Motto: menelia polityczna…

    Wielu rodaków jest członkami gangu tajniaków, którzy odkryli przyłbice w obecnej Rewolucji Ulicznic. Prawniczka Marta Lempart przez Międzynarodówkę była długo szkolona, aby jako awanturnica, a właściwie terrorystka napaść na naszą ojczyznę („lempartproretariat”).

   Przy tym jest opłacana „pod przykrywką” przez wrogów, a to jest prostytucja polityczna (przen. pejor. sprzedajność dla własnych korzyści zdradzanie innych lub postępuje niegodziwie i oportunistycznie). Oportunista (łac. opportunus) to rezygnacją ze stałych zasad moralnych lub przekonań dla osiągnięcia doraźnych korzyści, wybieranie zawsze tego, co jest w danej sytuacji korzystne.

   Wybrana celnie, bo jest typem zachowania „A” („wiedźma”), lesbijka z partnerką Natalką i dwoma suczkami o imionach „Bajka” i „Fraszka” („córeczkami”), bo dzieci ją nudzą. Z Natalką pragnie ślubu, ale za granicą. Tego dowiesz się na portalu informacyjnym brulion24.pl, gdzie dałem mój komentarz ("Kim jest Marta Lempart?"):

   „Pani Marta Lempart jest zdrowa (piszę to jako lekarz), ale opętana intelektualnie (piszę to jako mistyk). To opętanie jest trudne do zdiagnozowania, bo taka osoba nie pluje gwoździami, ale jest doskonała w czynieniu zła.

   Moja diagnoza jest pewna, ponieważ wyraźnie widzę działanie przez nią Bestii: są to osoby typu mateczki Joanny od demonów - prof. Senyszyn, prof. Jana Hartmana i Jerzego Urbana. Wymaga działania egzorcysty”.

   Wszystko poznajemy po owocach: co jest od Boga Ojca, a co od Belzebuba. Wyobraź sobie, że taka zwolenniczka wiecznie żywego Lenina umiera nagle podczas krzyku: „w...ać!” Jak myślisz, gdzie trafia jej dusza?

   Zdziwiłem się moim wcześniejszym zaleceniem, aby na rewolucjonistkę, która wdarła się do kościoła wylać kubeł wody święconej (nawet powinny być takie gaśnice). Natomiast ich przywódczynię powinno wrzucić się do zbiornika przydomowego z taką wodą.

   Prezydent zalecał, aby tworzyć takie oczka na wypadek suszy, ale nie przewidział zagrażającej mu rewolucji. Przestraszony szybko zaproponował ustawę umożliwiającą mordowanie dzieciątek, a to katolik („cienki Bolek”).

  Zamiast ją aresztować jako jawną przywódczynię puczu z szerzeniem plagi i zabijaniem niewinnych...TVN robi z niej gwiazdę, wyzwolicielkę. Trzeba wezwać szefa tych wolnych mediów i aresztować go na 3 miesiące. Po co Sejm RP stanowi prawo?

   Piszę ostro, bo teraz już można obrażać bezkarnie, obnosić się z wulgaryzmami, drzeć mordy, żądać łamania Konstytucji, a w Sejmie RP wołać: „pójdziesz siedzieć” przez tych, którzy powinni siedzieć. Pan Jarosław Kaczyński wskazał na paragrafy, które łamie opozycja, a powinien zawiadomić prokuraturę.

   Apokalipsa już trawa. Właśnie Jan Apostoł przekazuje wizję (Ap 15, 1-4) w której ujrzał „siedmiu aniołów trzymających siedem plag, tych ostatecznych, bo w nich się dopełnił gniew Boga”. Na ten czas Pan Jezus w Ew (Łk21, 22-19) wskazał:

   „Podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników. (…) A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich”.

    Myślałem o ofiarach obecnej pandemii, ale ofiary bezbożnictwa to jest prawdziwa plaga. Spójrz na to od Boga Ojca, którego cierpliwość wyczerpuje się. Ogarnij cały świat różnych form bezbożnictwa: masoneria, POlskość, kawiorowa lewica, homoterroryzm, siema czyli „róbta, co chceta”, itd.

   Na tym tle dziwi traktowanie przez papieża Franciszka równości trzech wiar; judaizmu, islamu i katolicyzmu. Nawet powstaje taka trójwyznaniowa świątynia. Dla mnie Żydzi i Muzułmanie to bracia, tak jak każdy człowiek na świecie, ale nasz Bóg to Jahwe i nie ma żadnego innegoNie może być ekumenizmu, a nawet zwykłej tolerancji dla „tych, co nie z nami” (w sensie duchowym). To nie jest narzucanie światopoglądu, ale trzymanie się Prawdy...

    Eucharystia ułożyła się w kwiat i zamieniła w „mannę z nieba”. Duszę zalała ekstaza, straciłem ciało fizyczne, a po powrocie z kościoła przez godzinę krążyłem odmawiając moją modlitwę po natychmiastowym odczycie tej intencji...

                                                                                                                                    APeeL