Katedry św. Piotra, Apostoła 

   Tuż przed północą oglądałem film „Korea Północna: Cyberprzestępcy”, który przyczynił się do odczytu tej intencji. KRLD jest państwem bandyckim, które napada w biały dzień na banki i inne instytucje...mogą też zakłócić działanie elektrowni atomowej, itd. 

   Wyobraź sobie przez chwilkę, że to, co masz tracisz jednego dnia. Prezio Gdańska Paweł Adamowicz zabezpieczył się mając 36 kont bankowych i siedem mieszkań.

   Błyskawicznie przepłynęły państwa „wyzwolone” od Boga: Federacja Rosyjska, Chiny, masy kacyków afrykańskich i na całym świecie, Państwo Islamskie, sprzedawczyki z PO w UE.

    Po przebudzeniu na Mszę św. poranną pomyślałem o modlitwie za Kim Jong Una i naród KRLD, gdzie morduje się swoich i zmusza do kultu pyzatego bożka, który klaszcze sam sobie i śmieje się z pokonanych.

   Jego „proroctwa” na zjazdach matki Partii wszyscy zapisują. Niechby jeden nie uczynił tego w świetle kamer...ślad po nim zaginąłby. Nie pokonasz opętanego przez Belzebuba rakietami. Przydałaby się „zrzutka na Kima” z zamówieniem szeregu Mszy św. i apelem o wołania do Boga z późniejszym świadectwem...dla wielu byłby to znak na istnienie Stwórcy. 

   Od Ołtarza św. popłynie Słowo...

Św. Piotr (1P 5,1-4) zalecił posługę wiernym z własnej woli, „nie ze względu na niegodziwe zyski, ale z oddaniem; i nie jak ci, którzy ciemiężą”…

    Wg wrogów na blogu Jana Hartmana (www.polityka.pl) ja chodzę do Domu Pana ze strachu przez szatanem. Jest odwrotnie, bo nie wolno mówić o Bestii (jego działaniu).

Pan Jezus wskazał w Mt 16,13-19, że na Apostole Piotrze oprze się Kościół Boga Ojca na ziemi i nic go nie pokona.

    Eucharystia ułożyła się poprzecznie wzdłuż jamy ustnej, a to oznacza pomoc Pana Jezusa...już od rana i to z poniedziałku. Pojechałem po leki do przychodni, gdzie nie było nikogo. Nie mogę sobie zapisać, bo w „mojej” Izbie Lekarskiej trwa napad na mnie, lekarza katolika, obrońcy naszej wiary i krzyża Pana Jezusa (zbrodnicza dyskryminacja). Ktoś powinien iść za to do więzienia...

   Pani prokurator też to nie obchodzi. Jak sądzić takie dusze po śmierci, bo ateiści w tym czasie modlą się do bożków: władzy, stanowisk z wielofunkcyjnością, nepotyzmem, wzajemną adoracją (odznaczaniem się) i ukrywaniem zarobków.

   Właśnie dzisiaj - w "Kropce nad i" (TVN) - będzie wiekopomne spotkanie dwóch herodiad czyli boginek czarów: czerwonej „Stokrotki” oraz kolorowej Marty Lempart („spółkującej inaczej”), ciotki Rewolucji Ulicznic, zwolenniczki ludobójstwa niewiniątek.

   Trwała pełna kultura, bo kapłanka czerwonych nawet na chwilkę nie przerwała wynurzeń ladacznicy dla której wiara katolicka jest przyczyną wszelkiego zła (koturnowość tej instytucji, oderwanie od rzeczywistości, nienawiść).

   Pan Bóg – w swoim miłosierdziu – może sprawić wejście takich do Królestwa Bożego i to przed kardynałami, ale trzeba się nawrócić. Ubolewa na takimi ofiarami nawet czerwony RPO, ale na moją dyskryminacją katolika odpowiedziała jego sprzątaczka. Rzecznik Praw Obywatelskich nie ma nic do Nierządu Lekarskiego czyli czerwonego państewka w państwie (RP).

   Opętanej opozycji marzy się powrót do państwa świeckiego. Przerabialiśmy to już z bożkiem czczonym dotychczas przez Wowę, ale widziałem go kiedyś w cerkwi trzymającego świecę. Ci ludzie wpadli do Przedsionka Czeluści. Nie ujrzysz tych obrzydliwości bez łaski wiary. 

   „Stokrotka” pożegnała panią Martę z kłanianiem się i słowami: „dziękuję, bardzo dziękuję”. Powinny znaleźć się w jednej celi i rozmawiać sobie do woli. Wokół takich kręci się lewica, PO, a nawet PSL („Bóg, Honor, Ojczyzna”). Opętanie przez władzę jest nieuleczalne, tacy mają usta pelne demokracji, ale wola ludu (wybory) dla nich nic nie znaczy. 

   Ten duchowy dzień zakończyła piosenka Maryli Rodowicz „Wielka woda” ze słowami: „I tylko taką mnie ścieżka poprowadź (...)...nie daj mi, Boże, broń Boże, skosztować tak zwanej życiowej mądrości (…)”.

   Stałem w garażu jak urzeczony i pomyślałem, że nigdy nie wiemy, co w innych wywołają nasze działania. Przy tych słowach napłynęła bliskość naszego Deus Abba, a serce chciało pęknąć. Teraz, w środku nocy (o 3.30) ponownie płynie ta piosenka, łzy płyną z oczu, a u mnie jest to test Prawdy...                                                                                                                                    APeeL