Niedziela Palmowa

    Dzisiaj przekażę przykład działania Belzebuba dla „naszego dobra”, który jako Książę tego świata da wszystko, ale dla ciała fizycznego. Drgnij tylko ku wierze katolickiej, a zobaczysz jego działanie. Osoba jest bardzo słaba,  a wówczas uderzana jest z wielką mocą. Wczoraj wieczorem byłem na drugiej Mszy św. którą ofiarowałem na Ręce Boga Ojca...dla potrzebujących.

    Przeciwnik podsunął mi, że „dzisiaj jestem zwolniony z bycia w kościele", bo jest dyspensa. To wszystko w tak wielkim dniu naszej wiary. Rano popłakałem się z powodu bezmyślności córki, która w pandemii przybyła do żony (urodziny) z życzeniami, tortem i suchym kaszlem! Ja w jej intencji byłem na dodatkowej Mszy św. Bardzo dziękowała, bo rozumie jak wielki jest to prezent! 

   W dwójkę, bez ochrony „młóciły słomę”...córka nawet biegła do witania się ze mną, ale ręką pokazałem, że nie chcę. Czas wylęgania choroby wynosi 5 dni, ale w zależności od typu wirusa może trwać do 14! W demoniczny sposób zabrała nam pokój, ¾ tortu żona oddała, bo ja nie lubię, a ona teraz unika słodyczy. 

    Na tym zdarzeniu zobacz postępowanie neopogan, którzy muszą czcić: dni kotka i pieska, czystości Bałtyku, a ich przedstawiciel spuszcza nieczystości do Wisły. W tym wszystkim jest wiekopomne wydarzenie: data naszego urodzenia!

   Postanowiłem być na Mszy św. o 12.15, nawet wymyśliłem intencję (za dyletantów), ale modlitwa była niemożliwa. Szatan wiedział jak wstrząsające przeżycia czekają mnie na tym spotkaniu z Panem Jezusem. Już na początku serce rozrywał Ps 22(21):

   „Boże mój, Boże, czemuś mnie opuścił?” z zapowiedzią Męki Pana Jezusa: „szydzą ze mnie (…) wykrzywiają wargi (…) sfora psów mnie opadła, otoczyła mnie zgraja złoczyńców”. Łzy płynęły po twarzy, a na zakończenie tego psalmu mały chłopczyk w ramionach matki powtarzał: „Boże mój, Boże, czemuś mnie opuścił?” Opuszczenie Pana Jezusa był pozorne, bo dotyczyło tylko braku poczucia Obecności Boga, a znam to cierpienie...

    Pięknie była czytana Męka Pana Jezusa (przez ministrantów). Później płynęła pieśń „Ludu mój ludu” oraz „Krzyżu Chrystusa”. To wszystko było wstrząsające. Do Komunii św. poszedłem za matką z tym chłopczykiem, któremu dałem do zabawy kropidełko.

   Bardzo rzadko zdarza się otrzymanie wielkiej trójkątnej Eucharystii, która zwinęła się tak jak lubię. Straciłem ciało fizyczne, nie chciało się wstać z kolan, a w tym czasie śpiewano pieśń: "Bądźże pozdrowiona, Hostio żywa, w której Jezus Chrystus Bóstwo ukrywa!"

  Po Mszy św. doznałem wstrząsu, bo matka chłopczyka stwierdziła, że starają się o jego przysposobienie jako rodzina zastępcza. Tak właśnie Pan Bóg podał mi intencję modlitewną tego dnia. Sam zobacz i ogarnij cały świat dzieci porzuconych przez swoich ojców…

    Nie mogłem dojść do siebie, wracałem do domu noga za nogą omijając ludzi. Czeka mnie teraz wołanie modlitewne w w/w intencji...także za tego chłopczyka. 

                                                                                                                         APeeL

 

Aktualnie przepisane...

28.06.1990(c)  Kusiciel jest niezmordowany...

    Po ciężkiej nocy w pogotowiu jestem niepewny wolnego dnia w przychodni (ze zmęczenia „rzygam pacjentami"). Wprost uciekam z pracy, a wszędzie mnie dopadają. Zły nie daje mi spoczynku w myślach i sercu (zamęt), napada z całej siły: w domu, na działce i w samochodzie.

   Zalewa mnie rozważaniami politycznymi: „kto zakładał PRON i KIK?” To bezmiar bolszewickich fikcji. Przeskakuje taki patriota po różnych strukturach, później chwali się, że jest działaczem społecznym! Spróbuj założyć partię, to niby nic, ale nie przebrniesz Morza Czerwonego. Więcej możesz zrobić dla innych – zrywając porzeczki.

    Przepisuję to 28.03.2021, a nic się nie zmieniło. Ta struktura dobrze trzyma się w samorządach zawodów zaufania społecznego. Siedzą tam dalej „towarzysze walki i pracy” (dzisiaj to „pracy i kasy”)...od góry do dołu.

   Nawet mają własną wytwórnię odznaczeń, a jej kapituła składa się z działaczy Izby Lekarskiej. Po czasie każdy taki „działacz” jest zasłużony („Meritus pro medicus”). Nowy prezes mojej izby jest otoczony starymi działaczami (OIL W-wa)...chyba nie wie o tym, bo czyni głupoty.

   Konstanty Radziwiłł i Maciej Hamankiewicz nawet nauczali w TV Trwam po zabraniu mi pr. wyk. zaw. lekarza za obronę krzyża Pana Jezusa! Dlaczego tak bezmyślnie ujawnia się strukturę państwa bolszewickiego? Tylu ludzi latami wypracowywało coś tak tajnego, a tu głupie wyskoki. Jak się okazuje: „nie ma nic zakrytego”...

    Parno, wiatr i rozdrażnienie...zrywamy porzeczki dla syna, a on się buntuje. Napływa złość, a ciało zalewają poty. Szatan ukazywał mi sprawy, ale zalecał milczenie na ten temat, bo Pan Jezus nie krzyczał, a przecież wywalił stoły przekupniów w Świątyni Jerozolimskiej.

     Natomiast drażnił Bestię milczeniem podczas Bolesnej Męki, bo kiwnięcie przez Zbawiciela palcem mogło zgładzić wszystkich wrogów. Wówczas Królestwo Boże byłoby dalej zamknięte! Krzyknę i wskażę człowieka złego. Cóż to da, oni nie lubią nawet siebie, ale trwają w zgodzie w napadaniu na naszą wiarę lub udawaniu katolików.

     „Jezu mój! Jezu! Jak mało ludzi wierzy w Twojego przeciwnika i przez to są gubieni!”

                                                                                                                                   APeeL

 

29.06.1990(pt)  Fanatyk Jezusa...

Świętego Piotra i Pawła

    Po przebudzeniu, poczułem, że Pan dał nowy dzień, bo kuszenia odeszły. Przypomniał się prosty rolnik, który wg opowiadania żony był autentycznym wyznawcą Jezusa....w chwili śmierci prosił, aby wspólnie się modlić!

    W mojej wyobraźni dałem ogłoszenie w prasie: „Poszukuję autentycznych wyznawców Jezusa”. Celem naszym byłoby połączenie sił! Chodzimy, walimy w bębny i krzyczymy: „Pan Jezus Jest!” Dzisiaj, gdy to przepisuję (28.03.2021) mój pomysł zrealizowano - w drugą stronę - podczas Rewolucji Ulicznic (żądanie zabijania dzieci nienarodzonych z napadaniem na wiarę katolicką) 

   Ja teraz dziękuję Zbawicielowi za wszystko...nawet za wczorajszy dzień demonicznych udręk, które są dla nas szkoleniem i próbą sił! Przecież wszystko jest pokazane w naszym życiu („trening czyni mistrza”).

    Nagle ujrzałem wielki dar jakim jest żona. Nie mam swojego łóżka, dotknąłem jej włosów i leżałem obok pełen czystej miłości. Nie zrozumiesz pewnych sytuacji bez świadomości istnienie świata nadprzyrodzonego i Obecności Boga Ojca. Proszę Pana Jezusa, aby chociaż jeden człowiek zobaczył przeze mnie Boga! 

    Teraz idę do pracy w przychodni...płynie „Ojcze nasz” i jest mi tak dobrze z tą modlitwą. Nie możesz modlić się z serca bez łaski wiary i zawołania przez Pana Jezusa. Nie bierz dosłownie „zawołania”, bo psychiatrzy-ateiści uznają, że słyszysz głosy. Gdy Pan odchodzi zostajesz w ciemności.

   To dzień „młócki"...nie było dla mnie żadnego wydarzenia typu duchowego. Mimo wspomnienia Piotra i Pawła ludzie kłócili się normalnie!  "Dlaczego pani to czyni, a nie pomodli się w myśli i nie przepuści nikogo?...zapytałem parafiankę. 

    Wieczorem do domu zawitał - poprzez telewizję - prof. Aleksander Krawczuk...ze swoim światem antycznym. Program prowadziła Jadwiga Klimowska („Jadzia” od jadu duchowego). Audycję zakończyła dyskusja na temat „dowodów na istnienie Boga". Mruczałem pod nosem, a córka zaczęła krzyczeć na mnie, że jestem fanatykiem Jezusa...

   „Panie Jezu, kiedy będzie można mówić o Tobie w telewizji?”

                                                                                                              APeeL

 

30.06.1990(s) Speluna...

    Tuż po przebudzeniu zawołałem: „Panie Jezu byłem i jestem zły. Panie Jezu szerzyłem i szerzę zło”. W kilku błyskach obiegłem cały świat. To dopiero 7.00, a człowiek już jest ledwie żywy z powodu śmiertelnego upału i duchoty.

    Poty, a po piwie jeszcze większe...ledwie dyszę. Dodatkowo - oprócz pogotowia - mam dyżur w przychodni. Dręczą telefony, mam pragnienie napicia się kawy, a tu awaria wody. Dodatkowo kolega wyskoczył na śniadanie. Szatan trzęsie duszą, w eterze są „karty”, a w samochodzie wódka!

    „Najświętsza Maryjo Panno...pomóż, proszę”, ale mówię to z niechęcią, bo chcę grać. To tak jak u grubasów przed zmniejszeniem żołądka.

    Teraz jestem karetką u 76-letniego staruszka pobitego przez synalka (był skopany i uderzany pięściami), który już wcześniej odmawiał własnej matce nabrania wody ze studni! W oczodołach siniak, a prawa strona twarzy w obrzęku z podbiegnięciami krwawymi, stłuczenie żeber z prawdopodobnym złamaniem. Od razu wypisałem „obdukcję”, a jego pieniądze włożyłem między zapisane recepty.

    Jednak gramy, ale cały czas napływa ostrzeżenie, abym nie pił alkoholu. Nagle złapał mnie ból głowy...tak silny, że musiałem położyć się i zasnąć. Jednak to było niemożliwe, ponieważ atakowała mnie niemiłosiernie sprytna mucha...spadała na moje ciało na cztery łapy!

    Ponadto głośno grał telewizor, dzwonił telefon w dyspozytorni, a w zespole licytowano się. Pomaga mi sekundowy sen i tak się stało: przeleciała czarna mysz, a z góry ujrzałem budynek w którym do jednego z pomieszczeń wpadały ciała, a informator powiedział, że czeka ich śmierć.

   To wszystko trwało 3 - 4 sekundy, a ukazanym pomieszczeniem był nasz „pokój lekarski”, właściwie piwniczna izba, a w tym momencie „speluna”.

    Zmiana zespołów, nastał spokój, szykujemy się do gry w innym zespole, a nagle zerwała się nawałnica wyjazdów i pacjentów ambulatorium: infekcje, prawie śmiertelny wylew krwi do mózgu, zawał serca u staruszka, tyfus (dur brzuszny) u dwójki dzieci, duszność, bóle brzucha w przebieg nowotworu szyjki macicy...

      Ja wiem, że to była pomoc ze strony Matki Bożej...

                                                                                                                           APeeL