS-u...

                                                                                                                        APeeL